Aktualny czas: 19.09.2017, 15:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rozdział 853
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 853

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2017 11:17 przez Murgrabia.)
26.01.2017 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,910
RE: Rozdział 853
Rozdział O.K. przede wszystkim najbardziej podobało mi się wspomnienie Rogera i z tego co gadała Mamuśka to były Król Piratów podwędził jej info nt Raftel.

Druga sprawa która mi się podobała to ewolucje Tamago Big Grin.

A trzecia to Napoleon! Kapitański kapelusz ma w sobie duszę Mamuśki i jest ultra ważny, mam nadzieję, że to po prostu zwykłe nakrycie głowy, strasznie podobałby mi się taki trochę absurd ze strony Big Mom.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
26.01.2017 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,573
Poziom ostrzeżeń: 20%
Czy czasem Big Mom nie wspomniała, że "co prawda Roger ją wyrolował, ale ona ma swojego asa w rękawie, dzięki któremu będzie następną osobą na Raftel"? To oznacza, że nie trzeba znać starożytnego języku, by rozszyfrować Poneglyphy? Bardzo dobrze, bo to było zbyt naciągane, jakby tylko SHP mieli szanse na dotarcie do Raftel.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

26.01.2017 17:38
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 772
Rozdział fajny bardzo informacyjny. Już okładka mnie rozśmieszyła - jak tu nie kochać Barto xd Zawsze się jaram jak jest jakaś wzmianka o Rogerze i Raftel Big Grin Brook jako maskotka Mamuśki mnie rozwalił xD Tamago ma ciekawą moc zainteresowała mnie jego przyszła transformacja. Rozśmieszyły mnie też zdolności artystyczne Carrot - Bishe xD Wszystko już pomału się zazębia więc jeszcze parę rozdziałów i wielka akcja (oby). Czekam z niecierpliwością Big Grin

(26.01.2017 17:38 )Devzan napisał(a):  Czy czasem Big Mom nie wspomniała, że "co prawda Roger ją wyrolował, ale ona ma swojego asa w rękawie, dzięki któremu będzie następną osobą na Raftel"? To oznacza, że nie trzeba znać starożytnego języku, by rozszyfrować Poneglyphy? Bardzo dobrze, bo to było zbyt naciągane, jakby tylko SHP mieli szanse na dotarcie do Raftel.

Tym właśnie asem jest Pudding Mamuśka powiedziała że właśnie o niej mówiła po tym zdaniu i za pomocą jej zdolności którą ma dzięki swojemu trzeciemu oku będą mogli odczytać Road Poneglyph co oznacza że...

Tenshinhan umie odczytywać Poneglyphy :O
26.01.2017 18:05
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
O właśnie! O tym zapomniałem wspomnieć, to też jest bardzo ciekawe Big Grin. Nasza kochana Pudding ma niesamowicie ważne zadanie do wykonania, ciekawi mnie też klan trójokich i jak dokładnie będzie działać jej oko po "przebudzeniu".

26.01.2017 18:14
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,573
Poziom ostrzeżeń: 20%
Taboretto napisał(a):Tym właśnie asem jest Pudding Mamuśka powiedziała że właśnie o niej mówiła po tym zdaniu i za pomocą jej zdolności którą ma dzięki swojemu trzeciemu oku będą mogli odczytać Road Poneglyph
A, faktycznie. Ciekawe w jaki sposób. Co to trzecie oko potrafi. Bardziej skłaniałem się ku temu, że Pudding wyciągnęła pamięć Rogera z jego zwłok :v

Eikichi napisał(a):i jak dokładnie będzie działać jej oko po "przebudzeniu".
Jej oko to chyba nie diabelski owoc, co miałoby do tego przebudzenie?

[Obrazek: hCuLxPa.png]

26.01.2017 18:21
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Nie chodziło mi o takie przebudzenie jako owocu, ona tam po prostu ma osiągnąć jakiś poziom "używania" tego oka, w tym sensie.

26.01.2017 18:52
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 137
Poziom ostrzeżeń: 5%
Właśnie, co z tą rasą? Nie widnieli na liście sporządzonej przez handlarzy niewolnikami. Są na wyginięciu? Światowy Rząd ich wybił, zdając sobie sprawę z tego, że widzą dosłownie to, co jest na poneglyphach? A może są aż tak bardzo niebezpieczni by przechowywać ich jako niewolników? Z drugiej strony, gdyby byli często spotykani to przecież Mamcia nie musiałaby czekać czy oczko Pudding się przebudzi czy nie. No i co się stało z jej ojcem? Nie mogła go po prostu zatrzymać, chociażby w tej swojej kolekcji i w razie potrzeby zmusić go, żeby użył swojej mocy? A co z Brookiem? Wiedział o Vinsmokeach, a teraz zdaje się mieć wiedzę na temat tej rasy. Uch, tyle pytań!

Jeszcze Pudding. Dziwne jest to jej zachowanie. Jestem z tych osób, które uważało ją za postać pozytywną i nadal tego wypatruję. Mam dziwne przeczucie, że to całe zamieszanie w zamku jakie powstało to była część jej planu. Prowokacja Luffy'ego udała się jej bezbłędnie. Wiedziała, co mu powiedzieć, żeby Gumiak nie siedział na dupie tylko próbował się stamtąd jak najszybciej uwolnić. Akcja z Reiju też była dziwna. Po jaką cholerę gadała o całym planie? No i jeszcze chce gadać z Mamuśką w cztery (xD) oczy, robiąc przy tym tą swoją słodziutką, nieśmiałą minkę. Jaja by były jakby się okazało, że ona już dawno obudziła moc trzeciego oka i w ramach zemsty na Mamuśce spiskuje razem Caponem i Chiffon. Uch, dziwne to wszystko.

Kolejna wielka zagadka - Roger. Po wprowadzeniu postaci Odena, ubzdurałam sobie, że to on jest pewnie odpowiedzialny za rozszyfrowania poneglyphów dla załogi Króla Piratów i skoro jest z rodziny kamieniarzy, to co to byłby dla niego za problem wyryć parę słów na kamieniu, który znajdował się na Niebiańskiej Wyspie. Dzisiaj znowu był powrót do Sabaody i umiejętności "słyszenie różnych rzeczy". Co to jest? Owoc? Czy może znowu jakaś inna specjalna umiejętność? Dajcie ktoś w końcu jakieś retrosy Rogera, bo normalnie zwariować można od tych pytajników.

A tak propos Brooka, to gdyby był w innym miejscu to pewnie byłby zachwycony widząc Reiju paradującą w samych majteczkach xD W sumie szkoda, że ze Smoothie nie miał jakiegoś gagu w tym stylu xD Szkoda mi go po tym chapku, ale mam nadzieję, że się jakoś wykaraska. W sumie to nie zdziwiłabym się, gdyby Soul King ukrył kopię w czaszce, tam gdzie trzyma Tone Diala.

Walka Pedro z Tamago była świetna. Owoc Barona mnie rozwalił totalnie. Ale to nie jest chyba zoan, prawda? Bardziej paramecia, tak myślę. A ta jego kogucia forma na końcu mi się podobała xD Sensei załatwił koguta w roku koguta. Martwy pewnie nie jest. Fajnie jakby Pedro skrzyżował z nim jeszcze miecz i skończył to, co zaczął.

Akcja ratunkowa Choppera póki co daje zamierzony efekt. Fajnie, że te informacje tak przechodzą z jednych na drugich. Wszystkie elementy układanki powoli zaczynają się układać. Jeszcze zgarną Nami i dowiedzą się reszty.
Rysunek Carrot jest po prostu złoty xD

Luffy znowu daje wolną rękę Sanjiemu i wraca tam, gdzie obiecał. Podoba mi się to. Ogólnie cała ta rozmowa z Reiju. Fajnie było znowu przeczytać ich wymianę zdań.
Cieszę się, że Sanji też od razu nie posłuchał siostry. Sam dobrze wie, że ryzyko jest wysokie. Poza tym nadal ma wyrzuty sumienia po tym jak potraktował Kapitana. Wie, że Luffy nie ma do niego żalu, ale sam siebie za to nienawidzi. Jak ma mu spojrzeć w oczy? Co ma mu powiedzieć? Jakoś sama sobie nawet nie wyobrażam jak on po tym wszystkim wróci. Jak to się skończy. No i nie wydaje mi się też, by zostawił tak rodzinkę. Skurwiele skurwielami, ale chyba lepszy taki przy życiu niż na sumieniu. Poza tym on nie jest taki jak oni. Ciekawa jestem co zrobi.

Ciekawa jestem co będzie w następnym rozdziale. Nie mogę się już doczekać, a tu tydzień będzie trzeba.
26.01.2017 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,810
Eikichi napisał(a):O właśnie! O tym zapomniałem wspomnieć, to też jest bardzo ciekawe Big Grin. Nasza kochana Pudding ma niesamowicie ważne zadanie do wykonania, ciekawi mnie też klan trójokich i jak dokładnie będzie działać jej oko po "przebudzeniu".

SHARINGAN!

Jeżeli Puddiung może wykradać myśli to wykradzenie Robin (lub komuś innemu) jej wiedzy o tym jak odczytać poneglyp nie stanowiło by problemu ;P

I dlaczego Kaido szuka Momonosuke? Bo teoretycznie ma znać od swojego ojca sposób na odczytanie poneglypu (wiemy, że lord Koizuki nie zdążył jej przekazać ;P)

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
26.01.2017 21:26
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,184
Racja, owoc Tamago jest naprawdę ciekawy i pomysłowy. Totland pod tym względem nie zawodzi.

Ciekawe, co wspólnego ma trzecie oko z umiejętnością Rogera i w jaki sposób Budyniowa ma zamiar ją u siebie przebudzić. Póki co nie widzę związku.

[Obrazek: Sygnatura.png]
26.01.2017 21:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama