Aktualny czas: 24.11.2017, 22:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 817
Autor Wiadomość
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Rozdział 817
Jeszcze ciepły.

Komentarz i lepsze źródła potem :v

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2016 16:07 przez Murgrabia.)
25.02.2016 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
RE: Rozdział 817
Super rozdział. Beka z Naruto is real Tongue. Raizou jest taki jak się spodziewałem, troll Tongue. Ciekawi mnie cóż to Robin wyczyta na tym Poneglyphie. No i ciekawy plot twist z Momo, może w końcu do czegoś się przyda ten irytujący bachor Tongue.

25.02.2016 16:08
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Dobra, napiszę już teraz :v

Cyrk z Momo jako lordem jest taki... Przereklamowany. Będzie mnie irytował jeszcze bardziej, bo już nie będą się z tym ukrywać, więc młody zacznie nadużywać :x
Miałem cichą nadzieję, że Raizo nie będzie trollem właśnie, tylko poważnym gościem, ale w sumie te gagi zrekompensowały minusy Big Grin Law z Kage Bunshin no Jutsu wygrał rozdział XD

NO I CZERWONY PONEGLYPH! I to takie, który znajduje się na wędrującym słoniu, który ma co najmniej tysiąc lat! HYYYYPEEEE TRAAAAIIIINNNN!

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2016 16:19 przez Devzan.)
25.02.2016 16:19
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Poziom ostrzeżeń: 0%
Poneglyph! Do tego czerwony! I Momo słyszący głos, który ktoś też słyszał już kiedyś (albo coś źle zrozumiałam)~ Nioh nioh. Czyli przypuszczenia o pochodzeniu Momo w sumie okazały się prawdą, więc zaskoczenia nie było. Najważniejsze z tego rozdziału, to poneglyph! Big Grin Ach ci zawiedzeni chłopcy XD No ale na końcu dostali przynajmniej, co chcieli. Szkoda tylko, że to kolejny paszczur. Wciąż mi żal zmienionego konceptu Kanjuro. Chciałam samuraja z kucykiem Sad

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2016 16:29 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
25.02.2016 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,548
Trochę gadania, trochę faktów i trochę trollowania. A do tego kolejne starożytne królestwo z Poneglyphem. Dobry rozdział.

Z początku na Raizou zareagowałem w zasadzie tak samo jak Słomki.
[Obrazek: 43cdeb4ba32f79388eee812929b5fa2c.png]
Na szczęście jest tak pokręconą postacią, że w połączeniu z ekipą znacznie zyskał w moich oczach.

A teraz dawać Poneglypha! [Obrazek: 1.0]

[Obrazek: Sygnatura.png]
25.02.2016 16:39
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 990
Mnie właśnie też najbardziej ten nietypowy Poneglyph zainteresował. Oczywiście, pomijając fakt, że zastanawiam się, jakim cudem minkowie, mieszkający od wielu wieków na grzbiecie ciągle przemieszczającego się słonia są czyimiś podwładnymi xD.
Tak poza tym, to bez zaskoczeń - i akcja z Momo, i kolejny troll z Wano byli raczej do przewidzenia.
25.02.2016 16:41
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Kyouchika napisał(a):Oczywiście, pomijając fakt, że zastanawiam się, jakim cudem minkowie, mieszkający od wielu wieków na grzbiecie ciągle przemieszczającego się słonia są czyimiś podwładnymi xD.
Z tego samego faktu, dlaczego Ryboludzie, których wyspa pamięta czasy sprzed Pustego Wieku, sa pod rządami Big Mom Tongue Tylko w tym wypadku, pewnie w przyjaźniejszych okolicznościach.

Hype train zmusił mnie do posurfowania po anglojęzycznych forach i poczytania co ludzie sobie teoretyzują. I rzuciło mi się w oczy coś interesującego:
Cytat:Luffy was able to hear the voice of the Sea Kings and this is the first time in canon he's been near a Poneglyph, i wonder if he will hear it too?
"Roger nie umiał ich czytać. Słyszał głosy wszystkich rzeczy". Momonosuke "coś" usłyszał.
#E: W zasadzie Alabasta była pierwsza, ale kieeedy to było Tongue
No i to:
Cytat:"There was another who said much the same", " Indeed, i too remember him" Could they be talking about Roger?

Do tego teoria połączona z niedoinformowaniem - ktoś myślał, że Zou ma 700 lat, a nie 1000+. Sam nie jestem pewny, z rozdziału kojarzę tysiaka, ale to było coś w rodzaju luźno rzuconej liczby :v Jeśli miałby 700, czerwony kolor Poneglypha mógłby oznaczać coś a'la "nową generację poneglyphów" - tych, PO pustym wieku. W końcu sam Inuarashi powiedział, że "widocznie ten ma inne zastosowanie".

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2016 16:53 przez Devzan.)
25.02.2016 16:47
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 990
(25.02.2016 16:47 )Devzan napisał(a):  
Kyouchika napisał(a):Oczywiście, pomijając fakt, że zastanawiam się, jakim cudem minkowie, mieszkający od wielu wieków na grzbiecie ciągle przemieszczającego się słonia są czyimiś podwładnymi xD.
Z tego samego faktu, dlaczego Ryboludzie, których wyspa pamięta czasy sprzed Pustego Wieku, sa pod rządami Big Mom Tongue Tylko w tym wypadku, pewnie w przyjaźniejszych okolicznościach.

Tyle, że samuraje z kraju Wano raczej nie są morskimi korsarzami, więc zastanawiam się, jakim cudem, i w jakich okolicznościach na siebie wpadli.
25.02.2016 16:52
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Coś czuję, że Raizou, Oden, lub Robin (po przeczytaniu Poneglypha) nam to objaśnią :>

sweet sweet lemonade
25.02.2016 16:59
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Świetny rozdział Big Grin Mam wrażenie że Oda bardzo nakręca raz na Kaido, a innym razem na mamuśkę. W tym rozdziale Sanji jakby został pominięty i odczuwałem jakby mieli po Zou płynąć do Wano i jakąś walkę z Kaido zaczynać.
Podejście Zoro i Lawa do ninja mi się podobało Big Grin No i teraz co jest napisane na poneglyph???

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
25.02.2016 17:41

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama