Aktualny czas: 16.12.2017, 07:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 776
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 776
Oj to dużo tych przerw i długie walki będą musiały być Tongue Jestem ciekaw swoją drogą co się stanie z Mingiem po tym arcu Big Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
13.02.2015 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,948
Poziom ostrzeżeń: 15%
Rebecca to przeciez osoba nie stworzona do walki, jej ręce sa czyste i niewinne! Ona nie możę splamić się krwią bo jeszcze popłacze się bo sie ubrudizła! Tak ciezkie zycie los jej zgotowal biedna ona taka biedna zróbmy z niej ofiarę i ahh biedaczka Sad

Nom, trochę to nudne Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
13.02.2015 01:26
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,015
To był rozdział po którym jeszcze bardziej lubię Robin, Kyrosa i Diamante i coraz mnie lubię Rebekę. Ogólnie fajny, ale Rebeka go trochę psuła. Szkoda, że walka krótka, ale kurde, niech już się Dressrossa skończy, ja chcę z powrotem Sanjiego, Nami i nawet Choppera, by załoga była znowu w komplecie.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
13.02.2015 01:43
Bananowy Niedostępny
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 198
(13.02.2015 00:29 )xav92 napisał(a):  Oj to dużo tych przerw i długie walki będą musiały być Tongue Jestem ciekaw swoją drogą co się stanie z Mingiem po tym arcu Big Grin

Może będzie coś w stylu post-battle arcu, jak w Alabaście czy Water Seven. Ile to rozdziałów może wyjść do października, ok 30-tu chyba, może mniej. To by pasowało w sumie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2015 02:36 przez Bananowy.)
13.02.2015 02:34
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,669
Poziom ostrzeżeń: 10%
Gdzie się podziały silne i niezależne kobiety w mandze i anime? Sad

A co do Kyrosa - on jest przekoksem, więc miał święte prawo pokonać koksa zwyczajnego jednym ciosem. Ta wnioskuję, mimo że rozdziału nie czytałem.

[Obrazek: giphy.gif]
13.02.2015 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Kaioken Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144
Ta walka była mi obojętna i mam wrażenie, że niektórzy za bardzo się przywiązali do familii .. oni są do pokonania i do zapomnienia jak CP9 czy inni z innych arców .. ale zgadzam się z tym, że zaczyna coś być nie tak. Za mało ciosów, za dużo gadania .. zamiast robić jedną walke - jeden chap to Oda mógł wcześniej szybciej akcje poprowadzić i ze dwie wcześniejsze walki w tym ta (która na 90% się już skończyła) rozciągnąć na dwa chapy przynajmniej. Ale narzekać za bardzo nie zamierzam .. teraz mam dwa bardzo ogólne wymagania co do następnych chapów i arcu:
1 - walka Zoro przynajmniej na dwa rozdziały .. jeżeli ma być tylko jeden to niech to naprawdę będzie walka gdzie nawzajem się dotkliwie obijają, a nie tylko finishery .. w tej sprawie Odzie nie popuszcze, m.
- Oda teraz powinien nam wynagrodzić dodatkową walką z Trebol'em .. niech tam wpadnie Sabo i się z nim naparza przynajmniej dwa rozdziały ..
- co do Luffy'ego to tego raczej można być pewnym, że walka z Mingo potrwa przynajmniej dwa chapy ..
2 - mam nadzieję, że w następnym arcu nie będzie głupich finisherów i w sumie lepiej by było gdyby nie było za bardzo walk 1 vs 1 tylko zwroty akcji jak na wojnie z marynarką lub na Sabaody, m.
14.02.2015 14:18
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,878
Poprzeczka z przeciwnikami jest dość wysoka i umiejętności słomkowych też są dosyć wysokie, więc teraz pewnie będzie więcej "finisherów". Walki mogę teraz wyglądać tak jak walka Frankiego z Seniorem.
Kto kogo mocniej walnie XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
14.02.2015 14:25

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama