Aktualny czas: 22.09.2017, 04:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rozdział 858
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,191
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 858
Rozdział 858

Miłej lektury!

[Obrazek: Sygnatura.png]
09.03.2017 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
RE: Rozdział 858
No i ząbek na miejscu Big Grin Jakie gustowne wdzianka się na Słomkowych znalazły. No i Czarek okazał się Czarkiem, jak niektórzy się dopatrywali. Rozdział raczej taki relaksacyjny przed dalszą akcją. Trochę fanserwisu, trochę wyjaśnień odnośnie ślubu Loli i maminej nienawiści do gigantów. Całkiem przyjemny rozdział Big Grin I ładne kolorowe strony Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
09.03.2017 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,191
Smakowity i przezabawny rozdział. Odrastający ząb, Gastino i burzliwe negocjacje skontrastowane ze spokojną, kobiecą rozmową podczas kąpieli. Dobrze, że Chiffon nie przyłączyła się do Nami i Carrot :v

[Obrazek: b91e84acdfda54b0fdb901504589f981.png]
Ten napis w tle XD

(09.03.2017 11:56 )Murgrabia napisał(a):  Jakie gustowne wdzianka się na Słomkowych znalazły.
Teraz jeszcze bardziej żałuję, ze nie ma tam Robin i Zoro :<

Kolorowa rozkładówka rzeczywiście bardzo ładna =D

[Obrazek: Sygnatura.png]
09.03.2017 12:31
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,199
Poziom ostrzeżeń: 20%
A jednak, mimo wszystko Luffiacz nie spitolił tego spotkania choć było blisko. Wogle fajna sprawa że przynajmniej na początku, to on był poważny i chciał przejść do sedna zamiast się zabawiać. Teraz się ta seria rozwija w dobrym kierunku.

[Obrazek: a5d45uF.png]
09.03.2017 12:46
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 573
Przeczytane :3

Rozdział według mnie zacny i dzięki bogini szczęścia że Jinbei był tam, gdyby nie jego słowa to z tego sojuszu nic by nie zostało. Ciekawe kto większe Bęcki dostanie od Big Mamy, Bege czy Luffy ^.^

[Obrazek: Akuro3.jpg]
09.03.2017 13:09
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 179
Oj Jinbei kosi kolejne punkty za bycie ogarniętym członkiem załogi, w sumie ma fajne podejście "Luffy co Ci mówi instynkt" w sumie nie jedna postać już stwierdziła, że słomek ma nosa do ludzi. A akcja z zębami to mistrzostwo świata Big Grin

[Obrazek: GkogmXw.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2017 15:01 przez Oshhe. Powód: Poprawiona ortografia)
09.03.2017 14:46
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,911
Świetny rozdział, akcja z zębem bezcenna, luźne pogadanki, trochę historii Loli, podejścia Mamuśki do Gigantów no i samo zebranie, a na nim CC (kadr wstawiony przez Hejsa wyjaśnia wszystko) oraz mój ulubieniec Jinbei.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
09.03.2017 16:09
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 843
Magia mleka Big Grin
Fanserwis całkiem na miejscu w tym rozdziale i dobrze że siostra Loli nie dołączyła xd
Kadr z spotkania jest zacny i cieszy oko, co do tego kapitan by to spartolił to było już całkiem blisko gdyby nie ryba to już po ptokach.
Ostatni kadr jest kwintesencją tego rozdziału Big Grin
09.03.2017 16:25
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,761
Elbaf będzie totalnie nordyckie, najsilniejsz kraj w świecie OP <3 Nie mogę się doczekać, gdy God Usopp poprowadzi ich armię~

Podoba mi się jak ciężko jest obrać stronę w tym konflikcie, jak każdy jest trochę złamasem, ale też mu się kibicuje - nawet Bage jest trochę mniej badylem w moich oczach przez Chiffon i to że mamuśka ją katowałą, a on ją siną i obitą wziął do rodziny (jest mafiozą, w mafii rodzina to rzecz święta). Srogo mnie zaskoczyło, że Jinbe jest takim szczwanym kłamczuszkiem - wyciągnął z Pekomsa info, nałgał mu, że pójdzie ratować Big Mom, a tymczasem idzie wykorzystać to, żeby ją zabić :OO Brakuje mi jeszcze, żeby się okazało, że plan krwawego wesela wynika z tego, że Mama odkryła dzięki chowańcom, iż Germa pierwsza planowała ich zabić i skończy się na sytuacji, że w sumie nie ma na sali antagonisty - każdy po prostu walczy o swoje i próbuje przeżyć. I weź tu sympatyzuj z kimkolwiek.

Facepalm Jinbeia (czołopalm?) <3
[Obrazek: bJIJcGJ.png]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
09.03.2017 17:04
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,547
Od momentu poruszenia tematu Ceasara rozdział mistrzowski. Ale najbardziej chciałbym się dowiedzieć więcej o księciu Elbafu. Niech nie zmarnują potencjału kogoś o takim imieniu jak Loki!

[Obrazek: vYg1BTA.png]
09.03.2017 17:13
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama