Aktualny czas: 26.09.2017, 18:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 833
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,482
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 833
Miłej lektury!

Rozdział 833

[Obrazek: Sygnatura.png]
21.07.2016 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,921
RE: Rozdział 833
Jaki fajny rozdział... Ta walka Sanjiego z tatuśkiem to chyba najlepsze starcie od dawna, podobała mi, tak samo zresztą jak i cała Germa 66, spoko instytucja.

Sanji i jego braciszkowie to czworaczki Big Grin.

Najbardziej chyba jednak podoba mi się to nastawienie ojczulka, który nie będzie się z młodym kłócił, dyskutował, ma być tak jak on sobie to umyślił, koniec kropka, do widzenia, dobranoc, sayonara.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
21.07.2016 14:28
RaijinDamiano Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 49
(21.07.2016 14:28 )Eikichi napisał(a):  Jaki fajny rozdział... Ta walka Sanjiego z tatuśkiem to chyba najlepsze starcie od dawna, podobała mi, tak samo zresztą jak i cała Germa 66, spoko instytucja.

Sanji i jego braciszkowie to czworaczki Big Grin.

Najbardziej chyba jednak podoba mi się to nastawienie ojczulka, który nie będzie się z młodym kłócił, dyskutował, ma być tak jak on sobie to umyślił, koniec kropka, do widzenia, dobranoc, sayonara.

Podpisuje się pod tym że walka Sanjiego z tatuśkiem bardzo fajna. Hm teraz jak już wiadomo dlaczego Sanji uciekł od tej powalonej rodzinki to aż szkoda mi się go zrobiło. Coś mi się zdaje że Luffy vs Tatuś soon...

[Obrazek: dey3pc.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2016 14:39 przez RaijinDamiano.)
21.07.2016 14:36
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,858
Poziom ostrzeżeń: 15%
No rozdział dobry nie powiem, naprawdę konkrety poszły w ruch. Sama walka mnie nie jarała w ogóle taka na odwal się, mimo ładnych rysunków. Współczuje Sanjiemu i stoję za nim murem. A teraz... czy Luffy zdejmie te obrączki za pomocą Haki tak jak Rayleigh? Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
21.07.2016 14:42
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,701
Poziom ostrzeżeń: 20%
Kurczę, chcę więcej tych retrosów! Dramatycznie się zaczęło, jak na członka Słomianych przystało. Najs.
Tak więc mamuśka Vinsmoke'ów urodziła sobie córeczkę numero zero, a potem na raz czterech panów :vvv
Sanji zostaje niewolnikiem na ten moment. I jedyną osobą, która może go "wyswobodzić" (ładując w zupełnie inne kajdany...) to Big Mom. No ciekawie, ciekawie.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

21.07.2016 14:59
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,921
Ja przyznam szczerze, że jak na początku podchodziłem do Big Mom arku z dużym dystansem tak teraz podoba mi się coraz to bardziej i nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów.

Co do Luffiego i jego walki z tatuśkiem Sanjiego - myślę, że to żaden przeciwnik dla słomkowego oraz uważam, że to Sanji z dziką przyjemnością zawalczy z nim jeszcze raz, choć może to stoczyć pojedynek ze swoim pierwszym braciszkiem.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
21.07.2016 17:41
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,482
Miałem nadzieję na slapstikowego tatuśka i więcej zakręconego rodzeństwa. Na szczęście ponowne pojawienie się Reiju i scena naprawiania Yonjiego mi to trochę zrekompensowały. Teraz liczę na więcej wspominków. Chciałbym zobaczyć moment, w którym Sanji decyduje się jednak walczyć.

A tak poza tym to piękna letnia rozkładówka~.

[Obrazek: Sygnatura.png]
21.07.2016 18:00
Kaioken Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 135
Rozdział ok choć myślałem, że wydarzy się więcej .. Jajji pokazał co potrafi, za to Sanji nie zdążył przez co walka jakoś mnie nie porwała tym bardziej, że było dużo gadania. Ogólnie nie spodziewałem się, że Sanji był aż tak źle traktowany, m. Pewnie słomiani będą musieli walczyć z Germą, a z rąk Big Mom zdążą uciec.
23.07.2016 07:04
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama