Aktualny czas: 21.09.2017, 12:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rozdział 815
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 815
No i proszę - dalsze plany rozwinięte.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
04.02.2016 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
freedomind Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15
RE: Rozdział 815
Po przeczytaniu zastanawia mnie jedno, czy Zorro pójdzie z Luffym ratować Sanjiego Big Grin a poza tym czemu tyle czasu zajeła wspinaczka Kinemona na tego słonia ? A najbardziej mnie rozbawiło:
Luffy: "When this all goes down, you all become my underlings instead" xDD
04.02.2016 15:46
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,579
Poziom ostrzeżeń: 20%
Wiemy co nieco więcej o Sanjim, smacznie. Mamy też potwierdzone, że Pekoms nie dołączy do Luffy'ego. Co najwyżej, Mamuśka poprze Bege'a i będą chcieli zabić Pekomsa, taki drugi Bellamy.

Jestem ciekaw co faktycznie zostanie postanowione, bo pójście po Sanjiego skończy się prawie na pewno walką z Big Mom (chyba, że cała akcja z Lolą z TB będzie miała takie zakończenie, jakie od samego początku było obstawiane). Nie widzi mi się, by Luffy tam w pojedynkę poszedł, po prostu tego nie widzę. No i dlaczego Pekoms miałby go tam zaprowadzić, co sam zresztą powiedział :v

Tak jak Law wspomniał, powinni siedzieć na razie cicho i przygotować się na tykającą bombe Kaido, który na pewno w nich uderzy, więc z logicznego punktu widzenia, cały możliwy czas powinni wykorzystać na przygotowania do odparcia ataku.

Strasznie też podobała mi się ta napięta rozmowa Franky'ego, Robin i Brooka o tym, że nie mogą wpuścić samurajów na wyspę, która została rozładowała kadrami, jak spali :vvv

[Obrazek: hCuLxPa.png]

04.02.2016 16:02
RaijinDamiano Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 49
Już za samego bepo mógłbym dać 10/10. Ale do rzeczy, coraz bardziej się oda rozkręca oj coraz bardziej. To uczucie ze zapowiada sie niezły gnój tylko podsyca moje oczekiwania odnośnie feralnego spotkania luffiego z BM, po tym jak jej nawrzucal przez den den mushi. Oczywiście powinien tak jak Law pójść po rozum do głowy i sobie póki co odpuścić , no ale nie ma na to szans. Ogarnięty zoro zawsze spoko. No i to zakończenie z samurajami . .. wtf is going on?!

[Obrazek: dey3pc.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2016 16:33 przez RaijinDamiano.)
04.02.2016 16:32
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Hmm, w sumie ciekawe by było jakby słomki wparowali na herbatkę, a chwilę po nich dołączył się Kaido XD

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
04.02.2016 17:04
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,095
Piękna była ta trójka dorosłych, dojrzałych.... kompletnie nieodpowiedzialnych głupków Tongue
Scena z Zoro bardzo fajna, ale żałuję, że nie dowiedzieliśmy się tak naprawdę nic o Sanjim, jedynie skrawek wiedzy o tej organizacji. Poznaliśmy też metody Big Mom i... nie dziwię się, że Bege dla niej robi, pasuje tu jak ulał xP

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

04.02.2016 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,190
Hmm, czyżby szykowało się nowe Impel Down? Nie widzi mi się teraz saga z samym Luffym, bez reszty Słomków. Tym bardziej, że pewnie ku uciesze fangrillów znowu przyczepiłby się do niego Law, tym razem ze swoimi randomami. Wtedy to już w ogóle wiałoby nudą. Wolałbym Zoro, Robin i kilku minków.

[Obrazek: Sygnatura.png]
04.02.2016 17:37
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,620
Poziom ostrzeżeń: 15%
Law i Randomy nuda, ale no ma rację.
Nekomamushi to jest MVP ostatnio, ten gość jest gorszy niż Luffy xD z Tą imprezą rozwalił mój system xD
Fajna ta cała opcja z Vinsmoke, nie mogę się doczekać tego co wyniknie, a najbardziej mnie ciekawi ta zakichana Vivre Card co ma ją Nami, no wprost nie mogę się doczekać!

Pozatym sama postać Kaido, Jack'a są tak kozackie i epickie, że wszystko mnie to zbytnio jara ! Ten Arcjest najlepszy od ... DAWNA Big Grin

No i to, że Kinemon wraz z tym którego imienia zapomniałem wbiegli na wyspę Big Grin No i ta małpka, cóż za zaskakujące DE GOZARU ? :O To je NINJA no tak... o co tu chodzi :x

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2016 18:56 przez fuszioms.)
04.02.2016 18:55
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,120
Powiem wam jak ja widzę, w tej chwili przyszłość One Piece. Oda to troll, nie zapominajcie o tym. Pekoms, ma dług u Luffiego więc pewnie mimo tego, że nie chce weźmie ze sobą jego i pewnie kogoś jeszcze. Sam Pekoms wydaje mi się, że dla Mamy jest ważnym członkiem załogi. Bege zapewne spali przed mamą janka, że Pekoms zginął w trakcie misji. Luffy i Pekoms wbijają na herbatkę. Na początku napięta amosfera, Sanji spotyka się ze swoją rodzinką, następuje kilka walk z nimi pewnie z udziałem Luffiego i reszty. Sanji koniecznie chce wrócić do załogi, ale oni każdą mu się żenić. Koniec końców Sanji i tak się ożeni, bo jak zobaczy swoją przyszłą małżonkę, to okaże się, że jest dobrą sztuką i będzie za nią biegał. Będzie mu zależało na tym ślubie bardziej niż Vinsmokom i Mamie. Mama nie będzie żywiła do Luffiego urazy, za to że pomógł Pekomsowi, dodatkowo wyjdzie na jaw, że uratował też, Lolę i dostał od niej vivre card prowadzący do Mamy. Bo IMO Lola to 99% córka Mamy. Luffy i Mama będą razem zajadali, Mama słodycze, Luffy mięso. Nastąpi wielka wesele, które będzie też pełniło funkcję imprezy na zakończenie każdej sagi. Sanji wraz z żoną wraca do załogi. Fin.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2016 22:20 przez Redrey.)
04.02.2016 21:37
DanielZPL Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Ja tam sobie myślę, że córką Big Mom i narzeczoną Sanjiego jest:
Spoiler :
[Obrazek: tumblr_md32uzrlYW1r2sqylo1_500.png]
A jeśli tak jest, to Sanji pewnie ją polubi Smile

Oczy Pekomsa xD

[Obrazek: qqwee.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2016 22:06 przez DanielZPL.)
04.02.2016 21:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama