Aktualny czas: 19.10.2018, 09:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 746
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Rozdział 746
Co w tym rozdziale niby było takiego łan pisowego, czego nie było we wcześniejszych?
God Usopp był, jego cudaczne miny były, postacie biegające i rozmawiające o pierdołach były, Bartolomeo w trybie fanboja był, Luffy krzyczący, że skopie Mingowy tyłek był. Jednym słowem, ten chap miał to samo co Oda serwuje nam... przez cały czas w tym arcu.

Grzecznie i z nakamowskim uśmiechem przyjaźni zapraszam wszystkich, których nic nie boli, do przeczytania mojego fika!
http://forum.onepiecenakama.pl/watek-fan...ieza--2770
09.05.2014 01:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%
Też siedzę w tym fadomie odkąd moje młode były jeszcze za rączkę prowadzone (czyli będzie już... dobrzy bogowie, z 10 lat x_x kiedy to minęło?) i powiem Wam, marudy, że przesadzacie. Znaczy, jasne, to kwestia gustu i nie mogę oczekiwać, że jedyne wyrażanie opinii będzie wyglądało tak:
Devzan napisał(a):Dressrosa, dlaczego jesteś najlepszym arciem OP?
gdzie ktoś niżej dopisał, że wg niego SkyPiea była najlepsza - generalne lekkie przepychanki, ale miłe dla oka nawet XD Ale serio, ludzie - jak Wam się przestało podobać, to zapewniam Was - lepiej już nie będzie. To jasne, że jak facet zaczął rysować tę mangę mając 23 lata to w ciągu 15 lat coś tam mu się zmieni w stylu, czy to wyrażanie, czy sposób rysowania, czy cokolwiek, każdy normalny człowiek to przechodzi, a mangaka to nie robot (czegokolwiek by nie mówiono o Odzie). Odpuśćcie sobie czytanie i może przejdźcie to innych tytułów, a jak seria się skończy to zerkniecie na ostatni tomik i sprawdzicie, czym był OP.
Bo ja serio nie wiem, co Was trzyma. Po prostu lubicie sobie pomarudzić, czy co?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
09.05.2014 08:24
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 192
Chap dobry jak zwykle. Nie sądziłem, że Sabo znajdzie się na liście i bardzo mnie ucieszyła kolejna zapowiedź walki z Kaidou ;p Nie ma co tego przedłużać .. jak dla mnie ten arc może się powoli już kończyć. Też mam nadzieję, że się za tydzień dowiem kim jest ten Kanjuro. Jestem prawie pewien, że to nie byle kto. Co do Franky'ego to przecież on się ruszyć nie mógł .. na bank musiał go ktoś zabrać, m. Może Kanjuro, albo nawet .. Vegapunk ni z gruchy ni z pietruchy .. ciekawie by było Big Grin
09.05.2014 09:15
maniuszka Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16
Świetny rozdział, przejściowy ale naprawdę dobry. Co do Frankiego, bardziej prawdopodobną osobą byłby Absalom w końcu to on mógł znikać. Usopp rządzi, Barto rządzi Big Grin
09.05.2014 11:57
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
O ile nie wątpię, że Absalom mógł tam być - ostatecznie jest teraz dziennikarzem i takie wydarzenia pewnie przykuły jego uwagę - o tyle myślę, że cały ten chaos raczej by go pogonił do ucieczki niż do pomocy przypadkowo spotkanemu Słomkowemu.

Właśnie, czy ktoś to może wyłapał? Skąd ludzie w ogóle wiedzieli, że Rebecca jest wnuczką króla, skoro Scarlet udała śmierć po to, by wziąć ślub z Kyrosem? Oficjalnie ta rodzina w ogóle nie istniała.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
09.05.2014 14:22
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Nie było to nigdzie (jeszcze) poruszone, ale można założyć, że Doflamingo upublicznił tę informację, żeby ich trochę pomęczyć Big Grin

Grzecznie i z nakamowskim uśmiechem przyjaźni zapraszam wszystkich, których nic nie boli, do przeczytania mojego fika!
http://forum.onepiecenakama.pl/watek-fan...ieza--2770
09.05.2014 15:37
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,689
Też mi się tak wydaje. Rebecca była więzionym w Koloseum gladiatorem, więc z polecenia Flaaminga mogła na arenie być przedstawiana jako wnuczka złego króla Riku. W końcu dwie córki miał, a ludziom, co widać w tym rozdziale, jakoś umknelo, że księżniczka jest agentka nowego króla.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
09.05.2014 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,127
Poziom ostrzeżeń: 15%
Rebecca przypadkiem nie wzięła udziału w turnjieju wbrew woli żołnierzyka? Tak mi się wydaje, że nie było nic o tym, że to ona była więziona?!

Poza tym wszystkim, Frankyego mogło zabrac CP0 Smile to jest najciekawszy scenario.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
09.05.2014 17:15
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,689
Turniej turniejem. Ona należała do grona gladiatorów, którzy w koloseum mieszkali, że tak powiem. cofnij się do rozdziału (tak, wiem, że Ci się nie chce), w którym stawiała Luffy'emu jedzenie i ukryła go w kwaterach gladiatorów. Poza tym, nawet przy prezentacji gwiazdek masz ją podpisaną, jako więzioną w koloseum gladiatorkę.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
09.05.2014 17:59
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,697
Poziom ostrzeżeń: 10%
Bo nie zabijała na arenie, a jak wiadomo ludzie chcą krwi?

[Obrazek: giphy.gif]
09.05.2014 20:02

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama