Aktualny czas: 24.11.2017, 22:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 846
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,548
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 846
Do lektury odmaszerować!

Rozdział 846

[Obrazek: Sygnatura.png]
17.11.2016 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,264
RE: Rozdział 846
Bardzo dobre wrażenie wywarł na mnie Brook na końcu. To jednak szkielet z jajami.
Poza tym rozdział przegadany, choć dobre wrażenie sprawiła ugodowość mamuśki. Jednak da się ją lubić.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
17.11.2016 15:34
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%
2 ostre babki w armii Mamuśki. Jedna z meisho a druga wielki koks (designowo zacna). Jak znowu Zoro będzie robił pitu pitu że nie będzie walczył na poważnie z kobitami jak to odwalał z Monet, to się wpienie (pozatym dał by se Oda siana z rozwalaniem backstory Zoro). Ogólnie sporo dość interesujących postaci Oda przedstawił w tak krótkim czasie, co nie jest łatwe. Jeszcze ta gęba z środkowego kadra, przypomina mi jedną z twarz yonkou jak pierwszy raz o nich wspomniano w serii i były one w większości zakryte cieniem.

No w końcu Brook włącza badass mode, bo ostatnio to baaardzo słabo z nim.

Patrząc na tą dobroć Big Mom, te teorie co widuje o przymierzu jej z słomkami wydają się mniej porąbane.

[Obrazek: a5d45uF.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2016 16:05 przez Weather.)
17.11.2016 16:01
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
(17.11.2016 15:34 )Grigorij napisał(a):  Poza tym rozdział przegadany, choć dobre wrażenie sprawiła ugodowość mamuśki. Jednak da się ją lubić.
Tja. Urocze huśtawki nastrojów. Dopóki nie otworzy Tamatebako i wpadnie w regularny szał.

(17.11.2016 16:01 )Weather napisał(a):  Jak znowu Zoro będzie robił pitu pitu że nie będzie walczył na poważnie z kobitami jak to odwalał z Monet, to się wpienie
Z Monet walczył na poważnie, ale nie tak, żeby ją zabić. To mimo wszystko różnica :v

Spodobało mi się to, że Luffy i Nami przegrali. To byłoby niedorzeczne, gdyby dwójce załogantów udało się pokonać te mamine posiłki. Teraz tylko pozostaje wyczekiwać dalszego rozwoju akcji z kartą Loli. I Poneglyphami.

A Amande wygląda, jakby Mamuśka zwiedzała swego czasu Long Ring Long Land ( ͡° ͜ʖ ͡°)

17.11.2016 16:32
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Całkiem dobry rozdział.
Poznaliśmy wiele nowych mocy, niektóre są naprawdę ciekawe jak książkowy owoc - czyżby miał to być naturalny wróg Luffy'ego, w końcu on nie czyta xD Rozwala mnie to, że ktoś w ogóle mógł pomyśleć, że Gumowy miałby jakieś szanse z ekipą Mamuśki po tym jak tak długo walczył z Crackerem i dostał srogi oklep od Sanjiego. Pojawiła się też kolejna członkini Sweet Commanders i następna ogromna nagroda za głowę. Wygląda też na to że poza Czerwonym Poneglyphem mają też dwa zwykłe. Zawsze mnie jarają wiadomości o Poneglyph'ach a teraz na dodatek wiemy ile ich jest. Coś załoga Big Mom dużo o nich wie. Normalnie już nie mogę się doczekać jak Robin je przeczyta xd Jak byłem na jednym forum to tam wspomnieli, że w sumie Big Mom może odczytać Poneglyphy. Skoro jej moc polega na ożywianiu martwych rzeczy to równie dobrze mogłaby tak zrobić z Poneglyphem i ten odczytałby swoją treść na ogólnie znany język xd Końcowy panel z Brookiem i Pedro - badass. Też brakowało mi tego kozackiego Brooka xd

(17.11.2016 16:32 )Hejs napisał(a):  A Amande wygląda, jakby Mamuśka zwiedzała swego czasu Long Ring Long Land ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://onepiece.wikia.com/wiki/Snakeneck_Tribe - mamy w końcu pierwszą przedstawicielkę w tle też widać innych z tego plemienia. Mamuśka w końcu chciała mieć wszystkie rasy w swoim królestwie xd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2016 18:28 przez Taboretto.)
17.11.2016 18:25
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
(17.11.2016 18:25 )Taboretto napisał(a):  Rozwala mnie to, że ktoś w ogóle mógł pomyśleć, że Gumowy miałby jakieś szanse z ekipą Mamuśki po tym jak tak długo walczył z Crackerem i dostał srogi oklep od Sanjiego.
Tyś chyba dawno żadnego zagranicznego forum/fanpejdża nie śledził :v

(17.11.2016 18:25 )Taboretto napisał(a):  
(17.11.2016 16:32 )Hejs napisał(a):  A Amande wygląda, jakby Mamuśka zwiedzała swego czasu Long Ring Long Land ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://onepiece.wikia.com/wiki/Snakeneck_Tribe - mamy w końcu pierwszą przedstawicielkę w tle też widać innych z tego plemienia. Mamuśka w końcu chciała mieć wszystkie rasy w swoim królestwie xd
To był heheszek, Krzeseł. Chyba że naprawdę wziąłeś wizję zoofilii w OP na serio. Wtedy Ci wybaczę nieogarnięcie :v

17.11.2016 18:59
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Mamy minki, a furry od zoofila różni się tyle co lolicon od pedofila.

[Obrazek: giphy.gif]
17.11.2016 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
(17.11.2016 18:59 )Hejs napisał(a):  
(17.11.2016 18:25 )Taboretto napisał(a):  Rozwala mnie to, że ktoś w ogóle mógł pomyśleć, że Gumowy miałby jakieś szanse z ekipą Mamuśki po tym jak tak długo walczył z Crackerem i dostał srogi oklep od Sanjiego.
Tyś chyba dawno żadnego zagranicznego forum/fanpejdża nie śledził :v
Wystarczy że oglądam na YT niestworzone teorie o OP typu - Bartolomeo to syn Bartholomew Kumy ponieważ podobnie się nazywają albo - Coby dostanie owoc Aokijiego ponieważ ma niebieską chustkę - serio takie teorie tworzą nie robię sobie jaj :v

(17.11.2016 16:32 )Hejs napisał(a):  
(17.11.2016 18:25 )Taboretto napisał(a):  

To był heheszek, Krzeseł. Chyba że naprawdę wziąłeś wizję zoofilii w OP na serio. Wtedy Ci wybaczę nieogarnięcie :v
Ta rasa nigdy nie została pokazana i do tej pory była tylko wzmianka na Shabondy więc mogłeś nie wiedzieć Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2016 19:39 przez Taboretto. Powód: Poprawiona ortografia)
17.11.2016 19:29
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
(17.11.2016 19:14 )Orzi napisał(a):  Mamy minki, a furry od zoofila różni się tyle co lolicon od pedofila.
[Obrazek: tumblr_o0y8uzJj8G1uchc4uo1_1280.png]
( ͡° ͜ʖ ͡°)

(17.11.2016 19:29 )Taboretto napisał(a):  Ta rasa nigdy nie została pokazana i do tej pory była tylko wzmianka na Shabondy więc mogłeś nie wiedzieć Tongue
NO CHYBA TY! [Obrazek: 1.0]

A tak już bardziej serio, moc Smoothie zapowiada się naprawdę ciekawie. Wyróżnia się na tle tych typowo "spożywczych" umiejętności (owoc bitej śmietany? :x). Dodatkowo dobrze wpasowuje się w klimat całej wyspy i zdolności samej Mamuśki. Mam nadzieję, że w tej popapranej rodzince będzie więcej osób potrafiących wpływać na życie/organizm innych ludzi~.

17.11.2016 19:44
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
Rozdział świetny.

Wady:
1. Trochę tylko przegadany.
Zalety:
1. Luffy i Nami zgodnie z tym co podpowiadał rozsądek nie dali rady armii posłanej na nich przez mamuśkę,
2. Damskie postacie w armii mamuśki i to o świetnym designie, o wiele lepszym od takiego Crackera,
3. Ogólnie mamuśka, po tej babie serio spływa obecność Luffiego, widać ma swoje priorytety i jak ślub ma się odbyć bez problemów to jej nie przeszkadza wypuszczenie słomianych z wyspy.
4. Akcja z poneglyphami, coraz bardziej lubię barona Tamago,
5. No i w końcu Brook, wraca ten stary którego na thriller barku tak bardzo lubiłem, jego akcji z Pedrem na ten czas najbardziej nie mogę się doczekać.
6. Ogólnie ten arc jak i poprzedni Zou, są ekstra, nic standardowego, nie czuję też (nie licząc akcji w lesie), że akcja się przeciąga tak jak to było na Dressrossie, same plusy, a bałem się o ten arc.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
18.11.2016 12:21

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama