Aktualny czas: 25.09.2017, 10:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 831
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 831
Smacznego!

Rozdział 831

W następnym wydaniu "Jumpa" brak OP.

[Obrazek: Sygnatura.png]
30.06.2016 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
RE: Rozdział 831
Jakoś tak bez emocji, ciekawi mnie jedynie, czy ten królik wierzchem pomykający na krokodylu też należy do "dziwactw" lasu, czy jest faktyczną postacią ;p

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
30.06.2016 14:36
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Ołkej, czyli mamy prawdopodobnie do czynienia z kolejnym braciszkiem, który na dodatek spiskuje z Budyniową. Albo ją wykiwał i udaje przed nią Sanjiego. Albo Sanji, którego znamy jest tylko odbiciem lustrzanym stworzonym przez brata i dlatego ma brwi w inną stronę niż reszta rodzeństwa @_@

W każdym razie ten rozdział wygrał Luffy.
[Obrazek: 432e5cbf8f1533239f911a6c3d5d2a97.png][Obrazek: 978faf34a2e41e023e96af3bae3e555d.png]

E: Wogle, czy jakaś Grabka mogłaby przeanazlizować ten rozdział pod względem podobieństw do "Alicji w Krainie Czarów"? Ten pędzący królik, motyw zegarów i znikający Sanji z Cheshire wydają się dziwnie znajome :x

E2: Skojarzenia Tamago z Humptym Dumptym nabierają sensu :o

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2016 14:57 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
30.06.2016 14:57
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Nie raz było mówione na różnych forach, że arc z Mamuśką ma wiele wspólnego z Alicją czy innymi baśniami. M.in. w tym celu sobie w końcu książkę kupiłam, ale pasowałoby ją w najpierw przeczytać, potem mogę Ci podobieństwa analizować Tongue Mogę ją nawet wstawić na początek kolejki, przed te 10 pozaczynanych Tongue Tak czy siak, ten królik mi bardzo Alicją i tamtejszym zajcem zajechał, nie ma to tamto.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
30.06.2016 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Czekam w takim razie na fanarty z Mamuśką grającą w krokieta, używając Doflamingo miast kija i Paulę miast piłki.

30.06.2016 15:58
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Cóż za piękna wizja Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
30.06.2016 16:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,225
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ja jak ujrzałem krokodyla to pomyślałem o Smoku Wawelskim z Porwania Baltazara Gąbki. Ogólnie to chapter mocny, co prawda motyw z kopią jest ograny jak cholender, ale wierze że Łoda zrobi z tym coś ciekawego. I mam nadzieje że motyw z "Oh Sanji to a tak seryjnie jego brat" nie zrobi się zbyt szybko nieznośny.

[Obrazek: a5d45uF.png]
30.06.2016 19:35
Kaioken Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 135
Skomentuje trzy ostatnie chapy:

Big Mom troche zyskała w moich oczach przez ostatnie dwa chaptery, m .. nie sądziłem, że potrafi siać tyle zniszczenia xd Podoba mi się postawa Jinbe, ciężko typować co straci .. myślę, że wyjdzie zwycięsko. Terytorium każdego Yonkou jest ogromne tak jak i Big Mom, więc troche mnie denerwuje fakt, że słomiani tak łatwo się dostali na główną wyspę tylko dlatego, bo ktoś im pomógł. Mam nadzieję, że zaraz zabawa bez przeszkód się skończy. Osobiście nie mogę się doczekać aż Luffy powie do Big Mom o tym kto zostanie Królem Piratów, m.

Chapter ogólnie czytało się z bananem na twarzy pomijając Luffy'ego, który lekko denerwował swoim krzyczeniem "kim ty do cholery jesteś?!" przez dobre 4-5 stron .. ten las pewnie jest dziełem tylko Big Mom, ale ten pojawiający się Sanji czy double Luffy to nie wiem ;p może to jakiś owoc iluzji kogoś innego .. kto wie.
01.07.2016 21:10
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
Poziom ostrzeżeń: 20%
Kaioken napisał(a):Terytorium każdego Yonkou jest ogromne tak jak i Big Mom, więc troche mnie denerwuje fakt, że słomiani tak łatwo się dostali na główną wyspę tylko dlatego, bo ktoś im pomógł. Mam nadzieję, że zaraz zabawa bez przeszkód się skończy.
A to po prostu nie był jeden archipelag wysp słodyczowych? Wydawało mi się, że jej terytorium nie ogranicza się tylko do nich, bo na mapkach, które widzieliśmy, były małe i strasznie blisko siebie.
01.07.2016 21:11
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,917
Rozdział fajny, ja lubię takie pogadankowe, ot z przygodą.

Dla mnie jednak wszystko wygrywa Zając na Żurawiu, dla mnie ta postać ma tak cudowny design, że nawet nie znając jej charakteru nie mogę się jej doczekać. No i ten zajączek był już pokazywany, a raczej żuraw którego dosiada.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
02.07.2016 11:55
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama