Aktualny czas: 06.07.2020, 06:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Rozdział 861
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 861
Rozdział 861

Miłego czytania!

W kolejnym wydaniu Jumpa nie będzie rozdziału OP.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2017 10:57 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
30.03.2017 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,283
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Rozdział 861
Już się bałem że cały plan się posypie, bo rodzinka Bege nie rozkminiła że drzwi mają duszę. Tylko czy teraz Sanjik nie spitoli akcji, chyba jednak niewiele dostaniemy z poprawy u Sanjiego, już widzę to wielkie przebaczanie pudding i rzygam. Przynajmniej Caramel mother zobaczyliśmy, to chyba powinno być dość oczywiste że to matka Charlotte, albo może kapitan pod którą big mom robiła zanim odwaliła własną załogę, cholender wie.

[Obrazek: a5d45uF.png]
30.03.2017 11:32
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 609
Myślę, że Sanji się w kluczowej chwili opamięta. To wszystko jest tak dla budowania napięcia. W ogóle cały ten ślub wydaje mi się, że Oda zrobił dla odbudowania Sanjiego w oczach czytelników po akcji z enies lobby. A tak jak zrąbie w tej sytuacji to na dobre podkopie sobie imię nakama na którym można polegać.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
30.03.2017 11:50
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Mnie Caramel wygląda na zakonnicę. Palącą zakonnicę. Może przygarnęła kiedyś "małą" Linlin, zaopiekowała się nią, a ta w podzięce po latach wsadziła ją do pieca na trzy zdrowaśki i zeżarła. No, nie wybiegajmy aż tak daleko ze spekulacjami :x

Niewiele się działo. Najlepszą sceną w tym rozdziale było zdecydowanie usunięcie gadatliwych wrót. Sanji z kolei ponownie zawodzi. Gdy człowiek już zaczyna zmieniać o nim zdanie, ten znów wyskakuje z tym samym, oklepanym zachowaniem. I to ryło na przedostatnim panelu... Pozostaje mieć nadzieję, że nie zapomni o całym planie. To byłaby gruba przesada.

Na szczęście Mamuśka zostawia nas na dwa tygodnie w niepewności, cóż takiego przykuło jej uwagę na chwilę przed pojawieniem się młodej pary. Czy to tylko podejrzliwe łypnięcie na tatuśka Vinsmoke'ów czy może coś zupełnie innego.

30.03.2017 11:58
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 258
Oj czepiliście się tego Sanjiego jakby się tak nie zachowywał to nie byłby Sanji, a jak dostał krwotoku to miałem nadzieje, że całkowicie odleciał z ślubu nici :]

Caramel wygląda trochę jak transwestyci z królrestwa Ivy Big Grin a jeżeli jest rzeczywiście zakonnicą to może być śmiesznie Big Grin

Dla mnie najciekawszą informacją w rozdziale była zapowiedź otwarcia Tamate-bako to może być ciekawe choć z drugiej strony BM powiedziała, że otworzy po ceremonii więc może tego w ogóle nie zobaczymy Big Grin

[Obrazek: z08fm7W.png]
30.03.2017 16:43
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,072
Oshhe napisał(a):Caramel wygląda trochę jak transwestyci z królrestwa Ivy
Też mi się z okamami skojarzyła. Ale jednocześnie tak jak mówi Hejs - wygląda na zakonnicę. Może mamuśka gwizdnęła jej o ciutek za dużo duszy i się Caramelce zmarło?

Mi się tam maski Sanjiego podobały Wink Po cichu liczę, że wszystkie prezenty jakie dostała Big Mom to jakieś bomby, bo każdy tam przyjechał z zamiarem odstrzelenia jej xD

e: ja to tu tylko zostawię
[Obrazek: 17457848_259626874443093_900318178705108...e=595630C9]

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2017 06:00 przez okiren.)
31.03.2017 06:00
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Też zastanawia mnie Caramel. Jednak pod nieco innym względem.

MS:
[Obrazek: 44f09b1ac62afa0d8f2888cb04412397.png]
JB:
[Obrazek: 95813256d98d8e0c4600d39963886387.png]

Obie grupy użyły tu słowa "mother". Nikt chyba nie zwraca się do Big Mom per "matka", więc można zakładać, że kolesiowi po prawej również chodzi o uśmiech Caramel. Co więc jest takiego niezwykłego w tym, że osoba na zdjęciu się uśmiecha, skoro właśnie tak wyglądała w momencie pstrykania fotki? A może to tak naprawdę nie jest zdjęcie, a lustro, w którym uwięziona jest Matka. Wyjaśniałoby to poniekąd paniczną obawę Linlin przed zniszczeniem "fotografii". Dun dun duuun.

31.03.2017 12:56
Marotan Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10
Rozdział jak zwykle na wypasie 10/10 ^^ Tylko szkoda, że przerwa :/ Co do pudding jak już mówiłem wcześniej dla mnie pudding ma dwie osobowości, kadr z odsłoniętym okiem aktywuje złą pudding, a z zasłoniętym okiem jest słodka i dobra. Bo żeby była tak dobrą aktorką to nie chce mi się wierzyć. Ciekawe co w tych skrzyniach jest, szczególnie z tej wysypy ryboludzi. Wink
31.03.2017 21:55
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 258
Ten rozdział 3 razy lepszy niż poprzedni ^^ Znaczne lepsze pokazanie całej herbatki choć początek chapa nie był jakoś mega interesujący, m. Najlepszy moment chapa to Sanji, który zaczął mieć dylematy w pokoju pary młodej no i ostatnia dwustronna strona jest MEGA. Sanji się opamięta, ale kto wie czy nie będzie chciał ratować Pudding i ją nawrócić.

Cytat:Co do pudding jak już mówiłem wcześniej dla mnie pudding ma dwie osobowości, kadr z odsłoniętym okiem aktywuje złą pudding, a z zasłoniętym okiem jest słodka i dobra. Bo żeby była tak dobrą aktorką to nie chce mi się wierzyć.
- nie ma dwóch osobowości .. jak Sanji walnął w ściane w tym chapie to pokazano jak Pudding mając zasłonięte oko była w myślach wściekła na Sanji'ego. I tak, jest dobrą aktorką i tyle .. przecież nawet tytuł tego chapa taki jest, m.
01.04.2017 10:58
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Analiza rozdziału na TLoO: klik.

[Obrazek: d7f9fa3e9c592856b421af3ef411f692.png]

04.04.2017 12:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama