Aktualny czas: 25.09.2017, 07:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 772
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
Rozdział 772

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
26.12.2014 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 974
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 772
Nie licząc jednego momentu ten chapter też mi się raczej podobał.

Początek - Kyros vs Diamante. Ogólnie niczego ciekawego nie zobaczyłem. Krótka wymiana zdań między tą dwójką na temat tego, że Rebeccę spotka to samo, co jej matkę (cieszyłbym się z takiego obrotu spraw, no ale szkoda by mi było Kyrosa, więc liczę na to, że uda mu się ocalić córkę) i tyle. Rebecca jak zawadzała tak dalej zawadza - Robin weź tu szybko przybiegnij i ją na dół zabierz, żeby się Kyros mógł na walce skupić. Ogólnie wszystko w tej samej fazie, co Zoro vs Pica xd - czyli jedno, wielkie nic.
Kolejna scenka - Zoro, zapamiętujący nazwę flota Happou. Bardzo mnie to cieszy, albowiem mam już pewność, że Sai najprawdopodobniej może odegrać w przyszłości jeszcze jakąś większą rolę. No i te żarciki z dwóch ceremonii xD.
Dalej Bartuś i Cavendish vs Gladius. Rozwala mnie interakcja między tą dwójką xD. Boski duecik... kurde, jeszcze trochę i mi się Bartuś na pierwsze miejsce wśród ulubionych postaci wbije xD. Szczególnie ta scenka z oczkiem od Robin xD. Do tego cieszy mnie fakt, że z Gladiusa jak narazie pipy nie robią. No, ale zobaczymy, jak długo... szczególnie po ujrzeniu kolejnej akcji...
Kolejna scenka... właśnie... i tu jedyna rzecz, która mi się nie podobała. Mamy Dellingera, który z palcem w pupie rozwala Ideo. Ogólnie nie mam nic przeciwko temu. Cieszy mnie nawet, że w tym momencie Oda przerwał schemacik, w którym to gigant rozwala Machvise'a, Sai - Lao G i wszyscy myśleli, że Dellingera pokona Ideo. Pokazał nam w ten sposób, że Ci oficerzy, to nie są jakieś leszcze, których może byle kto pokonać, ale to, co potem zrobił... naprawdę po takim pokazie siły liczyłem na to, że jednak nieco więcej stron smarkacz dostanie, a tu załącza się Hakuba i go (najprawdopodobniej) załatwia jednym strzałem xD. Mam nadzieję, że Hakuba jest naprawdę wielkim koksem, z którym nawet Zoro miałby problem (po cichu liczę nawet, że do takiej walki dojdzie, bo na Fujiego pewnie jeszcze za wcześnie Wink ) . W każdym razie i tak miałem ochotę samego Hakubę zobaczyć w akcji, choć spodziewałem się w nieco innych okolicznościach xD. W chwili obecnej wychodzi na to, że Cavendish to leszcz jest i jedynie jego drugie ja można za kogoś mocnego uznać. No i właśnie mam nadzieję, że te drugie ja jeszcze ostro namiesza na Dresrossie Wink.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2014 14:25 przez Kyouchika.)
26.12.2014 14:23
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Bartolomeo, ty kretyniee! Znokautowałeś go x_x no to koniec, cała reszta może sobie pójść na fajkę...

Ale z każdym rozdziałem coraz bardziej lubię Bartolomeo XD A jego kłótnia z Cavendishem - braterstwo bije od nich z każdym zdaniem.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
26.12.2014 14:30
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,917
Barto i Cabbage bohaterami tego chaptera, zresztą to, że i Gladius się tam pojawił (bo w końcu z nimi walczy) też dla mnie na plus, lubię go.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
26.12.2014 18:12
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
No, dla mnie rozdział super, fajnie, że pojawił się Hakuba, oby został z nami na dłużej bo sam w sobie Cavendish nie ma wiele do zaoferowania. Bartolomeo cudowny, nic dodać nic ująć xD Gladius jest kozakiem, naprawdę go lubie i szkoga mi go bedzie podobnie jak Diamante Sad

Jedno to, że Kyros nie ma tej nogi Sad z nią to byłby takim koksiurem. Cały początek tak sobie bo nic nie wniósł, ale cóż bywa Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
26.12.2014 18:15
rodoswww Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
No w końcu pokonany Dellinger!
Chyba najbardziej irytujący przeciwnik ze wszystkich na dressrosie Big Grin
No teraz tylko czekać 3 tygodnie na kolejny rozdział Big Grin
Już nie moge się doczekać tego finału walki z DD...[/u]
26.12.2014 18:19
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Chociaż rozdział podobnie jak poprzedni zamyka walki z niższych pięter, to meegaaa mi się podobał! Przede wszystkim dlatego, że dla odmiany dziś skoncentrował się na ważnych dla mnie postaciach <3

Perełki z rozdziału:
[Obrazek: 772a.jpg]
Scena dla wszystkich jojczących wcześniej, że Rebeczka taka pipeczka i w ogóle co ona robi w koloseum. Ona nigdy nie miała podnieść miecza! Była kupowa jako gladiator, bo w ogóle nie powinna nim być i takie było przesłanie! Hallelujah, Kyros potwierdził!

No i przede wszystkim Bart Heart Mój wspaniały! Jak dłubie w nosie gdy Kabaczek chce za barierę! Jak elegancko przyjmuje kopa na ryj chwilę później! I akcja z puszczonym oczkiem x333 A potem jeszcze uzębiony Dellinger (szkoda że tak szybko zdjęty :<<) i Hakuba <3 Pełna satysfakcja x33

[Obrazek: 772b.jpg]
^ martwi mnie jedynie, że moja tablica na tumblerze znów zatonie w obrazkach tego strasznego pairingu :<

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2014 18:40 przez okiren.)
26.12.2014 18:40
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,854
"Normalny" człowiek -> Robin x Bartek
Mangowy zbok -> Hakuba/Kabaczek x Bartek
heh XD
Powrót Wadatsumi (jakby komuś go brakowało...)
Kyros większy badass od Zoro, a to już coś!
Wygląda na to, że Delinger WRESZCIE został pokonany. Jak w tak młodym wieku może być tak silny? Genetyczna modyfikacja czy coś?
Hakuba nie ma zębów...

Moje luźne spostrzeżenia XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
26.12.2014 18:51
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Jakie to piękne Big Grin

[Obrazek: image.jpg]

Dellinger nieźle wygląda jak się bardziej zrybi, szaleństwo mocniej od niego bije, a takiego go lubię. I Hakuba się obudził by posiać nieco zniszczenia! Pierwsze co, to wybrał się na ryby~ Nie no, Bartuś z Kabaczkiem tworzą naprawdę udany duet Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
26.12.2014 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
rodoswww Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Może dla jednych fajnie a dla innych nie ale Rebecca już chyba napewno nie dołaczy do słomianych po tym chapterze....
Mam ciągle tą nadzieje ,że bartolomeo dołączy xDDD
Potrzebny w załodze taki fanboy!
26.12.2014 20:39
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama