Aktualny czas: 22.11.2017, 09:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Rozdział 867
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,546
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 867
Wersja Jaimini's Box
Wersja Manga Stream

Post będzie aktualizowany na bieżąco.

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2017 16:26 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
01.06.2017 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,866
RE: Rozdział 867
Czy ja dobrze rozumiem, że ona ich zeżarła? :OOO No i jak nic Big Mom ma moc Caramel...

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
01.06.2017 13:41
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,926
Poziom ostrzeżeń: 15%
Boże jaka ona upośledzona, zabijcie ją proszę... -_-

rozdział 13 stron? 12? serio?!

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2017 14:13 przez fuszioms.)
01.06.2017 14:13
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
17 stron wliczając okładkę, nie wiem o czym mówisz

świetny motyw, ale trochę się boję, że koniec końców okaże się, że wcale ich nie zjadła, bo choć sytuacja mocno sugeruje ten scenariusz, to nie jest jednoznaczna. No i mamy manipulatorkę pamięci w arcu, więc...

Grzecznie i z nakamowskim uśmiechem przyjaźni zapraszam wszystkich, których nic nie boli, do przeczytania mojego fika!
http://forum.onepiecenakama.pl/watek-fan...ieza--2770
01.06.2017 14:36
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870
Pojawiła mi się sposobność przeczytania rozdziału, to i napiszę coś na ten temat. Trudno byłoby winić wojownika Elbaf, patrząc na to, że liczy się dla nich właśnie to jak umierają a nie jak żyją. Natomiast dziwię się tej Caramel, bo skoro nie jest taka dobra, to jaki ma interes w hodowaniu TAKIEGO demona.

Teoria z kanibalizmem jest ciekawa, ale mimo wszystko w nią mi trudno uwierzyć. Raz że to już hardkor ( chociaż Big Mom już nawet w anime chyba, kogoś zeżarła dawno temu). dwa, po co byłyby te urodziny, dlaczego Caramel stwierdziła, że niedługo wyda ich światowemu rządowi. Jakoś tak Big mom zeżarła jej plany^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
01.06.2017 15:01
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Imithe napisał(a):Natomiast dziwię się tej Caramel, bo skoro nie jest taka dobra, to jaki ma interes w hodowaniu TAKIEGO demona.
"Some men just want to watch the world burn"

Nie pomyślałem o tym, że ona je zjadła. Ona była tak pochłonięta jedzeniem, że nie zauważyła, kiedy zniknęli. No i ubrania leżą na ziemi, może Caramel jakąś mocą się przeteleportowala, czy coś... No i właśnie, ma identyko moc co Big Mom, to jest ciekawe.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
01.06.2017 15:03
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,546
(30.03.2017 11:58 )Hejs napisał(a):  Mnie Caramel wygląda na zakonnicę. Palącą zakonnicę. Może przygarnęła kiedyś "małą" Linlin, zaopiekowała się nią, a ta w podzięce po latach wsadziłado pieca na trzy zdrowaśki i zeżarła.
[Obrazek: tim-and-eric-mind-blown.gif]

Jakby co, to ja chętnie przyjmę posadę asystenta, Panie Oda.

Znaczy, fajnie by było, jakby się to sprawdziło, ale może okazać się, że gdy pochłonięta żarciem Linlin zapomniała o bożym świecie, Caramel zabrała resztę dzieciaków i czmychnęła jej sprzed nosa. Pozostaje tylko kwestia owocu.

A tak w ogóle to pyszny rozdział. Okazuje się, że Karmelowa jest zimną suczą. Szkoda, że koniec końców Mamuśka się o tym nie dowiedziała. Chciałbym zobaczyć jej reakcję, gdy po raz kolejny ktoś ją perfidnie zdradza. Tym razem własna córka. Bardzo podobały mi się też odwołania do bieżących wydarzeń - tak jaj w dniu jej "rozstania" z Caramel, Big Mom teraz zawsze urządza herbatki, na które "zaprasza" jej portret. No i sławetny croquembouche będący przyczyną pierwszego szału Mamuśki, jaki mieliśmy okazję oglądać.
[Obrazek: 355b5e753a90562f1f6cfac0337610c2.png]

Rozgrzeszam Odacchiego ze sceny ataku Linlin na wioskę. Nie dość, że tak naprawdę jej nie rozgromiła w drobny mak, jedynie powaliła kilku olbrzymów i spowodowała jakieś zniszczenia, to jeszcze motyw nienawiści do Linlin z powodu upokorzenia Elbafu bardzo mi się podoba.

(01.06.2017 15:01 )Imithe napisał(a):  Natomiast dziwię się tej Caramel, bo skoro nie jest taka dobra, to jaki ma interes w hodowaniu TAKIEGO demona.
Pieniążki. Chciała ją sprzedać rządowi za niemałą sumkę.

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2017 15:25 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
01.06.2017 15:24
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 583
Mam nadzieję, że ich zeżarła. To by był klimat starego one piece gdzie się żre własne nogi i podaje muchomory swoim najbliższym. Szczególnie, że Caramel okazała się handlarką ludzi czego ciężko się było spodziewać(ciekawe czy dzisiaj Big Mom o tym wie?). I cały arc robi się teraz ciekawszy bo mamy głównego złola o ckliwej historii i nie będącym jednoznacznie złym. W sumie teraz to mi w ogóle nie wygląda na kogoś złego a bardziej jak duże złośliwe dziecko.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
01.06.2017 19:07
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,004
Jeśli ich zjadła to wręcz genialnie. Doskonale rozumiem gniew gigantów i podobała mi się scena gdy miecz wisiał nad uspokojoną Linlin. Sam jednak motyw z tym, że Caramel była tak naprawdę zła mi się nie za bardzo podoba, jedyne co w tym fajne to to, że zobaczyliśmy CP0.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
01.06.2017 19:29
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,244
Poziom ostrzeżeń: 20%
Nie no, na stówę musiała ich zjeść. Zaczęła jeść jak popieprzona, w pewnym momencie przestała patrzeć co wkłada do gęby, i wtedy hapsneła Matkę Karamel. I tam pewnie wśró tej uczty jakiś owoc musiał się podziać, więc demon uleciał do niego i potem znalazł się w środku Big Mom razem z resztą żarcia. Wogle ostry zonk że z Karamel taka bycz, o tu taka milutka słodziutka, a jednak nieeee. Bo to zua zakonnica była. To mi się uber podoba, wkraczamy na mroczne lecz bez przesady tereny. Pozatym to nie ma opcji na rozgrzeszenie, jeśli Big Mom serio ich zjadła. A jak jednak coś wyjdzie z Pudding i manipulacją pamięcią, to już dopiero będzie plot twist nad plot twistami. Normalnie poziom Pana Aizena gdzie wszystko idzie po myśli słomków, kurują mentalne problemy mamuśki, a tu rzeczywistość pęka i rozsypuje się, pokazując że tak naprawdę nic nie wiecie, Słomki Snow.

[Obrazek: a5d45uF.png]
01.06.2017 22:04
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama