Aktualny czas: 25.11.2017, 00:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 751
Autor Wiadomość
Aciek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 41
Rozdział 751
Mangareader - http://www.mangareader.net/one-piece/751
Mangastream - http://readms.com/r/one_piece/751/2423/1
Wanted Team, Polska wersja. - http://manga.daikazoku.org/read/one_piec...751/page/1

Wanted Team na Facebooku.

13 Strona, ostatni kadr. Nic dodać nic ująć. Wzięte z kreskówek, haha.
One Piece jest strasznie nie przewidywalne, kocham je za to. Zastanawiam się czy aby kolejny klon?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2014 22:12 przez Aciek.)
25.06.2014 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Rozdział 751
Rozdział spoko Big Grin Zwłaszcza TA KOŃCÓWKA! Jeśli to nie jest klon, czy to będzie w końcu walka Luffy'ego? :OOOO Przy nich jest też Law, więc jakieś retrosiki~

sweet sweet lemonade
25.06.2014 10:28
LuigiN2000 Offline
ルイージ
Pirat

*
Liczba postów: 129
Sabo zniszczył Bastille jak jakiegoś leszcza,ale mam nadzieje że Fujitora go uspokoi trzeba mu zetrzeć ten uśmiech z twarzy ,a przekopka od Admirała jest na to dobrym sposobem.

Ciekawe czy Luffy spotkał prawdziwego Dofle czy klona?

25.06.2014 10:29
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Dayum! Zapomniałem o początku rozdziału Big Grin No właśnie, spoilerowy obrazek się potwierdził, Bastille (którego notabene lubię), został zmiażdżony w parę chwil :< Ale cóż, trzeba pokazać skilla Sabo. No i to podkreślanie, że są braćmi~

sweet sweet lemonade
25.06.2014 10:31
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
No ja się od razu domyślałem, że Sabo będzie silny skoro jest numerem 2 w armii. Przecież nie zostałby nim gdyby był słabszy. Ale zawiodłem się trochę na Fujitorze, ogólnie słabo wypadł z tą nie przemyślaną akcją. Ma potężną moc, ale nie umie z niej w pełni korzystać i panować nad nią. Zakończenie ciekawe, ale spodziewałbym się raczej klona. Mingo by chyba tak szybko nie wpadł w odwiedziny. I te miny Barta. Robi się coraz ciekawiejBig Grin

E: A no i zaczęła się jakaś nowa historyjka okładkowa, ale póki nie będzie jej tłumaczenia to nie wiem za bardzo o czym będzie bo sam obrazek jeszcze wiele nie mówiTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2014 10:42 przez xav92.)
25.06.2014 10:39
Gatana Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 637
Kocham <3

Sabo \o/ Trochę niewyraźny ten kadr gdzie krzyczą "Sabo!", ale ogarniam o co chodzi. Niech on nie robi więcej takich płaczliwych min, bo mi smutno przez to ;_;

W ogóle to co ten Fujitora zrobił? Jego priorytetem nie była przypadkiem ochrona ludzi? A tutaj nagle zrzuca sobie meteor na miasto Big Grin

Na końcu znaleźli się w niekorzystnej sytuacji, bo nie dość że Dofla przed nimi, to dookoła nich woda.

I jeszcze- Luffy ^^

[Obrazek: OWCnNAL.png]

[Obrazek: RvSoN0h.png]
25.06.2014 10:43
Aciek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 41
Fujitora od nie dawna ma swoją moc i jeszcze jej nie opanował do końca. Sabo w armii uczył się podstaw od innych niż Dragon, a gdy dowiedział się o śmierci Ace'a błagał Dragona, aby go uczył technik. Luffiemu wystarczyło, zaraz... pół roku czy półtora roku na opanowanie technik Haki? Jeżeli przez ten krótki czas go Rey nauczył, to przez 2 lata Dragon chyba wszystko mu wpoił. W końcu ma smocze techniki.

A Logia mu daje spokój od tych wszystkich małych żołnierzyków, którzy by go mogli nie potrzebnie zranić. Może się skupić na konkretnym celu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2014 10:49 przez Aciek.)
25.06.2014 10:48
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Czyżby Jimbe? A może ktoś z drugiej strony postanowił sobie na Nowy Świat przepłynąć? Tak coś czułam, że dziś się nowa historyjka zacznie Big Grin I kurcze końcówki też się domyśliłam, jak tylko bracia tunel pokazali Sad Tylko wody nie uwzględniłam. Fajnie, że mamy chociaż maleńki, szkoda ino, że z deczka kijowy, kadr z czasów egzekucji Ace'a. I po co Sabo był ten owoc, skoro on był takim fajnym wojownikiem bez owocu Sad Spadł u mnie w rankingu po pokazaniu tego, co powinno go w nim podnieść. Przy meteorycznych talarkach pomyślałam podobnie do któregoś z przedmówców, miał chronić cywili, a rozwala im miasto z nimi "w środku". To teraz co? Walka czy wspominki?

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
25.06.2014 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
xav92 napisał(a):Ale zawiodłem się trochę na Fujitorze, ogólnie słabo wypadł z tą nie przemyślaną akcją.
Już nie pierwszy raz pokazał, że jest troche szałaputem Tongue

Gatana napisał(a):Sabo \o/ Trochę niewyraźny ten kadr gdzie krzyczą "Sabo!", ale ogarniam o co chodzi. Niech on nie robi więcej takich płaczliwych min, bo mi smutno przez to ;_;
Taaak! Tzn z jednej strony tak, a z drugiej chciałabym więcej Tongue

W ogóle Sabo <3

Mój ulubiony kadr z dzisiaj:
[Obrazek: 751.jpg]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
25.06.2014 13:42
Gatana Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 637
okiren napisał(a):
Gatana napisał(a):Sabo \o/ Trochę niewyraźny ten kadr gdzie krzyczą "Sabo!", ale ogarniam o co chodzi. Niech on nie robi więcej takich płaczliwych min, bo mi smutno przez to ;_;
Taaak! Tzn z jednej strony tak, a z drugiej chciałabym więcej Tongue

Rozsądek mówi "proszę, nie", ale masochistyczna strona osobowości aż krzyczy o więcej cierpiącego Sabo Big Grin

Właśnie, w końcu Law się odezwał! Niech oni go rozkują prędko, bo jak dłużej poleży na tym byku to go plecy rozbolą~

[Obrazek: RvSoN0h.png]
25.06.2014 14:01

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama