Aktualny czas: 22.09.2017, 04:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rozdział 744
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 744
Szybko coś. A ja dopiero spoilery dodałam Tongue

The general officer of the revolutionary army

Sabo jest numerem drugim w armii? Znaczy, że co? Zaraz po Dragonie? Koala jak zwykle pięknie narysowana.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2014 10:07 przez Murgrabia.)
09.04.2014 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 559
RE: Rozdział 744
Sabo wygląda... Dziwnie Big Grin. Smoczy Generał... I fajna okładka z Kuzanem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2014 10:04 przez Trace.)
09.04.2014 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Wow, dużo się wydarzyłoBig Grin
Na początku Sabo rozwala arenę i zjada owoc. Diamante udaje flagowego węża. A Burgess leży.
Natomiast Usopp jak drugi Buggy. Choć teraz nie będzie kłamać mówiąc o swojej ośmio-tysięcznej amii.
No i pałac. Mingo wydaje się bardziej spokojny bez głowy jak zTongue Choć zastanawia mnie jak on dalej żyje. A Law grozi Luffy'emu, że go zabije a ten nic sobie nie robi tylko mówi by się nie wierciłTongue

A właśnie, Sabo drugą najważniejszą osobą w armii… Widać chłopak nie opierniczał się przez te 12 lat, ale jak dla mnie to trochę przesadzone. No i jego wygląd dziwnie mi nie pasuje…

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2014 10:28 przez xav92.)
09.04.2014 10:26
Aciek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 41
Hmm... Sabo wygląda bardzo podobnie do Cobiego (z twarzy), takie przynajmniej wrażenie odczuwam. Mistrzowskie ujęcie z Usoppem. Zastanawia mnie jednak co na myśli Mingo, czyżby planował zniszczyć Dressrose? :>

Sabo został smokiem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2014 11:20 przez Aciek.)
09.04.2014 11:20
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 773
Szczery ten chapter jest epicki. Weź napisz recenzję w stylu Chestera Żula xdd

Jak powiedziałem. Chapter ocieka epickością i zajebistością. Naprawdę ten arc ma coraz więcej emocjonujących rozdziałów, które już długo zostaną mi w pamięci ;p Biedny Bart - Rebecca go wykorzystuje xdd Sabo dosyć sprytnie zabrał ten owoc. Nie namyślał się długo i od razu go zjadł. Swoją drogą, panel z Hikenem - świetnie narysowany Tongue No i kolejny genialny motyw w chapterze - BÓG USOPP. Po tych wydarzeniach chyba naprawdę dostanie swój własny list gończy. Jak już to ludzie wspomnieli (też o tym pomyślałem xd) faktycznie ma pewnie teraz 8000 członków załogi xd Może będzie miał nawet większą nagrodę niż jego przyjaciel - Sogeking. No i główna atrakcja rozdziału - twarz Sabo wychodzi na światło dzienne. Szczerze mówiąc zaskoczyła mnie jego naprawdę wysoka pozycja w armii rewolucjonistów. W sumie był o wiele dłużej na morzu niż Ace czy Luffy, więc może dlatego osiągnął taką rangę. Kyros robi niezły bajzel a Słomiany chce uwolnić Lawa. Jak zwykle się go nie słucha xdd No i teraz ciekaw jestem czym będzie technika "Birdcage". Czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
09.04.2014 11:39
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
za takie chapy koffam OP Smile

:P
09.04.2014 11:50
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,620
Poziom ostrzeżeń: 15%
Średnio mi się to podobało. Srabo zjada Mera Mera, najgorzej jak się tylko dało... Serio to tak ujowe, że aż zniechęciło mnie do dalszej części rozdziału. W ogóle WTF, że od razu umie posługiwac się mocą jak Ace. Serio, nie minęła minuta a ten już wie wszystko... To jest tka tragiczne, że niedoopisania. Ludzie uczą się władać mocą swojego owocu by dopracować go do mistrzowskiego poziomu, a tutaj co? Jeb dup trach, wszystko umiem, tylko trudno mi go kontrolowac, ale jednak technikito ja znam i wiem wszystko... Jedyne co może przemawiać za tym, że mógł się tak szybk onauczyć to, to że jest starszy, ma potęzną moc. Jednak i tak mnie to strasznie zniesmaczyło... (mniej niż fakt zjedzenia owocu, ale to nieistotne)

Wszystkie grupy, wszystko pokazane, za dużo tego... Jednak Birdcage :3 nice. Law to idiota... Alliance is over i will kill you, wtf w ogóle... Przecież to nie ma sensu. Fajnie, że Dofi ma jeszcze jednego asa w rękawi i fajne było jak Pica się pojawił xD Ten to ma moc Big Grin

Jednak to cobyło MEGA EPICKIE to: KAPITAN USOPP! Z NIEBA! GOD USOPP! LEAD US! Big Grin Umarłem. Najlepszy moment rozdziału, a wszyscy pewnie będą sikać w majtasy z podniecenia bo Saab(o) Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2014 12:40 przez fuszioms.)
09.04.2014 12:39
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
To, że ktos od razu umie korzystać z owocu to nie pierwszy raz w OP. Kalifa i Kaku umieli bez problemu. Wiec to jakoś strasznie mi nie przeszkadza. Ale racja, scena z Usoppem fajna Smile

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
09.04.2014 12:53
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,620
Poziom ostrzeżeń: 15%
W sumie zwróciłeś mi uwagę na to, że umieli od razu, a Luffy się męczył jak ... Pewnie dlatego, że był zdieckiem, nie zmienia to faktu, że Srabo mnie wkurzył i niech spłonie.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
09.04.2014 12:59
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,761
Omigosh tyle rzeczy! Jaki fajowy chap! Owoc... ot tak go pożarł xD I Usopp zbawiciel w blasku chwały! I w końcu ryjek Sabo <3 Jakie dziwne ma włosy xP Trafalgar tak bardzo wkurzony i olany przez Luffiacza! Big Grin Ach wspaniałości :>>>

[Obrazek: NBGyEWg.jpg]
KWIK <3

E:
Taboretto napisał(a):W sumie był o wiele dłużej na morzu niż Ace czy Luffy, więc może dlatego osiągnął taką rangę.
O to to!

fuszioms napisał(a):Law to idiota... Alliance is over i will kill you, wtf w ogóle... Przecież to nie ma sensu.
Dofla to idiota! Usopp to idiota! Fun? =.=
Nie znasz jego zamysłu na przyszłość, najwyraźniej jego planem jest pozostać póki co w kajdanach i istnieje ku temu jakiś powód, którego po prostu nie znasz.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2014 13:31 przez okiren.)
09.04.2014 13:24
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama