Aktualny czas: 17.11.2017, 19:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 760
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 760
Mangareader.

Troszkę flashbacku, trochę o dostawaniu w dupę i znów zamiana stron w przewadze Tongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2014 13:40 przez xav92.)
10.09.2014 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,924
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Rozdział 760
Mniej stron się niedało wtf...

Ale jednak cudownie było oglądać jak doflamingo kopie im dupska Big Grin
Nie wiem czemu, ale jednak fajnie było to zobaczyć, potęzny kop w Luffyego i ta technika uzyta na Lawusiu może zdechnie <3 ;p

Ogólnie nie ma co mówić, Dofla miał super ojczulka, a sam był gnojkiem od dzieciństwa ;p
Smutno mi z powodu jego mamy Sad

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
10.09.2014 14:26
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,862
Hehehe, historyjka obrazkowa, podejrzewam, że Jinbei już jest w drodze xD

A komiks od razu z grubej rury - SaKo jest wspaniałe Heart Ta strona, to jak ona mu rozciąga ryj, jak go ochrzania, a on tylko siedzi i zbiera grzecznie ten oper, ojejejejej X3
[Obrazek: one_piece_5184933.jpg]

A potem Fujitora ;w; I weź go tu nie kochaj, w końcu admirał z własnym baniakiem na karku.

A na koniec zapowiedź wspominek Dofli <3 Chcę więcej! Zdaje mi się, że pierwszym Corazonem był tatko w takim razie, drugim braciak Dofli, a Law miał być trzecim, ale Mingo stwierdził, że koniec tego dobrego i skończył corazonowanie.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
10.09.2014 14:34
Sting Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 38
Historyjka obrazkowa nabiera tempa. :3 Może pojawi się w niej Sunny z Sanjim i Big Mom? Big Grin

Poza zapowiedzią retrosów Doflaminga i rozwiązaniem walki Sabo vs Fujitora akcja nie ruszyła do przodu. Mimo to rozdział trzymał poziom. Akcja trwa w najlepsze więc zakładam że Oda nie zaliczy już tutaj żadnych upadków bo końcówki robił rewelacyjne. Co najwyżej wzloty. Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2014 15:12 przez Sting.)
10.09.2014 15:11
Kanako Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Rozdział przyjemny. Podoba mi się rozwiązanie walki Fujitory i Sabo, w końcu się doczekam scen Sabooka, uh, była po prostu świetna, nic dodać nic ująć. Rozmowa pomiędzy admirałem i królem Riku bardzo przypadła mi do gustu.

Przez cały czas czekam na porządne retrosy Doflamingo, więc mam nadzieję, że Oda nie urwie ich tak, jak urwał historię Lawa i uchyli nam rąbek tajemnicy o Podniebnym Demonie. + W końcu Law został po tyłku, po raz kolejny. Liczę, że już się nie podniesie, bo znów zaczyna mnie irytować, a było tak dobrze...

Nie podoba mi się w jaki sposób Oda uśmierca bohaterów, którzy są na Sunny. Zdecydowanie za długo każe nam na nich czekać. No i jestem ciekawa rozwiązania walki Zoro vs Pica oraz Kyros vs Diamante.

[Obrazek: 8a570cc9bd5636663b0be434c7b65c05.gif]
10.09.2014 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
rodoswww Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Ło boże 12 stron... Na tomik to będzie wprawdzie 14... ale i tak masakra chociaż przynajmniej trochę poznaliśmy historię dofka no i finałowa walka trwa Big Grin (Najpierw Luffy daje w kośc potem Dofek potem luffy potem znowu on a na końcu luffy super ultra giga ciosem go powala) Niby rutyna jest w tych finałowych walkach ale i tak potrafią zaskoczyć Big Grin
10.09.2014 17:07
Gatana Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 637
okiren napisał(a):SaKo jest wspaniałe Ta strona, to jak ona mu rozciąga ryj, jak go ochrzania, a on tylko siedzi i zbiera grzecznie ten oper, ojejejejej X3

Oj tak choper7 Coś przeczuwam, że po tym rozdziale zasypie nas fala pięknych fanartów <3

Co raz bardziej nie mogę się doczekać retrosów! A Fujitora wywołał u mnie "ACH" na jego osobę~

[Obrazek: RvSoN0h.png]
10.09.2014 17:08
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Chapek fajny i też podoba mi się rozwiązanie walki Sabo z Fujitorą. I w ogóle jego postawa. Coraz bardziej gościa lubię. Miałem nadzieję, że jeszcze trochę pomęczą Mingo za nim dostaną od niego. Ale to nie psuje chapku.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
10.09.2014 20:01
pirat219 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Yyy... Nie wiem czemu ale cały czas mam wizje Sabo + Koala = Love (chciałbym xd). Ile razy ktoś się wogóle całował w OP przed Dressrosą? (Nie ZombieLola się nie liczy)
10.09.2014 20:08
IsshoFujitora Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 37
Fujitora <3
Myślałem, że chapter skupi się wyłączanie na walce Dofiego, ale mimo wszystko dobrze było zobaczyć ten z Sabo i Fujitą.
Mam nadzieję, że w następnym chapterze Oda zrobi przegląd walk na Dresrosie. Tj. Zoro, Kyros, oraz Robin z Bartusiem.

A Doflamingo to niegrzeczny chłopiec był.

[Obrazek: 140ce1x.gif]

"In this world... There are many horrible things that you do not want to see." - Issho Fujitora

http://onepieceismiracle.tumblr.com <---- <----
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2014 20:51 przez IsshoFujitora.)
10.09.2014 20:47

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama