Aktualny czas: 18.11.2017, 01:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 814
Autor Wiadomość
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 814
28.01.2016 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
RE: Rozdział 814
Haha, tak wszyscy pisali, że potwierdziło się zamożne pochodzenie Sanjiego a Oda taki troll XD

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
28.01.2016 14:32
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 990
(28.01.2016 14:32 )xav92 napisał(a):  Haha, tak wszyscy pisali, że potwierdziło się zamożne pochodzenie Sanjiego a Oda taki troll XD

Hehe, no właśnie też to samo pomyślałem, po tym, jak ten chap przeczytałem xD.
28.01.2016 14:43
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,001
W "Świecie Dysku" do Gildii Skrytobójców zapisują się własnie szlachcice, mi się wydaje, ze to własnie na tej zasadzie tez może działać. Jakieś ważniaki co się jeszcze bawią zabójstwami na zlecenie.

Ale nie ważny Sanji. Zoro... ten człowiek jak tylko nie ma blondyna w pobliżu zyskuje plus 100 inteligencji, nareszcie. No i Nekomamushi bardzo fajny koteł Big Grin.

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale na okładce jednym z żołnierzy na Drum jest lapan Big Grin.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
28.01.2016 14:53
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
(28.01.2016 14:53 )Eikichi napisał(a):  Ale nie ważny Sanji. Zoro... ten człowiek jak tylko nie ma blondyna w pobliżu zyskuje plus 100 inteligencji, nareszcie.

Ja bym powiedział raczej, że w poważnych sytuacjach +100 do inteligencji zyskuje. Np. akcja z Usopp'em i jego odejściem z załogi - tam blondyn był, co nie zmienia faktu, iż słuszność słów Zoro była trafna (tak Sogesy, nic nie tłumaczyło Waszego idola!). Teraz mamy podobnie - tyle, że konsekwencje mogłyby być dużo gorsze.
Różnica jest taka, że o ile Usopp sobie tak z kaprysu z załogi odszedł, to Sanji został do tego niejako przymuszony - no bo nie ukrywajmy, gdyby się z Capone nie wybrał, to ta sytuacja mogłaby się źle skończyć dla takiej Nami, Brooka, czy Choppera... w prawdzie reszta załogi nie jest tego świadoma, no ale szkoda by było, jakby go teraz zostawili. Z resztą mamy tu do czynienia z tym głąbem Luffy'm - nie ma dla niego większej różnicy, czy będzie musiał się mierzyć z dwoma, czy jednym imperatorem ;P i tak skopie im dupska tak, jak wszystkim admirałom!
28.01.2016 15:15
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ogólnie wydaje mi się, że wszystko zmierza do prawdziwego sojuszu z Big Mom. Zwłaszcza, jak Lola okaże się być jej córką. I szczerze mi się to widzi, bo mamy nieuniknioną walkę z Kaido, z Shanksem walczyć nie będzie raczej na poważnie (o ile zdaży się z nim spotkać przed tym, jak Teach go zabije), Teach oczywistym final bossem mangi, no to Big Mom byłaby dobra na jakiegoś sojusznika imho, chociaż imho gryzie się to z jej naturą, którą do tej pory mieliśmy okazję ujrzeć. Skoro zjada swoich ludzi, to nie powinno ją obchodzić, że uratowali jej córkę, czy sa przyjaciółmi jej (niedoszłego zapewne) zięcia.

Co do rodziny zabójców Vinsmoke, mnie się wydaje, że to jest podwójny troll. Oda raczej jest świadomy teorii o Sanjim, więc żeby nie dawać nam od razu tej informacji, próbuje zbić nas z tropu, jak już wiele razy robił.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
28.01.2016 15:38
freedomind Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15
A widzicie podobieństwo choćby w sposobie poruszania się Sanjiego a Cipher Pol (chodzi o latanie) ? To również organizacja zajmująca się zabójstwami jestem ciekaw, czy przypadkiem światowy rząd ma coś z tym wspólnego w końcu to oni napisali że tylko Sanji ma być żywy ? hmm teraz na to wpadłem co o tym sądzicie ? jeżeli faktycznie tak jest to mamy kolejne masę pytań bez odpowiedzi Big Grin
28.01.2016 16:11
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
No skoro rodzina Vinsmoke jest rodziną skrytobójców, do tego z chodami w Światowym Rządzie, to niewykluczone, że są wysoko postawionymi członkami CP Wink.
28.01.2016 16:17
Zura Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 72
Chopper się zakochał? Co ten Oda ostatnio jakieś wątki miłosne dowala, tak samo na Dressrossie ^^

Sanji wróci ze swoją dziewczyną? No to szykuje się nam nowy członek załogi - od razu przyszła mi na myśl kwestia ostatnich sporów na forum. Co z tego, że to może być ktoś nam zupełnie obcy, Luffy i tak ją przyjmie Big Grin

(28.01.2016 14:53 )Eikichi napisał(a):  Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale na okładce jednym z żołnierzy na Drum jest lapan Big Grin.

Ja tam widzę też Hogbacka w tym stroju chirurga Big Grin albo mi się tylko wydaję, że ta postać ma spiczaste uszy. W każdym razie jakieś to tajemnicze..
28.01.2016 16:25
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No właśnie mi się wydaje że Vinsmokowie mogą być na podobnej zasadzie rodziną płatnych zabójców jak Zoldyckowie w Hunterze (nie mówię że tak samo) czyli są płatnymi wysoko cenionymi zabójcami, którzy np. odwalają robotę dla rządu (za kasę) by ten sobie nie brudził całkowicie rąk w oczach świata XD

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
28.01.2016 16:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama