Aktualny czas: 18.11.2017, 00:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Rozdział 861
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 861
Rozdział 861

Miłego czytania!

W kolejnym wydaniu Jumpa nie będzie rozdziału OP.

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2017 10:57 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
30.03.2017 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,242
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Rozdział 861
Już się bałem że cały plan się posypie, bo rodzinka Bege nie rozkminiła że drzwi mają duszę. Tylko czy teraz Sanjik nie spitoli akcji, chyba jednak niewiele dostaniemy z poprawy u Sanjiego, już widzę to wielkie przebaczanie pudding i rzygam. Przynajmniej Caramel mother zobaczyliśmy, to chyba powinno być dość oczywiste że to matka Charlotte, albo może kapitan pod którą big mom robiła zanim odwaliła własną załogę, cholender wie.

[Obrazek: a5d45uF.png]
30.03.2017 11:32
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 583
Myślę, że Sanji się w kluczowej chwili opamięta. To wszystko jest tak dla budowania napięcia. W ogóle cały ten ślub wydaje mi się, że Oda zrobił dla odbudowania Sanjiego w oczach czytelników po akcji z enies lobby. A tak jak zrąbie w tej sytuacji to na dobre podkopie sobie imię nakama na którym można polegać.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
30.03.2017 11:50
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Mnie Caramel wygląda na zakonnicę. Palącą zakonnicę. Może przygarnęła kiedyś "małą" Linlin, zaopiekowała się nią, a ta w podzięce po latach wsadziła ją do pieca na trzy zdrowaśki i zeżarła. No, nie wybiegajmy aż tak daleko ze spekulacjami :x

Niewiele się działo. Najlepszą sceną w tym rozdziale było zdecydowanie usunięcie gadatliwych wrót. Sanji z kolei ponownie zawodzi. Gdy człowiek już zaczyna zmieniać o nim zdanie, ten znów wyskakuje z tym samym, oklepanym zachowaniem. I to ryło na przedostatnim panelu... Pozostaje mieć nadzieję, że nie zapomni o całym planie. To byłaby gruba przesada.

Na szczęście Mamuśka zostawia nas na dwa tygodnie w niepewności, cóż takiego przykuło jej uwagę na chwilę przed pojawieniem się młodej pary. Czy to tylko podejrzliwe łypnięcie na tatuśka Vinsmoke'ów czy może coś zupełnie innego.

30.03.2017 11:58
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 201
Oj czepiliście się tego Sanjiego jakby się tak nie zachowywał to nie byłby Sanji, a jak dostał krwotoku to miałem nadzieje, że całkowicie odleciał z ślubu nici :]

Caramel wygląda trochę jak transwestyci z królrestwa Ivy Big Grin a jeżeli jest rzeczywiście zakonnicą to może być śmiesznie Big Grin

Dla mnie najciekawszą informacją w rozdziale była zapowiedź otwarcia Tamate-bako to może być ciekawe choć z drugiej strony BM powiedziała, że otworzy po ceremonii więc może tego w ogóle nie zobaczymy Big Grin

[Obrazek: GkogmXw.jpg]
30.03.2017 16:43
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,863
Oshhe napisał(a):Caramel wygląda trochę jak transwestyci z królrestwa Ivy
Też mi się z okamami skojarzyła. Ale jednocześnie tak jak mówi Hejs - wygląda na zakonnicę. Może mamuśka gwizdnęła jej o ciutek za dużo duszy i się Caramelce zmarło?

Mi się tam maski Sanjiego podobały Wink Po cichu liczę, że wszystkie prezenty jakie dostała Big Mom to jakieś bomby, bo każdy tam przyjechał z zamiarem odstrzelenia jej xD

e: ja to tu tylko zostawię
[Obrazek: 17457848_259626874443093_900318178705108...e=595630C9]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2017 06:00 przez okiren.)
31.03.2017 06:00
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Też zastanawia mnie Caramel. Jednak pod nieco innym względem.

MS:
[Obrazek: 44f09b1ac62afa0d8f2888cb04412397.png]
JB:
[Obrazek: 95813256d98d8e0c4600d39963886387.png]

Obie grupy użyły tu słowa "mother". Nikt chyba nie zwraca się do Big Mom per "matka", więc można zakładać, że kolesiowi po prawej również chodzi o uśmiech Caramel. Co więc jest takiego niezwykłego w tym, że osoba na zdjęciu się uśmiecha, skoro właśnie tak wyglądała w momencie pstrykania fotki? A może to tak naprawdę nie jest zdjęcie, a lustro, w którym uwięziona jest Matka. Wyjaśniałoby to poniekąd paniczną obawę Linlin przed zniszczeniem "fotografii". Dun dun duuun.

31.03.2017 12:56
Marotan Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9
Rozdział jak zwykle na wypasie 10/10 ^^ Tylko szkoda, że przerwa :/ Co do pudding jak już mówiłem wcześniej dla mnie pudding ma dwie osobowości, kadr z odsłoniętym okiem aktywuje złą pudding, a z zasłoniętym okiem jest słodka i dobra. Bo żeby była tak dobrą aktorką to nie chce mi się wierzyć. Ciekawe co w tych skrzyniach jest, szczególnie z tej wysypy ryboludzi. Wink
31.03.2017 21:55
Kaioken Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 142
Ten rozdział 3 razy lepszy niż poprzedni ^^ Znaczne lepsze pokazanie całej herbatki choć początek chapa nie był jakoś mega interesujący, m. Najlepszy moment chapa to Sanji, który zaczął mieć dylematy w pokoju pary młodej no i ostatnia dwustronna strona jest MEGA. Sanji się opamięta, ale kto wie czy nie będzie chciał ratować Pudding i ją nawrócić.

Cytat:Co do pudding jak już mówiłem wcześniej dla mnie pudding ma dwie osobowości, kadr z odsłoniętym okiem aktywuje złą pudding, a z zasłoniętym okiem jest słodka i dobra. Bo żeby była tak dobrą aktorką to nie chce mi się wierzyć.
- nie ma dwóch osobowości .. jak Sanji walnął w ściane w tym chapie to pokazano jak Pudding mając zasłonięte oko była w myślach wściekła na Sanji'ego. I tak, jest dobrą aktorką i tyle .. przecież nawet tytuł tego chapa taki jest, m.
01.04.2017 10:58
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Analiza rozdziału na TLoO: klik.

[Obrazek: d7f9fa3e9c592856b421af3ef411f692.png]

04.04.2017 12:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama