Aktualny czas: 18.08.2018, 13:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 795
Autor Wiadomość
Whitebeard Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 795
niewątpliwie niedługo pojawi się retro jak doszło do tych wydarzeń.. ciekawi mnie owoc Kaido... szczerze wątpie że mu daje nieśmiertelność.. w czapku mowa o tym że gdy go wieszali to sznury w dziwnych okolicznościach pękały, gdy gilotyna już miała mu ściąć łeb (ciekawe skąd mieli ostrza tej wielkości) to ostrza tajemniczo rozlatywały się na kawałki..

oj One Piece pewnie do samego końca będzie tak interesujący.. i pal licho chaos Smile)
31.07.2015 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,124
A czy w chapterze nie było wspomnienia o tym, że go topiono?

Wydaje mi się, że Kaido nie ma żadnego owocu, jest po prostu wielką, silną krową, która ma niesamowite szczęście i ciało. Poza tym gdyby miał owoc zabicie go byłoby jeśliby tego oczywiście chciał banalne.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
31.07.2015 17:49
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,095
Poziom ostrzeżeń: 15%
(31.07.2015 17:49 )Eikichi napisał(a):  A czy w chapterze nie było wspomnienia o tym, że go topiono?

Wydaje mi się, że Kaido nie ma żadnego owocu, jest po prostu wielką, silną krową, która ma niesamowite szczęście i ciało. Poza tym gdyby miał owoc zabicie go byłoby jeśliby tego oczywiście chciał banalne.

W końcu wygląda jak Oars więc to chyba ten sam gatunek najsilniejszych potworów wojowników Big Grin

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
31.07.2015 19:15
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 182
Świetny chap choć bardzo duży minus za całkowite pominięcie tego co się działo po tym jak Sanji i reszta została zaatakowana przez Big Mom .. wszystko poszło w off panel .. super .. tyle czekania, tyle miesięcy, a tu jedno wielki nic, m. Tak się nie robi .. żenada. Żądam rekompensaty .. gdzie jest to całe przyjęcie u mamuśki, m?

Kaidou jest przynajmniej 4 razy większym koksem niż sobie to wyobrażałem. Epicka końcówka .. do tego pewnie jest taki wielki, bo albo jest olbrzymem, albo ma jakiś owoc jakiegoś wielkiego gada, heh. Do tego okazuje się, że na niczym mu nie zależy tylko na zniszczeniu wszystkiego i po to był mu smile potrzebny Big Grin Trochę ckliwy cel no, ale nieważne .. pewnie potem dowiem się dlaczego, m. A za pomysł z samobójstwem jako hobby daje 10 XD
01.08.2015 10:13
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,124
Tak jak Fu napisał, Kaido jest prawdopodobnie potomkiem tej samej rasy, której członkiem był Oars. Wystarczy spojrzeć na charakterystyczne dla tego gatunku rogi, to wyjaśnia jego wielką posturę, choć jej nawet nie trzeba by wyjaśniać, Białobrody nic wspólnego z gigantami nie miał (nic nie wiemy), a wielki był jak stodoła.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
01.08.2015 11:05
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,935
Dobra, rozdział już wyszedł jakiś czas temu, ale czuję potrzebę wyrażenia opinii na temat powrotu reszty słomków: na początku się oporowo ucieszyłam, bo nie raz burczałam, że tęsknię (za Sandziuchną jakoś zaskakująco bardzo), ale noż kurde, te rysunki były tak mało przejrzyste, że wgapiałam się w niektóre naprawdę długo, żeby skumać co się dzieje i tak średnio to szło... Tyle czekania i taka kupa trochę :x

A wejście Kaido bezcenne! Ciekawam czy poprzednie Ope-ope jest winne jego niemożności zabicia się. No i Urouge i jego "Amen" XD W ogóle ciekawa sprawa, że on sobie tak z tym Kaido pogaduszkuje. Miał być taki przerażający, morderczy koleś, a to, co widzieliśmy, w sumie tak nie do końca się wpisuje w jego wizerunek.

edit: powtórzyłam rozdział przy okazji tłumaczingu z wydania Viza i w przypadku ekipy Sunny'ego różnica w jakości jest mocno odczuwalna Tongue Wpadły mi w oko 2 rzeczy. Primo: ta scena z nagłym deszczo-wulkanem mega mi się skojarzyła z fanfikiem Dahaki, secundo:

[Obrazek: minkmanka.jpg]
To minkmanka jest najpewniej! W końcu może coś więcej o nich powiedzą!
edit2: O BORZE SZUMIĄCY, CZY ONA MA MISIOWE USZY?! Duperka dla Bepo, on zawsze zamulał, że nie ma pań misiowych ;___; SHIPPUJĘ!!!

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.09.2015 05:25 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
21.08.2015 14:57

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama