Aktualny czas: 19.11.2017, 19:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 822
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,494
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 822
Rozdzialik

Z tego, co w spoilerach wyczytałam, wypływa kolejny oczekiwany wątek~

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
07.04.2016 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Rozdział 822
Miodny chapterek. Od Momo i Inuarashiego dowiemy się pewnie czegoś o Zunishy, dokąd zmierza i takie tam. Wynika z tego też fakt, że ona chyba nie robi kółek (skoro nie wiedzą gdzie zmierza, to dokądś zmierza :v).
Pedro w ekipie ratującej Sanjiego się sprawdził, Wanda i Carrot mniej. Mamy kolejny apgrejd do Clima Tactu Nami, forma kija Goku? :v

Strzelam, że ekipa zmierzająca do Wano będzie zapomniana na rok, tak jak było to z ekipą Zou z czasów Dressrosy. Chciałbym, by Luffy z resztą dołączył do Wano X-naście dni po Zoro, by dowiedział się, że ten nauczył się czegoś z samurajskich sztuczek szermierczych (tego ubłaganego przeze mnie implikowania żywiołów do mieczy Big Grin).

W ogóle wydaje mi się, że po tych wszystkich cyrkach Ceasar zostanie na stałe w załodze SHP. I nawet nie mam ku temu sprzeciwów.

Vivi wykonuje ruch. Reverie coraz bliżej?! Hajp.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2016 14:22 przez Devzan.)
07.04.2016 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 990
Z jednej strony trochę mi smutno, że pewnie przez kolejny rok (jak nie lepiej) znowu będziemy prawdopodobnie widzieć tylko połowę załogi (choć irytujący ryj Luffy'ego będzie dalej niezmienny), z drugiej ciekaw jestem, czy w tym czasie antenowym znajdzie się trochę miejsca dla wspomnianego przez Ciebie wątku Wink.
No i fajnie znowu sobie kilka poprzednik twarzyczek zobaczyć ~~
07.04.2016 13:47
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,924
Poziom ostrzeżeń: 15%
O co chodzi z Vivi??

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
07.04.2016 13:47
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Tak, jak Dev powiedział - wygląda na to, że zbliża się Reverie i zapewne tam zmierza nasza księżniczka Wink.
07.04.2016 13:50
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Ech i znowu podziały załogi. Mam nadzieję, że to już ostatnie do końca OP. Rozdział jak wszystkie ostatnio bardzo fajny no i chyba zapowiada się nam w najbliższym czasie Reveire jak już było zapowiedziane, że miało być w tym roku (w czasie OP).

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
07.04.2016 13:54
Bananowy Niedostępny
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 196
Reverie w końcu się zacznie. Ciekawe tylko ile lat na to poczekamy.
Znowu mamy podziały, tym razem na cztery grupy. Fajnie by było, jakby od czasu do czasu oprócz Luffy'ego były nam serwowane rozdziały pokazujące, jak ma się sytuacja u innych, ale mała na to szansa. Dodatkowo na żadnym kadrze nie pojawiła się Carrot. Czyżby już się skitrała u Luffy'ego lub Pedro w plecaku albo czekała już schowana na statku? Big Grin
07.04.2016 14:10
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
xav92 napisał(a):Ech i znowu podziały załogi. Mam nadzieję, że to już ostatnie do końca OP.
Nope, to tak naprawdę dopiero początek. Nie ma miejsca dla tylu osób w jednym miejscu, Odzie łatwiej będzie ich rozdzielać, skupić się na 4-6 osobach, a losy reszty przekazywać w opowieściach. Chociaż po pokonaniu Kaido osób będzie znacznie mniej, bo od PH ich cały czas przybywa, ale podziały zapewne i tak będą na te 3 znane nam grupy.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
07.04.2016 14:14
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
(07.04.2016 14:10 )Bananowy napisał(a):  Dodatkowo na żadnym kadrze nie pojawiła się Carrot. Czyżby już się skitrała u Luffy'ego lub Pedro w plecaku albo czekała już schowana na statku? Big Grin

Hmm... w sumie masz Ty rację... patrząc na arta z poprzedniego chapa, tylko jej z tamtej ekipy tutaj brakuje xD.
07.04.2016 14:16
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
No i to by było na tyle, jeśli chodzi o sceny z większością załogi T__T

Zoro będzie w grupie, która jako pierwsza zmierza na Wano. Z jednej strony fajno - może dowiemy się o nim czegoś, czego nikt się nie spodziewa, a z drugiej niekoniecznie - podejrzewam, że mając do przedstawienia sytuację panującą w czterech zespołach, tej, która od razu zmierza do ustalonego miejsca spotkania, Odacchi poświęcać będzie najmniej uwagi. Przypuszczam, że w tej samej grupie znajduje się Robin. Szkoda. Mój ulubiony słomkowy duet. Tyle dobrego, że jest tam też Pan Łaciata Pałka.
Usopp i Franky zapgrejdowali Clima Tact. Ciekawe, dlaczego dopiero teraz :x

A na koniec Vivi, Carue, Chaka, Pell! Reverieee! \o/

(07.04.2016 14:10 )Bananowy napisał(a):  Dodatkowo na żadnym kadrze nie pojawiła się Carrot. Czyżby już się skitrała u Luffy'ego lub Pedro w plecaku albo czekała już schowana na statku? Big Grin
Hłehłe, o tym samym pomyślałem. Plecak Luffy'ego wygląda na wypchany najpotrzebniejszymi rzeczami, ale w pedrowym na pewno znalazłoby się dla niej miejsce :>

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2016 14:24 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
07.04.2016 14:23

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama