Aktualny czas: 08.12.2019, 17:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 814
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,810
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 814
Sanji dał się porwać nie przez umiejętność pana czołgo-zamka, a przez to, co powiedział mu tamten jegomość do ucha. Widać albo zna jakiś jego sekret, albo zagroził mu, czy też poinformował o takiej groźbie, czymś związanym z osobą, na której bardzo mu zależy. Albo rzekł mu jeszcze co innego. Co do załogi, Luffy może tym królem piratów i za 40 lat zostać, a na Imperatorów to on się nie bacząc na nic już zaraz chce z miejsca rwać, co w oczach innych zbyt rozsądne nie jest i mają rację.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
28.01.2016 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,921
Poziom ostrzeżeń: 20%
freedomind napisał(a):ale od kąd weszło haki, to z takimi ludźmi połowa załogi powinna sobie poradzić,
Haki niewiele pomoże bez fizycznego kontaktu z władającym, Bege może strzelać do Sanjiego z dystansu Smile Poza tym Sanji ma lepsze Haki Obserwacji, nie Zbrojenia.

freedomind napisał(a):A właśnie jeszcze jedno czemu cała załoga, aż tak się obawia Big Mamy skoro wszyscy zgodnie mówią że Luffy bedzię królem piratów, oraz i tak w którymś momencie musi pokonać trzech Younku nie podoba mi się że Oda robi z głównych bohaterów takie strachliwe
Jednocześnie mówiac, że Imperator jest na kolosalnie innym poziomie, niż wrogowie, których spotykali dotychczas. Nikt nie wie, czy sa gotowi na potyczkę z taką grubą rybą. Kiedyś na pewno będą musieli się zmierzyć, ale obecnie mają na ogonie Kaido, po co dokładać do tego Big Mom.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
28.01.2016 19:37
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,268
Poziom ostrzeżeń: 15%
Rozdział bardzo fajny, no i co powiecie na to, że jednak Kid zabije Shanksa? To by był Plot-twist Big GrinBig Grin

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
28.01.2016 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,060
(28.01.2016 19:37 )Devzan napisał(a):  
freedomind napisał(a):A właśnie jeszcze jedno czemu cała załoga, aż tak się obawia Big Mamy skoro wszyscy zgodnie mówią że Luffy bedzię królem piratów, oraz i tak w którymś momencie musi pokonać trzech Younku nie podoba mi się że Oda robi z głównych bohaterów takie strachliwe
Jednocześnie mówiac, że Imperator jest na kolosalnie innym poziomie, niż wrogowie, których spotykali dotychczas. Nikt nie wie, czy sa gotowi na potyczkę z taką grubą rybą. Kiedyś na pewno będą musieli się zmierzyć, ale obecnie mają na ogonie Kaido, po co dokładać do tego Big Mom.

Znaczy o obawach Nami, Usoppa, Brooka, czy Choppera nie ma co dywagować - oni praktycznie przed wszystkimi srają.
Co do wypowiedzi Zoro - jak dla mnie jest to po prostu kwestia zdrowego rozsądku. Otwarcie mówi, że już mają na głowie Kaido i ze względu na ostatnie wydarzenia (plus kwestia samurajów, którzy też najwyraźniej z Kaido jakiś zatarg mają) lada dzień przyjdzie im się z nim zmierzyć. Nie uważasz freedomind, że lepiej zająć się każdym z Yonkou osobno (jakby nie patrzeć mają ludzi wartych po miliard beri!), niż w jednym czasie napieprzać się z dwoma? Już wynik walki z jednym jest wysoce wątpliwy, więc co dopiero o dwóch na raz mówić? No chyba, że rzeczywiście w świetle ostatnich wydarzeń Kid, Apoo i Hawkins by swoje plany zmienili i Kaidou na czas tea party zajęli.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2016 20:41 przez Kyouchika.)
28.01.2016 20:39
freedomind Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15
Kyouchiki spokojnie wiadomo, że lepiej pojedyńczo z Yonkou się rozprawić, no ale pomyśl trochę Kaido jest najsilniejszy, więc oczywistym jest, że Oda nie zaczął by od niego Luffy, już wcześniej zadarł z Big Mom i to było jasne, że w końcu dojdzie do starcia i to właśnie pierw z nią a co z Twoją opinią, że wynik jest wątpliwy w starciu z Mamuśką to jest jasne, że Słomkowy pokona wszystkich tylko pytanie brzmi, czy do tego dożyjemy bo Oda nie spieszy się z akcją a z tyloma nierozwikłanymi sprawami spokojnie One Piece będzie trwał co najmniej jeszcze raz tyle co do tej pory Big Grin
fuszioms ciekawa teoria i tak zastawiając się głębiej ma sens, Kid w tym samym czasie co Luffy miał od niego większą nagrodę za swoją głowę i to on uchodził za najgorszego więc prawdopodobnym jest, że na końcu ostateczna walka będzie między nimi, lecz zastanawia mnie gdzie w tym wszystkim odnajdzie się czarnobrody...
28.01.2016 21:37
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,060
(28.01.2016 21:37 )freedomind napisał(a):  no ale pomyśl trochę Kaido jest najsilniejszy

Czy jest najsilniejszy akurat nie wiemy Wink. Owszem, ponoć zwą go najsilniejszą bestią na świecie, ale to nie znaczy, że z automatu jest silniejszy od reszty Yonkou. Najsilniejszy i to zdaniem każdej osoby w OP był Białobrody, raczej nikt po nim tego tytułu nie przejął ;P.

(28.01.2016 21:37 )freedomind napisał(a):  a co z Twoją opinią, że wynik jest wątpliwy w starciu z Mamuśką

Pisałem, że wynik walki z dowolnym Yonkou byłby wątpliwy, a nie tylko z mamuśką ;P. Ogólnie przez tamte słowa miałem na myśli to, iż szanse pokonania dowolnego Yonkou są tak duże, jak %, które obliczył Law ;p!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2016 21:56 przez Kyouchika.)
28.01.2016 21:55
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
freedomind napisał(a):no ale pomyśl trochę Kaido jest najsilniejszy
Nie wiemy jak wygląda rozkład sił między yonkou. Kaido i Shanks znani są ze swoich potyczek, np. tego, że Shanks przerwał starcie z Kaido, by wkroczyć do Marineford. Nieśmiertelność Kaido jest jeszcze pod znakiem zapytania, bo nic o nim nie wiemy.
freedomind napisał(a):Luffy, już wcześniej zadarł z Big Mom i to było jasne, że w końcu dojdzie do starcia i to właśnie pier
Luffy nie miał zamiaru wywoływać wojny z żadnym Yonko. Gdyby nie sytuacja z Fishman Island, do Big Mom nie miałby nic. A Kaido to zasługa Lawa.

freedomind napisał(a):Kid w tym samym czasie co Luffy miał od niego większą nagrodę za swoją głowę i to on uchodził za najgorszego więc prawdopodobnym jest, że na końcu ostateczna walka będzie między nimi, lecz zastanawia mnie gdzie w tym wszystkim odnajdzie się czarnobrody...
Kid miał nagrodę za liczne rozboje na cywilach, Luffy bezpośrednio zadarł z Światowym Rządem, paląc ich flagę i pokonując CP 9, do tego jest synem Dragona. A to, że to Teach zabije Shanksa, jest dla mnie pewne, bo wtedy Luffy ma już wystarczająco dużo powodów, by ZABIĆ Teacha.

28.01.2016 22:16
freedomind Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Chodziło mi o to, że Kaido jest najsilniejszy, z pośród Yonkou była o tym mowa w samym One Piece nie chcę mi się szukać konkretnego wyrywka z mangi ale jestem pewny, że była o tym mowa. A miano najsilniejszego jeżeli mówimy o osobach które nie żyją to miał Roger bez wątpienia nie wiem po co wogule przytoczyłeś Białobrodego...
A jeżeli mówisz o tym co mówił Law to zdaj sobie sprawę, że on jest jednym z bohaterów mangi i mówił mądrze taki procent powinien być, lecz bądźmy realistami każdy z nas zna tą mangę i mówię jeszcze raz, że oczywistym jest to że pokonają Mamuśkę i resztę piratów bo właśnie na tym polega One Piece...
28.01.2016 22:20
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
freedomind napisał(a):A miano najsilniejszego jeżeli mówimy o osobach które nie żyją to miał Roger bez wątpienia nie wiem po co wogule przytoczyłeś Białobrodego...
Nigdzie nie było powiedziane (poprawcie mnie stroną z mangi, jesli się mylę), że Roger był najpoteżniejszy jeśli chodzi o walkę. Białobrody miał tytuł najsilniejszego człowieka stąpającego obecnie po Ziemi.

freedomind napisał(a):oczywistym jest to że pokonają Mamuśkę i resztę piratów bo właśnie na tym polega One Piece...
Nie byłbym taki pewien Tongue Nikt nie wie, czy do walki między nimi w ogóle dojdzie.

28.01.2016 22:30
freedomind Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
(28.01.2016 22:30 )Devzan napisał(a):  
freedomind napisał(a):A miano najsilniejszego jeżeli mówimy o osobach które nie żyją to miał Roger bez wątpienia nie wiem po co wogule przytoczyłeś Białobrodego...
Nigdzie nie było powiedziane (poprawcie mnie stroną z mangi, jesli się mylę), że Roger był najpoteżniejszy jeśli chodzi o walkę. Białobrody miał tytuł najsilniejszego człowieka stąpającego obecnie po Ziemi.

freedomind napisał(a):oczywistym jest to że pokonają Mamuśkę i resztę piratów bo właśnie na tym polega One Piece...
Nie byłbym taki pewien Tongue Nikt nie wie, czy do walki między nimi w ogóle dojdzie.

Król Piratów (海賊王 Kaizoku-Ō) jest to tytuł najsilniejszego pirata i właściciela legendarnego skarbu który później został nazwany jako "One Piece". Z tąd wniosek że Roger był najsilniejszy ale mogę się mylić.

A co do Big Mom uwierz mi na słowo że dojdzie do walki i to Luffy ją pokona np. przez to że Big Mom jest poprostu zła chciała zniszczyć wyspę ryboludzi bo nie dostarczyli jej na czas cukierków a wiemy dobrze co Luffy robi z czarnymi charakterami. Ale Oda lubi zaskakiwać więc nie można być pewnym niczego na 100 %
28.01.2016 22:50

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama