Aktualny czas: 06.06.2020, 22:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Rozdział 850
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,062
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 850
Po grubszym zastanowieniu stwierdzam, że nie uwierzę w złe intencje Pudding, póki ark się nie skończy, czekam na drugiego plot twista, w którym okazuje się, że powiedziała to wszystko Reiju po to, żeby postawić Vinsmoke'ów na równe nogi i zniechęcić do dopełnienia umowy, do tego powiedziała to Luffy'emu, żeby i on wścieklizny dostał i zrobił wszystko, by do tego ślubu mie dopuścić, a wsjo po to, żeby nie odbierać Sanjiemu wolności. Aktorką jest dobrą, faktycznie, właśnie patrzymy, jak gra. Inaczej po co by były wszystkie te wspominki o Loli....

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
23.12.2016 03:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaxRimi Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 600
Okey wróciłem z dalekiej podróży xD Jakoś dobrze ponad 10 chapterów miałem do przeczytania Tongue

Ostatni rozdział poświęcony pokazaniu Pudding w bardzo złym świetle cóż ...

W następnym rozdziale zapewne Sanji odwali jakaś akcję, żeby uratować swoją jedyną kochaną siostrę , choć w sumie nie wiem czy widzi to że jest zakrwawiona, ale za pewne tam jednak wejdzie i będzie udawał głupka.
Natomiast Reiju korzystając z okazji ucieknie i zacznie się "przed weselne tango" między Germą 66, a załogą Big Mom. Niezłe piekło mogło by się rozwinąć na tej cukierkowej wyspie Big Grin

No a sama Pudding może teraz udawać właśnie i wyrzuca w głupi sposób plany swojej mamuśki, by jej pokrzyżować plany od prosta sprawa Tongue

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2016 04:32 przez PaxRimi.)
23.12.2016 04:30
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
IMO mamuśka ma plany z goła odmienne niż Pudding to przedstawia, wydaje mi się, że ona naprawdę chce tego ślubu i Vinsmoke'ów w rodzinie... co uważam za kolejny powód, dla którego mogę się trzymać nadziei na dobrą Pudding. Albo: jeśli faktycznie cała rodzina wie, że jest zła do szpiku kości, to po co udawała przed bratem, że szepcze coś Nami i Luffy'emu na uszko, zamiast ryczeć na nich z drugiej strony krat tak jak teraz na Reiju?

BTW w tym arku mają miejsce skoki w tę i nazad w czasie, nie idziemy wydarzeniami kolejno. Już wcześniej mieliśmy info typu, że Luffy walczył z Crackerem 11h, a potem mamy parę rozdziałów później Choppera, który mówi, że są w lustrze już 6h (a dostali się tam zanim walka tamtych się zaczęła). Myślałam na początku, że może w lustrze inaczej płynie czas, ale skoro komunikacja między światem luster a realem odbywa się w czasie rzeczywistym, to raczej odpada. Dlatego to, co dzieje się teraz w pokoju między Reiju i Pudding wydarzyło się przed dyskusją Vinsmoke'ów i pokazaniem zakrwawionej Reiju na korytarzu.

23.12.2016 05:43
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
(23.12.2016 05:43 )okiren napisał(a):  Dlatego to, co dzieje się teraz w pokoju między Reiju i Pudding wydarzyło się przed dyskusją Vinsmoke'ów i pokazaniem zakrwawionej Reiju na korytarzu.
Czy ja wiem? Parę chwil przed tym, jak Reijuu została ranna, widzieliśmy Sanjiego odbierającego składniki na bento, które przyrządzał w tym rozdziale.

E: Co do trzymania się kurczowo wizji dobrej Budyniowej, zawsze jest nadzieja na rozdwojenie jaźni i jakiś wpływ trzeciego oka na osobowość cukierkowej panienki ;>

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2016 11:29 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
23.12.2016 11:25
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Hejs napisał(a):E: Co do trzymania się kurczowo wizji dobrej Budyniowej, zawsze jest nadzieja na rozdwojenie jaźni i jakiś wpływ trzeciego oka na osobowość cukierkowej panienki ;>
Też o tym myślałam.

Hejs napisał(a):Czy ja wiem? Parę chwil przed tym, jak Reijuu została ranna, widzieliśmy Sanjiego odbierającego składniki na bento, które przyrządzał w tym rozdziale.
O, a tego nie wyłapałam. W takim razie Reijuu błąkała się obita po korytarzu i Pudding ją znalazła?? O_o

23.12.2016 17:14
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,927
Poziom ostrzeżeń: 20%
Rozdział temu była naprawdę w złym stanie, a u Pudding nie wygląda ani trochę na ranną.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
23.12.2016 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hiro Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 19
Mi się zdaje, że to wygląda tak.
@Chapter 849
Pokazany Sanji robiący jedzenie
(Przeskok wydarzeń)
Pokazana Reijuu ranna
@Chapter 850
Pokazany Sanji dowiadujący się o 'wszystkim'
Reijuu przetrzymywana przez Pudding i jakiegoś glutka

@A co jeżeli to 3 oko to coś jak Genjutsu z Naruto?
23.12.2016 17:58
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
(23.12.2016 17:41 )Devzan napisał(a):  Rozdział temu była naprawdę w złym stanie, a u Pudding nie wygląda ani trochę na ranną.
Oprócz tego wodospadu krwi, który cieknie jej z nogi~. W pokoju Pudding wygląda bardziej na sparaliżowaną (może zasługa oka lub gluta).

Taka ciekawostka: na stronie, na której widzimy Pudding "po raz pierwszy", nie ma jej imienia, jak to zwykle bywa w przypadku ważniejszych postaci. Glut i dywan dostali podpisy, a ona nie.
[Obrazek: one_piece_7614781.jpg]
Może oko jest Budyniem, a dziewczyna Kisielem :v

Żałuję, że rozdział wyszedł tuż przed świętami. Wątek Budyniowej jest świetny do teoretyzowania i przekopywania internetów :/

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2016 17:59 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
23.12.2016 17:58
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 253
Jeden z najlepszych chapów w tym roku ^^ Fajnie, że wiadomo coś więcej co się wydarzyło z Pedro lata temu. Więc to mógł być starszy brat Bepo, fajna akcja. Więc pewnie Jinbe też stracił parę lat, heh.

Co do Pudding to mimo teorii, że jest wariatką to szok i tak był i do tego w obecności Sanji'ego. Ten kadr z trzema oczyma epic Big Grin Ogólnie szkoda Pudding, bo była i d e a l n a dla Sanji'ego, więc mam nadzieję, że ona wciąż gra. Samo to, że rozpowiada i słomianym i Germie o swoich planach jest dziwne .. czekam na moment w, któym Reiju stamtąd ucieknie chyba, że scena z poprzedniego chapa ma miejsce przed tym jak Pudding przed nią gwiazdorzy, m. Ostatnia strona mega .. Sanji w końcu ma powód, aby uderzyć kobiete XD Po prostu hypu w tym chapie wylewa się więcej niż deszczu, m.
24.12.2016 14:25
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
A mnie tak naszło po tym rozdziale, że to może Reijuu zostanie następnym słomkowym Big Grin Fajnie by to było jakby siostrzyczka nadopiekuńcza z kukiem Big Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
25.12.2016 22:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama