Aktualny czas: 25.11.2017, 13:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 795
Autor Wiadomość
IamaPirate Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8
Rozdział 795
No i pojawia się ktoś ciekawy ;>.

Jak dla mnie ostro popsuli sprawę z tym, że tak długo NIC nie było o ekipie Sunny i kiedy się pojawiła w zasadzie nie wiadomo co robili cały ten czas, kiedy toczyła się akcja na Dressrosie. Urwał się z nimi "kontakt" kiedy Sanji zapytał Luffiego czy może zaatakować ich statek, a teraz okazuje się, że po prostu zdołali uciec i nawet nie wiadomo w jaki sposób. Nie wiem czy do końca dobrze zrozumiałem fakt, że Kaido chce się zabić? Niby dlaczego, przecież posiada władzę nad Nowym Światem i każdy się go boi. Jeśli źle to zrozumiałem to proszę o korektę. Ciekawi mnie czy Luffy zaciągnie Lawa na siłę do spróbowania swoich sił z Kaido. Ciekaw jestem jaka będzie ich taktyka jeśli do takiego starcia dojdzie.

PS: Taka moja teoria mała. Skoro Kaido nie może umrzeć to może wcześniejszy użytkownik Ope-Ope Fruit dał mu nieśmiertelność ;>?
30.07.2015 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 862
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 795
Ja poczekam na lepsze tłumaczenie albo na pl wersję, bo nie wiem czemu Kaido był na tym obłoku z jednym z supernova, wygląda na to że ma pod sobą 2 z najgorszego pokolenia. Do tego jego nieśmiertelność i cała reszta. No i fajnie że w końcu coś pokazane zostało z statkiem tyle że kiszka Big Grin
30.07.2015 09:48
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Hakuba taki załańcuchowany XD Chyba Kid i spółka poczekają z Shanksem, a włączą się w akcję Luffy'ego.
W ogóle, to ciekawy pomysł. Podniebna wyspa podtrzymywana w powietrzu przez masę balonów zgromadzonych pod nią. Teraz wiemy, gdzie te wszystkie balony puszczane w niebo idą Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2015 09:15 przez Murgrabia.)
30.07.2015 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,249
Poziom ostrzeżeń: 20%
Tama, Kaido próbuje się zabić bo nikt go jeszcze nie zabił. Z jakieś 40 000 tortur przeżył, różne egzekucje, z których zawsze jakimś cudem wychodził bez szwanku, bo albo gilotyna się zacinała, albo włócznie się łamały tuż przed uderzeniem. Nie wiem czy to jakaś moc owocu, ale jak tak to jest przekichana na wszelkie strony...Co prawda było że 7 razy dostał po zadzie, ale jednak yonkou to yonkou, zwłaszcza na god modzie.

[Obrazek: a5d45uF.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2015 11:45 przez Weather.)
30.07.2015 11:45
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
Po półtora roku w końcu są!

I tyle by mi wystarczyło, nie jestem wymagający, ale dostaliśmy jeszcze Kaido, trochę mi się ten design nie wydaje byc oryginalny, ale i tak podoba mi się. Z tego co zrozumiałem on znajduje przyjemnośc w samobójstwach, to jego hobby.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
30.07.2015 11:50
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Mi się wygląd Kaido podoba!

Wreszcie jakiś prawdziwie złowrogi pirat XD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2015 12:02 przez Ponury.)
30.07.2015 12:02
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Omnomnomnom !

Dla mnierozdział był strasznie chaotyczny, ale!
Sanji i reszta pojawiają się, szkoda, że tak nagle, ale od razu było widać, że walczą z kaidowymi sługusami. Nami jak ślicznie narysowana, gdy siedziała na Brooku <3

No ale teraz do rzeczy: Historia Kaido była dla mnie MEGA, ten opis mnie podjarał, by się dowiedzieć, kto to kurka jest, ten spadający gość, który jest takim kozakiem. Dostajemy za to KAIDO! Nie lubiłem gościa, ale teraz... to, że jest z tego rodu co Oars, i że jest przepotężnym kozakiem, jak i jego desing, no po prostu cudo, cudeńko, uwielbiam już tego człenia!

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
30.07.2015 13:02
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,548
Yyy... Ale... Co... Eee... Kiedy to...?

Co to w ogóle było? Takiego burdelu w OP już dawno nie widziałem. Wiem, że Odacchi chce się zapewne zmieścić w 800 rozdziałach, zanim wystartuje z zupełnie nową akcją, ale, no... mógłby po prostu uszczknąć kilkanaście cennych stron z ostatecznie ostatecznej walki Luffy vs Doffy.

Część z Kaidou zdecydowanie na plus. A Nami rzeczywiście bardzo ładnie się prezentuje. Powrót po dłuższej przerwie jej służy o/

A MS to lamy. Sami się pogubili w swoich tłumaczeniach :x

[Obrazek: Sygnatura.png]
30.07.2015 13:35
IamaPirate Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8
Narodziła mi się w głowie taka teoria, że Kaido = Achilles. Trafek i Luffy znajdą w końcu jego słaby punkt i go zabiją. Ewentualnie "skopią mu dupsko" Wink.
30.07.2015 14:21
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Kurcze niezły chaos w chapku, zwłaszcza z załogą z Sunny. Przerwa na półtora roku od nich a tu nagle jakaś akcja nie wiadomo gdzie i co się wtedy ze statkiem Big Mom stało. Ale za to prezentacja Kaido świetna Big Grin Ciekawe czemu nie może zginąć. Chcę więcej wieści ze świata!

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
30.07.2015 17:47

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama