Aktualny czas: 20.11.2017, 02:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Rozdział 851
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,494
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 851
Skoro zwyczajowo rozdział wypłynął przed końcem roku, to czeka nas spora przerwa. A tymczasem~

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
29.12.2016 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,925
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Rozdział 851
Tak, ohhh tak, mmmm oh yea <3 xD No nic, jaram się jak stodoła pełna siana <3 Big Grin Nic więcej nie powiem Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
29.12.2016 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,494
Ten kadr wzruchnął wziął mnie chyba najbardziej z całego aktualnego aktu T_T

Spoiler :
[Obrazek: image.png]
Dwa plusy insze:
1. poznajemy moc Puding
2. pojawił się w końcu rekinek

No i Brook się ładnie prezentuje.
29.12.2016 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 47
I teraz pytanie co wskazała ruletka ?
29.12.2016 17:17
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,865
Murgrabia napisał(a):Ten kadr wzruchnął wziął mnie chyba najbardziej z całego aktualnego aktu T_T

Spoiler :
[Obrazek: image.png]
Uroniłam łzę Sad(((

Wielki160 napisał(a):I teraz pytanie co wskazała ruletka ?
Chyba znów życie mu zabrała, bo ręce i głowę ma... ewentualnie nogę mu urżnęło, bo nie były wyraźnie obie pokazane, ale gdzieżby on biegał sobie tak na luzie...? Chyba że wyskoczy Oda z jakimś kwiatkiem, że ryboludziom kończyny odrastają xdd

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
29.12.2016 17:27
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Dość proste rozwiązanie dwóch wątków (uwolnienie Luffy'ego i Nami, spotkanie z Jinbe) za jednym razem, ale nie marudzę, im szybciej tym nastało, to żwawiej akcja poleci. Chociaż liczyłem na to, że Namisa dostanie 1-2 bełty i to wpieni Luffy'ego na mamuśkę niemiłosiernie.

Moc Pudding ma potencjał na bycie irytującą, kto kojarzy Tsukishime z Bleacha, ten wie. Chociaż mam nadzieję, że tutaj opcja wstrzykiwania fałszywych wspomnień się nie pojawi, bo bym nerwicy dostał. Ani, że nie będzie wątku, na mocy którego któryś SHP straci pamięć o załodze. Coś a'la było już w ramach Sugar na Dressrosie, nie chcemy tego.

Sanji, proszę, nie bądź ciotą, nie teraz. Liczę że zrobi twist o 180 stopni i zrobi prawdziwe piekło z jego strony.
Jak rozwiąże się wątek Germy 66? Razem z SHP będą mieli wspólnego wroga - mamuśkę. Ale kurczę, nie widzi mi się by:
- Mamuśka dedła w tym arcu
- Germa 66 była sojusznikiem z SHP - co z wątkiem klonów, wątpię, by Sanji wybaczył ojcu wszystko. Może Reiju w ramach buntu ucieknie od Germy do SHP? :3

NO I HALO, JA CHCĘ REVERIE I ZOBACZYĆ CO U DRAGONA, KAIDO I KIDDA WRRR

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2016 18:06 przez Devzan.)
29.12.2016 18:06
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,002
Rozdział z wieloma plusami, ale dwa największe to:
- Gadka Brooka z Mamuśką, Wesoły Kostek ma jaja jak dwa wielkie sterowce Big Grin.
- Jinbei, no końcówkę rozdziału dokończyłem z koparą opuszczoną do podłogi, strasznie się tym cieszę Big Grin.

No i scena z Sanjim, pokazany wyżej kadr to chyba jedna z najsmutniejszych scen w całym OP, mógłbym nawet powiedzieć, że w top 5. Szkoda mi chłopa no.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
29.12.2016 18:13
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Eikichi napisał(a):Gadka Brooka z Mamuśką, Wesoły Kostek ma jaja jak dwa wielkie sterowce
Ziomek swój zgon już odbębnił, nie ma nic do stracenia xD No i może ma jakąś metodę na mamuśkę, w końcu swój 2 letni trening zaczynał w sekcie, nauczył się opuszczania ciała... Na bank zobaczyły jakiś trick, który może nie tyle co załatwi mamuśkę, ale może tymczasowo unieszkodliwi.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
29.12.2016 18:15
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Mam nadzieję, że ta scena była momentem przełomowym dla postaci Sanjiego, w końcu coś mu się przestawi w tej łepetynie i przestanie wierzyć bezgranicznie wszystkim kobietom, jak to było na przykład w przypadku Violi. Pudding robiąca głupie miny a' la Sanji była świetna. Odacchi szybko przeszedł od "ojej, jaka ona słodka, kochaj ją" do "co za lafirynda, nienawidź jej tak bardzo, jak lubisz Sanjiego".

Brook zdecydowanie plusuje, próbując skopiować treść Poneglypha. Jego rozmowa z Mamuśką urwała się w interesującym momencie. Ciekawe, czy "young lady" to błąd tłumacza, czy może kościsty rzeczywiście użył podobnego zwrotu w oryginale. Może wyniknie z tego coś komicznego.

Jinbei odbijający Luffy'ego i Nami też był całkiem spoko. Teraz tylko, zakładając, że przeżyje ten ark, pozostaje zagwozdka, czy sam dołączy do załogi, czy może razem z Załogą Słonecznych Piratów wcielony zostanie do floty.

[Obrazek: Sygnatura.png]
29.12.2016 19:05
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Hejs napisał(a):Ciekawe, czy "young lady" to błąd tłumacza, czy może kościsty rzeczywiście użył podobnego zwrotu w oryginale. Może wyniknie z tego coś komicznego.
Brook pewnie jest od niej starszy, może zna jej historię za czasów, gdy była dzieckiem? Może zna jej matkę? Ale byłby plot twist, gdyby właśnie Brook znał Linlin, wiedział jaki ma owoc (bo dano go jej jak była mała) etc. etc. Big Grin

Chociaż chciałem sprawdzić, czy znamy wiek Big Mom i nie znamy - ale jakiś miszczu z orojacksona obliczył na podstawie jej potomstwa, że może mieć nawet 180 lat :v

29.12.2016 19:09
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama