Aktualny czas: 25.09.2017, 09:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 818
Autor Wiadomość
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 782
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 818
http://z-ani.net/11791 - na razie kiepska jakość ale wątpię by były większe błędy tłumaczeniowe. Nowy rozdział to prawdziwa bomba ale skomentuję go później Tongue

MANGASTREAM

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2016 21:08 przez Murgrabia.)
03.03.2016 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,464
RE: Rozdział 818
Wiem, że nie mogę na to liczyć, ale pomyślało mi się od razu o tym panu xD
http://onepiece.wikia.com/wiki/Scopper_Gaban
To byłby dopiero cesarzyk, zamiast siedzieć na tronie to se z piratami pływa i inne statki łupi ;d

Rozdział mnie kupił, oprócz dużą dawką ujawnionej wiedzy (W KOŃCU jakieś grubsze info o Raftel) dwiema ekspresjami - jedna z użyciem fizjonomii Kaidou, a druga u zniesmaczonego rozsądnym podejściem Luffy'ego.

Edit: Macie tego swojego cesorzo:
[Obrazek: title-page.jpg]

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2016 17:11 przez Szczery.)
03.03.2016 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 974
No, jest bomba - czyli już wiemy, czym są te nietypowe poneglyph'y oraz ile ich dokładnie jest Wink. Ciekawe, gdzie ten ostatni się znajduje, bo lokalizacja pozostałych dwóch mnie raczej nie zaskoczyła xD. Do tego wiemy, że kluczem do wszystkiego będzie Robin - można rzec z miejsca staje się najważniejsza ze wszystkich w Nowym Świecie ;P. No, ale zaskoczyła mnie swoimi słowami o niepokonanych przyjaciołach!
Do tego Kaidou i szogun na spółę skazujący Odena na śmierć - no ciekawe, jakie tam powiązania między tą dwójką są. W każdym razie mamy potwierdzone, gdzie znajduje się Kaidou - Wano zapowiada się naprawdę grubo. Dodatkowo wydaje mi się, że biorąc pod uwagę historię Odena możemy być pewni, że jakiś samuraj dołączy do naszej załogi - czyżby Kinemon?
03.03.2016 17:02
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164
PETARDA! Nie no, jak już teraz lecą takie chaptery, to ten ARC wysadzi w kosmos nie tylko samego One Pieca, ale cały świat mangi i anime xD.

03.03.2016 17:03
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No gruby rozdział muszę przyznać XD Teraz mają powód by zaatakować i Big Mom i Kaido jeszcze większy. Oda zapowiedział, że ten rok będzie rokiem Sanjiego więc najpierw spodziewałbym się Big Mom, potem Kaido więc pewnie okaże się że jeszcze wyzwolą z pod tyranii Wano jak Dressrose.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
03.03.2016 17:04
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
Poziom ostrzeżeń: 20%
A więc czerwony poneglyph to jeden z czterech skrawków mapy. Pozostałe trzy to tez Poneglyphy. Potrzeba czterech, by wiedzieć, gdzie Raftel się znajduje. Dwa z trzech pozostałych są w posiadaniu Yonko, z którymi Luffy ma wojny. Oznacza to więc wg mnie tyle, że do walki z którymś z tych Yonko nie dojdzie zbyt szybko - teraz albo Big Mom, albo Kaido. Zapewne któraś z tych walk zostanie odroczona na dalszy termin. A jeśli okaże się, że Big Mom to nasza kumpela, matka Loli, to zapewne straciła Poneglypha (wyspę gdzie się znajduje przejął ktoś inny), albo nie wie gdzie jest :v Bo w każdym razie wątpie, byśmy na raz dostali trzy pozostałe.
Aczkolwiek... Wystarczy znać dwa z nich. Prostopadłe do siebie. Czwartego przecież nie musimy "mieć", by wiedzieć gdzie Raftel się znajduje. Wiemy czym są czerwone, ale dalej nie wiemy, co tam jest napisane, a coś jest :v

Dalej mamy informację o Odenie. Wow, był z Rogerem na Raftel, grubo się dzieje! I zabił go obecny szogun Wano z pomocą Kaido... A ten jest na Wano!!! Ale przecież, zaraz! Kaido natknął się na sojusz innych Supernowych 10 dni wcześniej. Skypiea (z której Kaido skakał) nie mogła być nad Wano, więc podróż z punktu A do Wano zajęła mu maks 10 dni :v

No i Luffy ma teraz osobisty powód by skopać dupę Kaido.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

03.03.2016 17:22
Lufka Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Mam o Wano wyobrazenie takiego tajemniczego, ciemnego kraju. Przy punk hazard chyba Brook cos o Wano mowil, track w tle tez zadzialal, no w kazdym razie nie moge sie doczekac, az Slomkowi tam poplyna. Tak stwierdzam, ze teraz bedzie duzo wiecej walk, niz wczesniej. Luffy ma spine z Kaido i Big Mom + Robin w zalodze, ktora pewnie wielu bedzie chcialo miec. Moim zdaniem zapowiada sie najlepszy arc w calym OP
03.03.2016 17:36
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Devzan, ale kto powiedział, że one są umiejscowione w tych samych odstępach od Raftel? Dlatego wiedza o dwóch punktach nic na dobrą sprawę nie daje, bo wciąż nie wiesz pod jakim kątem mają się skrzyżować.

(03.03.2016 17:36 )Lufka napisał(a):  Mam o Wano wyobrazenie takiego tajemniczego, ciemnego kraju.

Nawet po zobaczeniu jakich mają Ninja? ;D

03.03.2016 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
Poziom ostrzeżeń: 20%
Szczery napisał(a):Devzan, ale kto powiedział, że one są umiejscowione w tych samych odstępach od Raftel? Dlatego wiedza o dwóch punktach nic na dobrą sprawę nie daje, bo wciąż nie wiesz pod jakim kątem mają się skrzyżować.
Ano fakt XD Hajp przyćmił mi mózg :v

[Obrazek: hCuLxPa.png]

03.03.2016 17:56
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Inna sprawa, że liczba wysp jest na pewnoograniczona i znając dwa można by już strzelać xD

03.03.2016 17:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama