Aktualny czas: 25.11.2017, 13:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 781
Autor Wiadomość
McGaywer Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
Rozdział 781
781
26.03.2015 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
RaijinDamiano Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 54
RE: Rozdział 781
A więc, co to w ogóle był za chapter!!! Ale od początku, Law Wink wiedziałem że ten facet to geniusz taktyczny, świetny plan który powiódłby się gdyby nie pewien "asspull" ale o tym za chwilę...

Przejdźmy dalej współpraca Luffy x Law naprawdę fajnie się prezentuje, brutalna siła + logicznie przemyślana strategia= Mingo dead ale nic z tego bo...

No właśnie, potwierdzone zostało dzisiaj że Dofflamingo posiada jeden z najbardziej OP owoców jakie są w serii... Z takim owocem czemu on w ogóle obawia się Kaido??? W każdym razie po ataku "Gamma knife" i zniszczonych organach wewnętrznych i dobity countershock gościu powinien już wąchać kwiatki ale nie, nie NIE.. Dofla przecież geniusz zbrodni. "A poskładam sobie organy niteczkami, this is POWER" jeżeli ktoś uważa że akcja z Lawem jest naciągana to odsyłam do dzisiejszego chapterka. Przeboleję ten "asspull" bo naprawdę warto było zobaczyć ostatni panel Smile

[Obrazek: dey3pc.png]
26.03.2015 12:16
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nom do czasu ostatniego panelu, gdzie to Luffy w ciszy zrobił więcej niż Law przez cały rozdział był MEGA Smile

Jednak co do reszty to się zawiodłem strasznie, nie było nic az tak dla mnie ciekawego, jakoś mi się gorzej czytało ten rozdział po prostu, może to przez to, że jakoś straciłem podniete. Fajny atak lawa ale potem naciągnięte reperowanie sobie organów przez doflaminga... Mnie się jeszcze podobała strasznie scena z trebolem gdzie luffy go ebnął na raz xd

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2015 14:40 przez fuszioms.)
26.03.2015 12:30
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,624
Poziom ostrzeżeń: 0%
Miałem rację mówiąc, że Doflamingo to geniusz zbrodni, ale nie jest jakimś super fighterem. Wystarczyła jedna kosa z zaskoczenia i typ już mógł tylko pluć swoją krwią. Jakby nie ta przesadzona moc z naprawą swoich organów, to by już w kostnicy leżał, tam gdzie jest miejsce typów którzy się porwą na niewłaściwy kwadrat!
Nawiasem, dzisiejszy rozdział prowokuje pytania: 1. Po co Flamingowi w ogóle jest potrzebna moc Lawa, skoro i tak może w trymiga naprawić sobie wszelkie organy? 2. Jakim cudem on naprawia te organy, bo nie kupuję tego, że nici mu zszywają i uzupełniają. To by działało, gdyby był logią, czyli mógł zamieniać ciało w nić a nić w ciało, ale on jest chyba Paramecią?

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

26.03.2015 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Ostatnia strona jest cudna, zwłaszcza kadr z Luffym i Flamingiem oraz spojrzenie Luffy'ego na końcu Big Grin I jak pisał fuszi, ten kadr, w którym Słomek kopie jak gdyby nigdy nic Trebola, jako "ty zostajesz tutaj". Ciekawi mnie, czy poza poneglyphem wyniesiemy jeszcze coś ciekawego z historyjki Jimbeja.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
26.03.2015 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Super rozdział, pochłonęłam chciwie, z czego najbardziej podobał mi się w nim... Luffy. To że wiedząc jak ważna dla Lawa jest zemsta na Dofli, trzymał się na uboczu, mimo że wcześniej gęba mu się nie zamykała jak to ON musi skopać dupę Mingo i nawet nie chciał słuchać wojownikow koloseum, którzy sami wyrażali podobne chęci. Całe "buttobase", które wykrzykiwał wcześniej jak potłuczony zniknęło bez śladu. Cierpliwie czekał do ostatniej chwili i interweniował dopiero, gdy życie Lawa było bezpośrednio zagrożone. Cała jego mimika i zachowanie w tym rozdziale wręcz zmieniło sposób w jaki patrzę na Luffy'ego. Kapitan epic af.

E: no i ostatnia strona owkors Heart
Spoiler :
[Obrazek: 019.png]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2015 19:28 przez okiren.)
26.03.2015 14:08
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Wiesz co Okiren?... nie rozumiem naprawde, dla mnie po prostu tak to wyglądało... ani hejt, ani narzekanie ani nic, naprawde czasami nie da się dogodzić ludziom, ogarnij sie.

A, bo żem byl zapomniał, jeszcze ten moment kiedy Law zamienia się z luffym i ten jego atak naprawdę mi się to podobało, na poczatku myślałem, żę luffy nic nie wiedizał dlatego takie zaskoczenie pozytywne xd a potem, całkiem ładna taktyka, atyle, żę juz powtórzona któryś raz w tym arcu xD ale skoro działa Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2015 14:22 przez fuszioms. Powód: Poprawiona ortografia)
26.03.2015 14:19
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
W końcu się zmusiłem by nadrobić te ~10 rozdziałów Big Grin

Murgrabia napisał(a):Ostatnia strona jest cudna, zwłaszcza kadr z Luffym i Flamingiem oraz spojrzenie Luffy'ego na końcu
(26.03.2015 14:08 )okiren napisał(a):  E: no i ostatnia strona owkors Heart
Spoiler :
[Obrazek: 019.png]
Heart
Warto było przebrnąć przez te rozdziały dla ostatniego kadru :3

Czyżby w końcu miało dojść do wyczekiwanej przeze mnie od początku Dressrosy walki? :>
26.03.2015 14:19
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Przeczytałem chapek i końcówka mnie rozwaliła, ale od początku. Z akcji Law'a tylko ta pierwsza podmiana mi się podobała. Reszta nie była zła ale jakoś też nie porywająca. Za to w tym rozdziale najlepsze akcje miał Luffy, którego było mniej. To jak kopnął Trebola i ostatnie kadry, normalnie zaczyna trochę badass'ować Big Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
26.03.2015 15:09
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
O matko...

Podmiana Lawa spoko, ale ten jego miecz jedi w płynie to już nie wiem, nie czaję jego mocy, za dobre to jest, bo wystarczające jest to, że w roomie jest prawie bogiem. No ale okej, oprócz tego rozdział megaśny, bo i sam Law mi zaplusował swoim byciem bezwzględnym facetem, to samo Dofla, również cudowny dlań chapter, chociaż to łatanie organów... no okej.

Wszystko jednak wygrywa Luffy, a w szczególności ostatnia strona tak epicka jak już dawno nie było. Dofla połata sobie może organiki wewnętrzne, ale jak dostanie kilka gongów w czerep od Luffiacza to nieprzytomny nic nie będzie w stanie zrobić. W końcu walka na którą tak czekam.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
26.03.2015 18:32

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama