Aktualny czas: 23.09.2019, 20:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 818
Autor Wiadomość
kkaass Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 18
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 818
Kurcze, kilka dni mnie nie ma w fandomie a tu takie rzeczy...
Nie skomentuję
No dobra
Rozdział urwał mi cztery litery
Ja dzisiaj, cholera, nie zasnę (znowu)
Weszłam na Tumblr, dostałam spoilera, miałam ochotę wyżyć się na koleżance która co prawda zaczęła one piece, ale jest dopiero na Alabaście, sprawdziłam spoilera... życzcie mi szczęścia w zasypianiu, bo znowu wymyślę teorię spiskową, a ja w ogóle nie powinnam ich wymyślać, a co dopiero o 3 w nocy...
Oda, oby tak dalej!

Największą porażką w moim życiu było... moje życie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.03.2016 04:21 przez kkaass.)
06.03.2016 04:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 227
Rozdział zacny, m .. jeden kamień jest na Wano, drugi gdzieś z Big Mom, ale prawie na pewno nie na tortowej wyspie, a trzeci może w sercu głównej siedziby marynarki? XD Poza tym już wiadomo gdzie jest Kaido, ale mam nadzieję, że nie popłyną od razu na Wano po Tea Party arc, bo Law kiedyś mówił, że każdy Yonkou posiada nieograniczone terytoria i wolałbym, aby słomkowi musieli się zdrowo natrudzić, aby dopiero do siedziby Kaido się dostać, m. W sumie w tym chapie dostaliśmy trzy mega ważne wiadomości ;p Szykują się kolejne ciekawe retrosy z Oden'em na Wano.

Wygląda na to, że Zou to po prostu prolog do Wano, czyli to wszystko to Kaido arc o ile załoga Kaido też się pojawi na Tea Party, m.
07.03.2016 09:02
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,904
Poziom ostrzeżeń: 20%
Kaioken napisał(a):jeden kamień jest na Wano
Wątpię. Kaido na Wano jest z 10 dni, nie wydaje mi się, by woził Road Poneglypha ze sobą. "Posiadanie" rozumiem jako coś w stylu, że znajduje się on na wyspie, którą kontroluje. Owszem, mógł go przenieść z pierwszej wyspy na jakąś swoją, ale żeby woził go ze sobą na Wano, to wątpię Tongue Chyba, że liczył na to, że ktoś z Koutseki na Wano zna tej język i to przetłumaczy.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
07.03.2016 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 227
Miałem na myśli raczej to właśnie, że nie sposób, aby taki kraj jak Wano, z którego wywodzą się Poneglyphy, jednego tam wciąż nie było. Ciekawe po co Kaido zabił tego Oden'a skoro on znał prawde.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.03.2016 22:36 przez Kaioken. Powód: Poprawiona ortografia)
07.03.2016 22:35

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama