Aktualny czas: 25.09.2017, 10:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 786
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 786
No i jest: 786.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
14.05.2015 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Rozdział 786
No i Luffy nadal za słąby, a Big Mom i reszta ma być jeszcze mocniejsza, WUT ... :x Jednakże Doflamingo... Prawdziwy Koksiur <3

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
14.05.2015 11:56
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Przypuszczam, że z czasem będzie wydłużać czas działania G4. Burges czekał aż będzie słaby by się nie namęczyć i oczywiście jak do przewidzenia Sabo się pojawia. Teraz tylko czekać aż Luffy odzyska haki.

14.05.2015 12:04
Gatana Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 636
Ojejejejejejejejej!!! Prawie skakałam na krześle! Wspaniały rozdział Heart Aż poczułam łanpisowego ducha, a sama końcówka mnie umarła!

Chociaż Dofla mógłby już kopnąć w kalendarz, ileż można. No i dobrze że w końcu zrobiono użytek z Dżizusa Big Grin

[Obrazek: RvSoN0h.png]
14.05.2015 12:06
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Nie no gatana, dobrze, żę Dofla nie został pokonany przez nowicjusza Luffyego (już nie tkai nowy ale nadal) To byłoby za łatwe. Fajnie, że Jezus wrescie wchodzi do akcji, ale Sabo był pewny więc bez zaskoczenia i większych emocji, no bo prosze, zaskoczenie wywołuje emocje a nie pewnośc :/

14.05.2015 12:11
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 974
(14.05.2015 12:04 )xav92 napisał(a):  Teraz tylko czekać aż Luffy odzyska haki.

Jak mu ktoś naprawdę mocny w tym czasie nie pomoże, to nie wiem, jakim cudem przetrwa te 10min xD.
Bo nie ukrywajmy... ekipa z koloseum, którą Gatz do pomocy ściągnął będzie dla Dofli zapewne bandą randomów... no chyba, że te całe teorie o Meadow'sie się sprawdzą i okaże się on jednym z mocniejszych ludzi Kaido, choć szczerze w to wątpie xD.
Z tych co mogliby Doflę tych kilka min zająć... Sabo już się z Burgessem klepie, Zoro robi se tripa na klatkę, Law leży i kwiczy (liczę na to, że się już jednak do końca walk nie podniesie xD)... hmmm... Cavendish (Hakuba), Fuji ? Chociaż, jak ten drugi wbije, to to koniec walki pewnie by był, więc zostawałby tylko ten pierwszy xD. No zobaczymy, ale nie wyobrażam sobie, żeby się Luffy miał te 10min bez jakiejś solidniejszej pomocy utrzymać...

Co do Burgess'a ... no cóż, czyli już wiemy, w jaki sposób moce ekipa Czarnobrodego władającym odbiera... choć nie rozumiem, czemu Burgess się na owoc Luffy'ego akurat zasadzał, kiedy moce takiego Lawa, czy Doff'yego są dużo fajniejsze xD (a sam Law też już leży i kwiczy, nie mogąc nic zrobić ;P)
14.05.2015 12:25
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Kyou - no ekipa Burgessa to prawdziwi piraci, dlatego robią to po piracku, kto walczy otwarcie i honorowo, na penwo nei piraci :3

14.05.2015 12:27
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Ja nie widzę nic przeciwko by Mingo został pokonany przez Luffy'ego, zwłaszcza że Law go już nieźle osłabił swoją techniką niszczenia organów, tak więc jeżeli by został pokonany to nie tylko małpki byłaby zasługa. A muszą być coraz silniejsi bo za niedługo będą musieli wchodzić Yonko więc nie powinno się oczekiwać też że będą na tyle słabi by z trudem we dwójkę Mingo nie nakopać.

14.05.2015 12:29
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 974
Fuszi, ale czy ja ich krytykuje oO ? Po prostu byłem przekonany, że to Czarnobrody, dzięki swojej mocy jest w stanie wyciągać moce owoców z innych użytkowników i w jakiś sposób przekazywać je swoim podwładnym (dlatego w komentarzach do poprzedniego chaptera pisałem, że jeśli Burgessowi nadal na Ace'owskim owocu zależy, to wystarczy, że Sabo do Czarnego dostarczy), a tu się potwierdza fakt, że po śmierci użytkownika devil fruit po prostu przenosi się do najbliższego owocu, no i jestem tym faktem po prostu lekko rozczarowany... bo nie wydaje się, aby to jakaś wielka tajemnica była, a z tego co mi wiadomo Czarny jest pierwszą osobą, która coś tak oczywistego zaczęła wykorzystywać na swoją korzyść... liczyłem na to, że za tym się jednak jakaś większa tajemnica kryje i że Czarny jest jedynym, który to potrafi, a tu takie rozczarowanie, bo każdy tak może -_- (chociaż wczoraj sobie PH oglądałem i już wtedy było wiadomo, że tak to działa Sad )
14.05.2015 12:37
Bananowy Online
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 196
Dla mnie tylko szkoda, że to haki zostało bardziej poprowadzone w stronę chakry/ki/innej mocy, wiążącej się z żywotnością użytkownika.
Gatana napisał(a):Aż poczułam łanpisowego ducha, a sama końcówka mnie umarła!
Good for You Sad Ja jak zacząłem czytać rozdział, to na mangapanda były źle strony wstawione i pierwsze co zobaczyłem to końcówka z Dżizasem wbijającym do leżącego Luffy'ego. W czasie czytania zdążyli ułożyć strony dobrze, przez co straciłem kilka stron i musiałem przeczytać rozdział jeszcze raz, przez co już nie było tego efektu WOW Sad A szkoda, bo rozdział naprawdę ciekawy i w duchu starego OP.
Jeśli zaś chodzi o Mingo, to zgadzam się z xavem. Luffy musi go pokonać, z problemami oczywiście, ale nie większymi niż Crocodile. To dopiero pierwszy mocniejszy przeciwnik w NW, a następnym bossem prawie na pewno będzie Kaido. Więc Luffy nie może być masakrowany przez Flaminga, tym bardziej osłabionego injection shotem ^^
Nikt nie zauważył okładki, na której Law próbował nakramić Luffy'ego chlebem? Big Grin
14.05.2015 12:55
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama