Aktualny czas: 21.11.2019, 12:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 810
Autor Wiadomość
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 812
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 810
Naprawdę fajny rozdział. Nie jest taki "wow co tu się stanęło" ale wyszło naprawdę dobrze. Już okładka mnie zaciekawiła. Zeff wyraźnie się zastanawia nad Wantedem Sanjiego. Może wie coś o przeszłości Sanjiego czego my nie wiemy? Wygląd Jacka mi się podoba. Załoga Kaido chyba właśnie będzie składać się z takich koksów, którzy zstąpili prosto z Walhalli. Sama jego nagroda wydaje się być przesadzona, ale może Jack to był pierwszy towarzysz Kaido, dlatego ma tyle kasy. Dowiemy się z czasem. Czy tylko mi zawsze wydają się przesadzone te walki które trwają podobno kilka dni. Podobnie było z walką Aokiji vs Akainu. Zawsze wydawało mi się to nieco naciągane nawet jak na standardy OP. Końcówka, jak i cała scena tortur pokazała, że Jack to niezły psychol. Już dawno nie było tak brutalnych scen w OP, które szczególnie w anime kreskowo zaczyna wyglądać jak tytuł dla dzieci z podstawówki. Aż się boję czy tego nie ocenzurują w anime.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
20.12.2015 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,152
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 810
Pewnie pokażą mniej w anime niż tu w mandze, ale kto wie. Ostatecznie odgryzione łapsko Shanksa pokazali.
Rozdział całkiem ok. Jack lepiej wyglada jako mamut, ale co poradzę.
RdR, on nie mógł być stricte mamutem, bo gdyby był to musiałby być minkiem żeby gadać. A to by było już dziwne.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

20.12.2015 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama