Aktualny czas: 24.09.2017, 23:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 847
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 847

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
24.11.2016 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,916
RE: Rozdział 847
Całkiem niezły rozdział, podobała mi się ta rozmowa Luffiego i Nami z Mamuśko, ale to co najbardziej mnie podekscytowało to sama końcówka. Nie mogę się doczekać przyszłego chaptera Big Grin.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
24.11.2016 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Nie ma co, karta Loli niebywale pomogła Słomkom :x

W końcu pojawiła się wzmianka o Tamatebako. Teraz tylko czekać na otwarcie. A tymczasem możemy podziwiać domowej roboty encyklopedię Mamuśki. Grzyboczłek - nowa nieznana dotąd rasa :v

Reakcja Linlin na olbrzymów była co najmniej ciekawa. Czyżby Lola miała wyjść za władcę Elbafu~? Hłehłe.
O, albo jeszcze lepiej. Wódz gigantów mógł być jednym z małżów Mamuśki i coś w "związku" nie pykło.

[Obrazek: Sygnatura.png]
24.11.2016 19:18
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 45
Bardzo ciekawy pomysł z tym małżeństwem z gigantem Big Grin w sumie taka armia gigantów robiła by różnicę ale czy na tyle żeby pokonać Yonko ? Co do samego chaptera akcja rozwija się w świetnym tempie, jestem ciekawy czy poznamy całą rodzinkę Mamuśki Big Grin
25.11.2016 20:48
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,825
Gdzie moja teoria spiskowa o Loli i Hajrudinie, pisalam ten komentarz for siur xdd

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
26.11.2016 12:34
Kaioken Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 135
Dobry rozdział .. fajny był tekst "nadchodzi mama" a tu den den mushi xd Biblioteka zwierzaków całkiem fajny pomysł, ale trochę śmierdzi mi powtórką z rozrywki z Mingo i więzionymi ludźmi jako zabawki, m. Co do Luffy'ego to o ile jego obietnica do Sanji'ego, że tam zostanie była akceptowana, bo to była motywacja dla Sanji'ego, że kapitan wciąż na niego czeka i Sanji wciąż może mieć nadzieję to teraz zachowanie Luffy'ego jest bez sensu. Wiem, że taki jest, ale jest w beznadziejnej sytuacji i dalej drze jape .. on naprawdę chce, aby Nami teraz wzięli na tortury, aby ta powiedziała gdzie jest Lola?

Szczerze nie wpadłem na to sam, że Lola miałaby się ożenić z gigantem xd Mega ciekawy rozdział, a tamatebako otwarcia doczekać się nie moge. Wspaniały kadr z Big Mom mówiąca, że może ich czekać piekło, m.
26.11.2016 15:31
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
A ostatni Road Poneglyph jest zapewne na Elbafie. Stąd reakcja Mamuśki na gigantów i wściekłość na Lolę, która uniemożliwiła jej zdobycie czerwonego kamulca, bo nie chciała wychodzić za mąż bez miłości.

[Obrazek: tim-and-eric-mind-blown.gif]

[Obrazek: Sygnatura.png]
27.11.2016 16:20
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama