Aktualny czas: 21.09.2018, 14:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 801
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 801
(29.09.2015 18:56 )fuszioms napisał(a):  Ale przecież widać, że te włosy nie mają zakończenia głowy (łuku jak to w mangach kreską rysowanego xD) Tutaj w miejscu gdzie widać głowę pojawia się dymek i dosięga karku tego człowieka
Dlatego pisząc, że celowo ukrył ster, chodziło mi właśnie o przykrycie głowy dymkiem, jak to Lamoniada wcześniej pisała Tongue

Ta potencjalna katana trochę dziwnie wygląda, mogłoby jej tam w ogóle nie być XD

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
29.09.2015 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,887
Skąd w ogóle są te informacje o piątym shichi? Ktoś mi przypomni?
Kurczę jak to przedstawia teoria Fusziego to zdaje się brzmieć prawdopodobnie ale... Równocześnie napawa mnie niesmakiem. Żeby taki morderca marines jakim był Shiki miał teraz dostąpić zaszczytu bycia shichibukai... Za mocno mam wyryty obraz jego na stosie trupów marynarzy. Garp by go chyba zapierdzielił przy pierwszej okazji, jakby miał z nim współpracować... Nie będę zadowolony, jeśli ta teoria okaże się prawdą.

Swoją drogą, przeglądając tę stronę od Fusziego zauważyłem to:
[Obrazek: image.jpg]
Wiedziałem, że widziałem gdzieś tego Jolly Rogera :O Kimkolwiek jest Jack, ma powiązania z tym co się dzieje z resztą Słomkowych teraz.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

29.09.2015 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,109
Poziom ostrzeżeń: 15%
No to jest Jolly Roger Kaido, ja to przynajmniej wiedziałem.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
29.09.2015 19:38
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,323
Szczery napisał(a):Żeby taki morderca marines jakim był Shiki miał teraz dostąpić zaszczytu bycia shichibukai... Za mocno mam wyryty obraz jego na stosie trupów marynarzy. Garp by go chyba zapierdzielił przy pierwszej okazji, jakby miał z nim współpracować...
Umówmy się pozostali Shichibukai pewnie też niejednego marynarza mieli na sumieniu nim przyjęli posadę pieska rządu. A Garp mimo niechęci do Shikiego mógłby zrozumieć jego motywy, jako iż sam darzył Rogera wielkim szacunkiem.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
29.09.2015 19:43
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Ogółem to każdy shichibukai jest wybierany dlatego, bo właśnie może się dopuścić takiej a nie innej maskary i wolą mieć go pod kontrolą niż by hulał frywolnie. Dlatego zrozumiałbym wybór jego na shichibukai i mi ta opcja się mega podoba, bo pewnie będzie on INNY niż w filmie Big Grin

29.09.2015 19:45
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,887
(29.09.2015 19:38 )fuszioms napisał(a):  No to jest Jolly Roger Kaido, ja to przynajmniej wiedziałem.

Też tak kiedyś sądziłem, a potem wklepałem "Kaido Flag" w google i nie było żadnego oficjalnego potwierdzenia, bo nigdzie nie pokazało tego jolly rogera. Takze tego, chyba oficjalnie nigdy nie zostało potwierdzone, że to jego flaga. Jest to całkowicie prawdopodobne, ale wątły margines zaskoczenia wciąż pozostaje.
Ale dobrze, Ty to przynajmniej wiedziałeś, nie to co ja.

Co do tego shichi - Flaming. To jedyny shichibukai spośród nam znanych, którego bym podejrzewał o dokonywanie ostrzejszych masakr na żołnierzach marynarki, takich jakich dokonał Shiki. Dlatego Shiki mi nie pasuje, choć nie próbuję tym podważyć teorii. Po prostu mi nie pasi.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2015 19:56 przez Szczery.)
29.09.2015 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
No dobra, jeśli nie było oficjalnego potwierdzenia to fakt. Chyba, że gdzieś w mandze się coś pokazało dużo wcześniej, że mam takie skojarzenie. No ale jednak duuużym szokiem byłaby inna załoga pod tym godłem, skoro nawet sam Kaido teraz jest pokazany xD
(29.09.2015 20:02 )Szczery napisał(a):  A potem odkryliśmy, że to zamaskowany rewolucjonista, wtyka w szeregach rządowych. Przeszłość można stworzyć.

No niby można, ale jednak pewnie był tym piratem ale jednocześnie wiązał się z rewolucjonistami. Nie sądzę, by Marynarka dawała pseudonimy i nagrody tak o Smile

Pokażę co znalazłem, komuś się chciało pokolorować, tak dla smaczku wrzucam tylko Smile i by post nie wygasał.

[Obrazek: The-Throne-Wars.jpg]

29.09.2015 19:56

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama