Aktualny czas: 19.11.2017, 19:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Rozdział 859
Autor Wiadomość
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,242
Poziom ostrzeżeń: 20%
Rozdział 859
http://mangastream.com/r/one_piece/859/4100/1

No jestem bardzo zadowolony z tego jak przebiegło planowanie, żadnego cliche pitu pitu, tylko jest robota i lecim.

[Obrazek: a5d45uF.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.03.2017 15:04 przez Weather.)
15.03.2017 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 859
Dobry plan mają ale coś mi mówi że będzie to jeden wielki niewypał, wydaje się to zbyt proste Big Grin
15.03.2017 13:36
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,242
Ciekawie wymyślił Oda słabość mamuśki, ciekawi mnie czy flashback względem tej osoby jakoś ociepli wizerunek Big mom (znając życie, tak). A co do ocieplania wizerunków, to do Bege już dostaliśmy w pytkę wcześniej niż ktokolwiek się spodziewał. A Pudding jak zwykle wielce zuuaa, najs.

Slawo, to nie to że jest proste, bo akurat jest skomplikowane i milion rzeczy musi zadziałać w odpowiednim momencie. Ale of korz nie się nie powiedzie, za dużo rzeczy musi się wydarzyć i infa musimy poznać, ale będzie się przyjemnie to czytało tak czy siak.

[Obrazek: a5d45uF.png]
15.03.2017 15:06
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 202
Dobry rozdział, rzeczowy i co ma zamiar zrobić Luffy wyskoczyć z tortu?
Jedno mnie imo ciekawi komu Pudding ma zamiar zmieniać wspomnienia gościom weselnym żeby nie pamiętali czy może ma jakiś swój ciekawy plan?

Najlepszy panel z BM w piżamce prawie ją polubiłem Big Grin

[Obrazek: GkogmXw.jpg]
15.03.2017 15:37
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Kolejny bardzo dobry rozdział. Śliczna Nami w sukni ślubnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) A odkładając heheszki na bok, Odacchi naprawdę nadrabia ostatnimi arkami za jej stroje na Wyspie Ryboludzi i Dressrosie.

Wydaje mi się, że zamachowcy szybko pożałują posadzenia Brulee przy stole obrad.

[Obrazek: cf89917d2e722f751fa3834a59a8bda4.png]
Kej...

Bardzo podoba mi się to, jak dosłownie rozdział po naszych narzekaniach na wtórność WCI dostaliśmy tymczasowy sojusz, którego nikt się nie spodziewał, i zupełnie inne podejście do kwestii obalenia Mamuśki.

(15.03.2017 15:37 )Oshhe napisał(a):  co ma zamiar zrobić Luffy wyskoczyć z tortu?
Bardzo prawdopodobne. Jeżeli dodatkowo zaśnie w środku, to będziemy mieć piękne odwzorowanie sceny z drugiego rozdziału :v

[Obrazek: Sygnatura.png]
15.03.2017 15:50
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,260
Bege ojcem roku.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
15.03.2017 16:21
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
O, Mamuśka ma horcruxa* w zdjęciu Calamel (swojej matki?) :v I także posiada Królewskie Haki. I co do niego mam pewne przeczucia - co dadzą zatyczki do uszu? Na Haki samo w sobie, chyba nic. I być może tylko Luffy będzie na tyle "silny", by to przetrzymać. I jednak dojdzie do walki sam na sam :vvv Zapamiętam swoje słowa.

Coś mi też mówi, że Pudding wcale nie strzeli w Sanjiego, a może w Mamuśkę? Może chce ją zdetronizowac i zająć jej miejsce, przez co będzie musiała modyfikować pamięć całego Totlandu.

* - byłyby jaja, gdyby też musieli znaleźć wszystkie przedmioty, w których ma schowaną swoją duszę D:

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.03.2017 21:18 przez Devzan.)
15.03.2017 21:16
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Mamuśka jest Uranusem [Obrazek: 1.0]

[Obrazek: Sygnatura.png]
15.03.2017 21:20
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Oshhe napisał(a):co ma zamiar zrobić Luffy wyskoczyć z tortu?
W sumie to może wpienić mamuśkę niemniej niż dotknięcie zdjęcia Caramel :v Ew. może użyć żywej twierdzy Capone'a..

Chcialbym, by Bonney okazała się być Caramel.

A, no i Portret Doriana Graya mówi o podobnym zachowaniu, jakie dotyczy Big Mom. Niby nieśmiertelność, ale jak coś stanie się fotografii (tam: obraz), to właściciel dostaje takie same obrażenia. A w przypadku Big Mom - jej dusza (bo to horcrux przeca).

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2017 01:18 przez Devzan.)
16.03.2017 01:10
Marotan Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9
Thumbs Up RE: Rozdział 859
Specjalnie zarejestrowałem się z tego powodu, aby skomentować ten wątek. Cześć wszystkim Smile
(15.03.2017 15:37 )Oshhe napisał(a):  Dobry rozdział, rzeczowy i co ma zamiar zrobić Luffy wyskoczyć z tortu?
Według mnie luffy wskoczy na stół i krzyknie na cały głos, że zostanie królem piratów. To by było w jego stylu. Big Grin

(15.03.2017 13:36 )SLAWO89 napisał(a):  Dobry plan mają ale coś mi mówi że będzie to jeden wielki niewypał, wydaje się to zbyt proste Big Grin
Czasem prostota jest odpowiedzią na wszystko Wink Może sie udać plan z lekkimi zmianami, np Brulee może chcieć przeszkodzić akcji. Znając Odę pewnie jak to na trolla przystało to zrobi nas w balona albo nic nie zrobi. Big Grin

(16.03.2017 01:10 )Devzan napisał(a):  Chcialbym, by Bonney okazała się być Caramel.
Fajnie by było. Big Grin Ona ewidentnie musi być jej córką, tyle podobieństw i jeszcze te łakomstwo Big Grin

(15.03.2017 21:16 )Devzan napisał(a):  Coś mi też mówi, że Pudding wcale nie strzeli w Sanjiego, a może w Mamuśkę? Może chce ją zdetronizowac i zająć jej miejsce, przez co będzie musiała modyfikować pamięć całego Totlandu.
Kurde ta ostatnia scena daje trochę do myślenia, że pudding ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie. Big Grin W ogóle wydaje mi się, że ona ma rozdwojenie jaźni, są w niej dwie osobowości, zła i dobra pudding. Może dojdzie do pocałunku i wtedy przełączy się na tą złą(pewnie się aktywuje z odkrytym okiem ta zła osobowość). Co o tym myślicie? Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2017 09:56 przez Marotan. Powód: Poprawiona ortografia)
16.03.2017 09:32
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama