Aktualny czas: 22.11.2017, 09:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 771
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 771

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
18.12.2014 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
LuigiN2000 Offline
ルイージ
Pirat

*
Liczba postów: 129
RE: Rozdział 771
Tragedia nie dość że prawie cały rozdział zmarnowany na bzdury to jeszcze Sai zdjął na hita Don Chinjao i Lao G.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2014 12:42 przez LuigiN2000.)
18.12.2014 12:41
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Baby 5 Lost in love XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
18.12.2014 13:08
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
A mnie wbrew pozorom podobał się rozdział, zwłaszcza sceny z Lao G Big Grin Się nawet trochę pośmiałem Big Grin

Notatka od Chlor, 18.12.2014 15:18 :

Wbrew pozorom pozory nie mają brwi, więc piszemy "wbrew" a nie "w brew" ^^

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2014 15:15 przez Chlor. Powód: Poprawiona ortografia)
18.12.2014 13:18
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Ale serio, te walki się wydłużają jak fillery w anime O_o aż strach pomyśleć co będzie jak już to nakręcą.

Jak Baby 5 sobie przyłożyła pistolet do głowy to aż mi się niedobrze zrobiło x_x

A małpiszon to sobie chyba harem planuje XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.12.2014 13:41
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 990
Mi się o dziwo chapter też bardzo podobał Wink. Oczywiście wolałbym ujrzeć walkę Zoro z Picą, bądź super-męską walkę Franky'ego z Senorem (chociaż nie, ta raczej jakoś szczególnie ciekawa nie będzie, patrząc na moc Pinka), no ale nie narzekam na to, co dostałem, bo już dawno się pogodziłem z faktem, że Dresrossa jeszcze trochę potrwa ;P.
Do tego już wiem, skąd ta potrzeba bycia potrzebną u Baby 5! I tak słodko wyglądała, kiedy sobie gnata do głowy przystawiała Heart.
Co do zdjęcia Chinjao i Lao G na hita - ja tam nic do tego nie mam. Po pierwsze nie chciałoby mi się tych walk oglądać, po drugie - mają oni już swoje lata, więc nic dziwnego, że w końcu musiała wyprzeć ich młodsza generacja Wink. W przypadku Dona wydaje mi się, że w dobry i symboliczny sposób pokazano tutaj przekazanie władzy nad flotą Happo. Poza tym w przeciwieństwie do Machvise'a dostali oni trochę czasu antenowego i wydaje mi się, że udało nam się ich w jakimś stopniu poznać. Intryguje mnie natomiast fakt, że Sai dostał cały chapter poświęcony jego osobie - czyżbyśmy mieli się z nim w przyszłości jeszcze na dłużej spotkać ?
No i życzę udanego, szczęśliwego związku Sai'owi i Baby 5 ;P, a ten dopisek przy tej drugiej rzeczywiście genialny xD
18.12.2014 14:35
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,866
Ace, Law, Bart i Sabo razem na kolorowej stronie - TYLE SZCZĘŚCIA!!

(eeech, angielska klawka, wysłała przedwcześnie, bo wcisnęłam polską literkę V_V dopiszę resztę później Tongue)

E: W sumie to niewiele mam do dodania ;p Reszta taka meh, jedynie kilka kadrów retrosów Baby 5 powiedzmy, że się podobało i... oświadczyny Saia (chociaż randomowe równie bardzo, co odchyły Baby 5, o które dopiero co miał pretensje).

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2014 15:50 przez okiren.)
18.12.2014 15:37
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Mnie też się rozdział bardzo podobał. Potłukli się trochę, kolejni oficerowie padli, a przy okazji czegoś się dowiedzieliśmy i było wesoło. Plus za króciutkie retrosy Baby 5, wyjaśniające, skąd jej potrzeba bycia potrzebną. I jak pisał Kyou, symboliczne przekazanie pałeczki i tak już obecnemu dowódcy floty Happo, czy jak ona tam się nazywa i odejście starej generacji. I te kłótnie przedmałżeńskie Big Grin Dziadek się na to nie godzi, polityczna narzeczona już tam czeka gdzieś wyznaczona dla jego wnuka, wnukowi się do żeniaczki też nie spieszy, ale tak łatwego zwycięstwa, przez samobójstwo przeciwnika nie chce. W końcu nawet gotów dziewczynę poślubić, byle tylko już się nie wydurniała. Pomiędzy to włożony jeszcze Lao G, kompletnie ignorowany przez przeciwników.

Kyouchika napisał(a):Sai dostał cały chapter poświęcony jego osobie - czyżbyśmy mieli się z nim w przyszłości jeszcze na dłużej spotkać ?
Chinjao oddał Luffy'emu do dyspozycji całą ichniejszą marynarkę, którą jakby nie było dowodzi Sai. To raczej pewne, że wraz z końcem Dressrosy go nie pożegnamy na zawsze.

Cudna kolorowa strona z pierwszą dziesiątką ostatniego plebiscytu popularności Big Grin Bracia razem, Nami nawet ładnie wygląda, Bartuś wbił się swą osobą w sympatie czytelników. Ciekawa jestem, jak wygląda to miejscowo, ale z tych chyba dopiero na tomik trzeba będzie poczekać.

To kto następny? Kto tam jeszcze na tym piętrze przebywa?

A nie, jest. O kurcze choper8 Zoro stracił pozycje wicelidera twardo trzymaną od pierwszego rankingu choper8 Luffy jedyny niepokonany, nie zmienił pozycji ani razu~

[Obrazek: ranking_5.jpg]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2014 16:04 przez Murgrabia.)
18.12.2014 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
RaijinDamiano Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 53
BABY 5 <3 Uwielbiam ją Smile Moja ulubiona postać żeńska w całym OP Wink chyba dzięki niej ten chapter tak bardzo mi się podobał Wink Fajny ten ranking postaci Wink Najlepiej wygląda pierwsza trójka. Nieżyjący już Ace nawet jest 6 Wink

Wiem że chcą pokazać co się dzieje na innych arenach, ale chętnie zobaczyłbym co u Sabo no i wrócił już do Lawa + Luffiego vs Mango

[Obrazek: dey3pc.png]
18.12.2014 17:07
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,004
A nawet mi się podobał rozdział, nie marudzę, ale i dupska mi nie urwał.
Ranking przypomniał mi o Sanjim, poważnie, choćby przez wzgląd na resztę załogantów chciałbym by dressrossa się już pokończyła

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
18.12.2014 17:18

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama