Aktualny czas: 25.11.2017, 00:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 778
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 778
No i proszę, zakończenie pojedynku Big Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
26.02.2015 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
RE: Rozdział 778
No to tak:

1. Historia okładkowa... omg, Jinbei znalazł coś naprawdę ciekawego i to znalezisko na pewno namiesza.

2. Co do rozdziału to owszem podobało mi się to, że walka się już skończyła, podobała mi się ta cała taktyka, ale jednak myślałem, że dostaniemy jakąś wymianę ciosów, tymczasem Zoro po prostu wykorzystując kompanów i swoje umiejętności pozbył się gościa.

3. Po rozdziale dochodzę do wniosku, że Pika jest silniejszy od Diamante.

To kto został? Trebol i Flaming, ktoś jeszcze?

Myślę, że 10-15 chapków i jest po Dressrossie.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
26.02.2015 11:16
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 47
Szczerze mówiąc kolejny raz czuję niedosyt oglądając Zoro, kolejny przeciwnik którego pokonał i tak naprawdę nawet się nie spocił :/ aż tak przypakował przez te dwa lata?
26.02.2015 11:53
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
Świetna walka i pokazanie siły Zoro Big Grin Pociachał go jak papierek, i pokazał jakiego powera może dać Haki. Mam nadzieje że to co znalazł Jinbei to coś konkretnego i jak się dowiemy co to to nam gały wyjdą Big Grin
26.02.2015 12:01
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Właśnie też mam niedosyt w walkach Zoro po TSie. Jak dotąd nie miał jeszcze przeciwnika, z którym miałby ciekawą wymianę ciosów jak w przypadku Mr 1, Kaku czy też Ryumy. Pika mimo iż był silny miał zbyt lamerski sposób walki na tak silnego przeciwnika jakim był Zoro bo ciągle pchał w niego kamienie i spierniczał. Jedynym przeciwnikiem z jakim Zoro się starł po TSie i miał z nim problem to był Fujitora ale tego nawet dobrze walką nazwać nie można.

26.02.2015 12:11
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Jimbe prawie jak Indiana Jones. Mam nadzieję, że zrobi zdjęcie tego kamulca, by móc go pokazać Robin ;3
Tak jak pisałem wcześniej, teraz pojedynki przejdą na inny poziom. Będzie trochę ganiania i OSTATECZNE PIERD####ĘCIE.
Trudno też powiedzieć, że Pica to szermierz. Ten jego miecz był trochę na siłę wciśnięty, by Zoro mógł zmierzyć się z szermierzemTongue Jego owoc jest bardzo taktyczny, tu rzucić kamieniem, tam zrobić 50-cio metrową skarpę itd...
No i Zoro wreszcie pokazał jak używa haki! Do pocięcia samej statui chyba nie musiał go używać, ale na Pice się przydało.
I może mi ktoś wyjaśnić jak działa to zbrojenie? To działa jak wzmocnienie/utwardzenie ciosu i czy w każdym przypadku jest tak samo "twarde" czy może to zależy od poziomu wyszkolenia?

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
26.02.2015 14:32
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja własnie nie mam żadnego niedosytu tutaj, w końcu to nie był Vista czy Mihawk, żeby ich walka miała wymiany ciosów. Poza tym Sam Pica był tylko gościem z Haki nic więcej Smile (po zuzyciu umiejętności). Dlatego uważam, że Zoro tutaj zabłysnął ładnie i na pewno to nie było słabe... Przecież przecial HAKI no i pokazał nową technikę dodajac do tego, żę nie ma czegoś takiego czego by nie mógł przeciąć Big Grin

Co do samego rozdziału: Historia obrazkowa O.O po skajpiji jestem tak zafascynowany tymi poneglyphami, oby to znalezisko odegralo wielką rolę. teraz już Jinbei na pewno dołączy do Słomkowych by powiedzieć o tym Robin, własnie dopadła mnie wizja gdzie Jinbei będzie plywał razem z nami Big Grin Big Grin

Rozdział zawierał wiele dużych ładnnych ujeć a sam Zoro wykorzystał innych genialnie xD Killer Bowling mnie zniszczyło XD

PS: Ponury... oglądnij sobie trening luffyego z Ryleighem xD Do tego tak, to zalezy od wyćwiczenia danego Haki, każdy specjalizuje się w jednym a inne są słabsze o wiele od Maina.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2015 14:37 przez fuszioms.)
26.02.2015 14:35
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
No nie twierdzę, że było słabe, bo zakończenie było epickie. Nie dziwnym też by było gdyby Haki Zbrojenia Zoro było lepsze od Luffy'ego gdyż jak fuszi mówi, każdy specjalizuje się w innym a to jest właśnie specjalność Zoro Big Grin

26.02.2015 14:43
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
Ja też jestem zdania, ze haki zbrojenia Zoro jest lepsze od tego Luffiego. Luffy koncentruje się na tym królewskim, swoją drogą ciekawe w jaki jeszcze inny sposób można wykorzystać królewskie haki, no bo co jak co, ale pozbawienie przytomności płotek owszem jest okej, ale w realnym starciu Luffy nie walczy z płotkami.

Tak się jaram tym poneglyphem, zobaczymy co skrywa i nie mogę się już doczekać Jinbeia Big Grin.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
26.02.2015 15:34
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Chyba Luffy takie starcie 1 na 1 z królewskim haki miał na arenie, czy mi się tylko wydaje?

Dzięki Fufu ;3

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
26.02.2015 15:38

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama