Aktualny czas: 25.11.2017, 05:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 784
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%
Rozdział 784
http://www.mangareader.net/one-piece/784

A jednak Oda nie strollował, i pokazał najnowszy gear ^^. No to teoria z nadmuchiwaniem mięśni się potwierdziła, ale z użyciem zbrojenia haków. Choć jak to dokładnie działa? Czy haki utwardziły trochę mu gumę, przez co może odstawić takie akcje, jak wsadzenie se dłoni w głąb ramienia i wystrzelenia go? Maybe, to się jeszcze okaże. Ah, jeszcze jest jedna taka sprawa, bo nie wiem czy ktoś o tym pomyślał. Ostatnim razem jak Lufiacz pokazał biegi, to były ich dwa, second i third, to może oznaczać że Luffy jeszcze w walce z Doflą może pokaże nam 5 bieg ^^.

[Obrazek: a5d45uF.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2015 10:13 przez Weather. Powód: Poprawiona ortografia)
23.04.2015 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 784
No i najbardziej sprawdziły się spekulacje, że wyglądem będzie przypominać monster Luffy'ego. Może to nie do końca to czego się spodziewałem ale jest nieźle Big Grin Mingo dostaje ciągle po dupie. Póki co widzę to że w tym biegu mimo iż jest szybki to ma ograniczoną możliwość poruszania całym swoim ciałem. No i ciekawy fakt, że atak z haki zbrojenia działa na niego podobnie jak bez zbrojenia. Dodatkowo widać, że wzoruje swoje techniki w oparciu o ataki zwierząt, z którymi musiał walczyć na wyspie. Ciekaw jestem jak Oda wytłumaczy różne aspekty tego biegu.
@Wet nawet jeśli ma już piąty bieg to mam nadzieję, że nie użyje go już w tej walce, a dopiero z następnym koksem na jakiego trafi. Choć od jesieni ma być ponoć Wano arc więc mam nadzieję że tam głównym bohaterem będzie Zoro jako szermierz Big Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
23.04.2015 10:25
Hiro Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 18
(23.04.2015 10:13 )Weather napisał(a):  http://www.mangareader.net/one-piece/784

A jednak Oda nie strollował, i pokazał najnowszy gear ^^. No to teoria z nadmuchiwaniem mięśni się potwierdziła, ale z użyciem zbrojenia haków. Choć jak to dokładnie działa? Czy haki utwardziły trochę mu gumę, przez co może odstawić takie akcje, jak wsadzenie se dłoni w głąb ramienia i wystrzelenia go? Maybe, to się jeszcze okaże. Ah, jeszcze jest jedna taka sprawa, bo nie wiem czy ktoś o tym pomyślał. Ostatnim razem jak Lufiacz pokazał biegi, to były ich dwa, second i third, to może oznaczać że Luffy jeszcze w walce z Doflą może pokaże nam 5 bieg ^^.

Ale czy pokazał w jednym chapku 2 biegi? Jeżeli tak to możliwe, chociaż i tak już na 4 pomiata flamingiem.

Pierwszą moją myślą są rodzaje haki Kenbunshoku Haki"czytanie w myślach", Busoshoku Haki "haki uzbrojenia" oraz Haoshoku Haki"Królewskie haki". Jak wiadomo Luffy posiada wszystkie 3, w gear 3 napompowuje swoje łapy i nasyca je haki uzbrojenia, ale jak wiadomo one są twarde a co za tym idzie przy kopaniaku Flaminga część ciała Słomianego która była nasycona wgniotła się
[Obrazek: one-piece-5633451.jpg]
Czyli można powiedzieć że stworzył jakby swoje nowe własne Haki "Gumowego Uzbrojenia"

Ataki mnie trochę zdziwiły bo były nazwane oraz wzorowane na zwierzętach z którymi przyszło mu się spotkać podczas treningu.

Ciekawe czym będzie 5 haki może tak jak Vergo, że zmieni się cały? Zobaczymy co Oda nam jeszcze pokaże.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2015 10:43 przez Hiro. Powód: Poprawiona ortografia)
23.04.2015 10:41
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 829
Hiro sam jesteś gumowe haki xD

Luffy utwardził swoje ciało haki zbrojenia (dzięki czemu używa skóry jak zbroi) i używa elastyczności gumy do potrojenia siły zadawanych ciosów, ot cała filozofia, którą jak na talerzu wykłada nam Doflamingo.
Nie wiem, gdzie ci się tam coś wgniotło, guma jest elastyczna, Luffy może robić ze swoim ciałem co chce xD

Kenbunshoku Haki to nie jest "czytanie w myślach" tylko Haki Obserwacji Smile

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2015 10:56 przez Rika.)
23.04.2015 10:54
Bananowy Niedostępny
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 196
Ha, czyli jednak g4 oparte jest na Nightmare Luffym, tak jak sądziłem. Trochę to śmiesznie momentami wygląda, ale da się znieść nowego geara. Wzorki z haki fajne, tylko te wory pod oczami... aż tak nie musiał Oda upodabniać go do Nightmare'a. Co ciekawe, Luffy musiał się nauczyć sky walka, bo jakikolwiek kontakt z powierzchnią odbija go jak piłkę Big Grin
Ogólnie ciekawi mnie, jak to dokładnie działa. Luffy nasączył większość ciała haki, ale dalej pozostaje gumą, co tylko polepszyło jego obronę. No i ta para, która też z niego się wydobywa. Rozumiem, że napompowane mięśnie zwiększają ciśnienie krwi, która płynie szybciej, przez co przyspiesza metabolizm, tak w g2?
23.04.2015 11:05
Aciek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 41
Od razu mi się przypomniał Luffy z Thriller Bark. "Wygląda jak balon." - swoją drogą, nie ma przerwy One Piece w następnym tygodniu?
23.04.2015 11:29
Hiro Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 18
Przerwa(Tydzień Temu)-Chapek(Dziś)-Przerwa(Za tydzień) jakoś tak było napisane w rozdziale 783.
Ja tam pozostaje przy swoim gumowym haki uzbrojenia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2015 11:34 przez Hiro.)
23.04.2015 11:33
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Zwykle czekam na przetłumaczoną wersję, by się wypowiedzieć na temat rozdziału, ale...

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO CO ON TAM NAWYPRAWIA!!!!!
Najpierw się napompował, a później TRZASK! Flaming zaczyna latać! Później Luffy zaczyna latać! Później Go obija jeszcze mocniej! I jjejejejejejejejejejejjejejejp!

Eeeee jaram się....

Tak na serio z tego co zaobserwowałem:
- Gdy Luffy wpycha rękę wgłąb ciała, od razu mi się z Bellamy skojarzyło (czego on tak nie potrafi?). Później przyszedł mi na myśl siłownik hydrauliczny (a raczej pneumatyczny, bo ma większe przyspieszenie, ale nieważne) i co za tym idzie ogromna siła, dzięki której może wykonywać techniki Geppo (ktoś wspominał, że będzie się wzorował na technikach Rokushiki).
- Luffy w tym stanie ma pełną kontrole nad swoim ciałem, dzięki temu mógł zmieniać kierunek swojego ciosu.
- Zapewne obciążenie organizmu jest niesamowicie duże, i mimo swojego dwuletniego treningu po walce, będzie jak kapeć (pewnie dosłownie będzie wypompowany).

I tyle moich spostrzeżeń.

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
23.04.2015 11:39
Bananowy Niedostępny
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 196
Ej, a jakby w tym trybie Luffy potrafił jeszcze sprężyć to powietrze w mięśniach, tak że trochę by się skurczył? Coś w stylu, jak seimei kikan Lucci'ego. Dzięki temu mógłby, powiedzmy, jeszcze zwiększyć szybkość, a i siła jakoś by wzrosła dzięki naprężeniu mięśni.
23.04.2015 12:11
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Meh, taki se ten rozdział, o dziwo... Cały hajp z tamtego rozdziału wyparował :v

Czyli jednak coś na wzór Nightmare'a. Hm, Luffy używa pneumatyki? Big Grin Nawet nie głupie. Do tego połączenie elastyczności gumy, z utwardzeniem Haki. Również sprytne.
23.04.2015 12:25

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama