Aktualny czas: 25.09.2017, 09:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Rozdział 864
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 864
Rozdział 864

Miłej lektury!

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.05.2017 11:45 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
02.05.2017 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Rozdział 864
Rozdział był przyjemny, nie wydarzyło się nic wielkiego. Sanji, fajnie, że próbuje przekonać Pudding i uświadomić jej, że wcale nie jest zła.
Reakcje braci Sanjiego były zabawne, no ale w końcu przecież nie mają uczuć.

Jednakże... tym kto wygrał ten rozdział jest Bege... nigdy się nie spodziewałem po nim takich słów jak na ostatniej stronie, ależ go polubiłem instantowo! Cudowne to było Big Grin Jeszcze wcześniej stwierdzenie, że Dogtooth widział przerażającą przyszłość, to po prostu miód <3

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
02.05.2017 11:28
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
Poziom ostrzeżeń: 20%
Co to był za rozdział to ja nawet nie.

Rozdział kulminacyjny chyba mamy za sobą? Bege faktycznie plusuje coraz bardziej, nie spodziewałem się, że tak będzie Big Grin

[Obrazek: hCuLxPa.png]

02.05.2017 11:31
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Pudding wciąż ma wątpliwości i Sanji nie zdobył jej pełnego zaufania jednym słodkim słówkiem. Co za ulga. Bege, Jinbee i Brook znów plusują. Z kolei Germa... Tu się wstrzymam, bo mam nadzieję, że Judge jest kolejnym świetnym aktorem. Jeśli jednak jest inaczej i Vinsmoke'owie naprawdę dali się tak podejść, to wszyscy czterej bardzo stracą w moich oczach. Szkoda, że to, co myśli Reijuu, raczej potwierdza tę drugą wersję :v

02.05.2017 12:15
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
(02.05.2017 12:15 )Hejs napisał(a):  Pudding wciąż ma wątpliwości i Sanji nie zdobył jej pełnego zaufania jednym słodkim słówkiem. Co za ulga. Bege, Jinbee i Brook znów plusują. Z kolei Germa... Tu się wstrzymam, bo mam nadzieję, że Judge jest kolejnym świetnym aktorem. Jeśli jednak jest inaczej i Vinsmoke'owie naprawdę dali się tak podejść, to wszyscy czterej bardzo stracą w moich oczach. Szkoda, że to, co myśli Reijuu, raczej potwierdza tę drugą wersję :v

Zauważ, że wszyscy przyznali, że nie mają żadnej ze swoich broni na sobie, ani kombinezonu, dlatego może bez tego są słabi jednak. Myślę, że coś odegrają ale też nie byłoby to złe, gdyby ni wzięli udziału w walce co nie. Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
02.05.2017 14:04
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Jeśli są takimi debilami, to dla mnie mogą się nawet poddać.

02.05.2017 14:32
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 181
BM ładną zwiechę złapała Big Grin. Liczyłem na więcej akcji w tym rozdziale, największy plus to Bege i jego chłodna kalkulacja mistrzostwo. Mam nadzieje, że Oda nie zrobi z Germy takich debili niewielkie ale jednak.

[Obrazek: GkogmXw.jpg]
02.05.2017 15:15
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Pudding na plus, dokładnie na to liczyłam <3 To teraz Sanji musi ją przekabacić i wywlec za wszarz na Sunny'ego, gdzie trzyoka będzie się pieklić, wściekać i powoli oswajać. Borze, to by było przepiękne.

Judge okazuje się dużym dzieckiem, które wystrychnięte na dudka zwyczajnie beczy. Satusfakcjonujące. Synkowie kripi ze swoją reakcją...

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
03.05.2017 02:00
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 782
Rozdział bardzo intensywny.
Spodobała mi się okładka w sensie, że dowódcy wielkiej floty słomianych mają na swoim statku ich flagę. Cieszy mnie że Pudding nie zrobila się od razu dobra, kaman to byłby poziom Naruto gdyby tak się stało xD Judge stracił w moich oczach strasznie. Myślałem że to będzie kolejny badass a tu zachował się strasznie żałośnie. Pokazują też kolejnych najważniejszych załogantów (szkoda że bez nagród) mają nawet u siebie stand usera xD Ogólnie załoga Big mom wygląda kozacko. Odzie poprawił się design postaci po Dressrosie xd No i Bege kurna ty badassie coraz bardziej cię lubię Big Grin

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
03.05.2017 07:30
Kaioken Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 135
Chap zaskakujący, bo Big Mom przez cały rozdział nie zdążyła wpaść w kompletny szał tylko się zawiesiła, a w zamian mamy chaos na polu walki, heh. Fajnie, że Pudding wciąż próbuje sobie uzmysłowić, że jest zła. Co do Germy to cóż .. jeżeli Germa, która siedzi przy stole z spluwami przy skroniach to nie podróbki to dla mnie cały hype na nich pryska nieodwracalnie, m. Koniec rozdziału mógł być lepsze, ale za to jest na co czekać.
03.05.2017 10:02
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama