Aktualny czas: 25.09.2017, 08:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Rozdział 869
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 869
Wersja Jaimini's Box
Wersja Manga Stream

W kolejnym wydaniu Jumpa nie będzie rozdziału OP.

Post będzie aktualizowany na bieżąco.

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2017 16:28 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
15.06.2017 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Rozdział 869
Hejs napisał(a):W kolejnym wydaniu Jumpa nie będzie rozdziału OP.
O nie, znowu Fufu będzie narzekał [Obrazek: JCuSj5l.png]
Ale faktycznie, pierwsze strony to same kadry bez tekstu, obawiałem się, że cały rozdział taki będzie, ale nie.

Germa i ich technologia. Trochę naciągane, z pupska wyjęte, ale widocznie taki był plan (w sensie, że zwlekali z tym do jakiegoś momentu). No i jakoś musiała wejść do gry. Za to strona, gdzie był pokaz ich ciosów z tymi opisami "Sparking Red" itd., bardzo mi się podobał.

Du Feld próbujący ukraść zawartość Tamatebako, no cóż xD Z tego co widzę, to ono gdzieś spadło. Pewnie ktoś przypadkiem otworzy je w najmniej odpowiednim momencie, dzięki czemu ktoś zostanie uratowany, tak sądzę.

Moc Bege - nieskromnie powiem, spodziewałem się takich cech tej mocy, zanim zobaczyliśmy formę twierdzy. Tylko moja teoria zakładała, że jak Bege umrze, to wszyscy w jego wnętrzu także :v

Mamuśka się ocknęła, zaczynamy przedstawienie.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2017 10:04 przez Devzan.)
15.06.2017 10:02
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Germa z Księżyca!

[Obrazek: image.png] [Obrazek: 08-091.png]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
15.06.2017 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 142
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ile emocji!!! Co za rozdział!!! I była moja wymarzona PRZEMIANA!!!

Ale od początku :D Kolejna historyjka okładkowa będzie należała do Barto, więc zaskoczenia nie ma. Ciekawe jaką historyjkę sensei zawrze w jego przypadku. Fajnie znowu widzieć na kartach mangi Going Luffy-senpai <3 Ciekawe do jakiego kraju dopłynęli i jaką kulturą tym razem Pan Oda się zainspirował.

Dobrze znowu widzieć Morgansa, Stussy i Du Felda. Ciekawe kiedy to mochi poroztapia się w uszach rodzeństwu Charlotte xD Będą mieć dodatkową woskowinę. Fuj! W sumie to teraz losy tamatebako dalej są pod znakiem zapytania xD Nie zdziwię się jak jakimś cudem trafi na statek Słomkowych czy Germy, a stamtąd na Reviere. To by wtedy dopiero był młyn.

Rodzeństwo Charlotte wzięło się do roboty <3 Bardzo mi się to podoba. A jeszcze bardziej moja kochana Germa <3 Boże, jak ja na to czekałam! W ogóle ten Sanji z miną "Do roboty, gnojki!" i twarz Judge - mistrzostwo!!! I potem to na co z zapartym tchem czekałam tyle czasu - PRZEMIANA!!! Z całego serca dziękuję senseiowi za spełnienie mojego małego marzenia <3 Do tej pory nie mogę się uspokoić! Już widzę to w anime! Ta wymiana spojrzeń Ichijiego i Nijego <3 Potem cały ten panel z napisem GERMA 66. Ale jestem podjarana!!! Sensei zrobi mi jeszcze tę przyjemność i da retrospekcje Judge, a będę już naprawdę spełniona w temacie tych głupków! Rany, ale mi się w głowie kręci!

No i na deserek krótki panel Reiju vs Smoothie <3 Tylko dalej nie wiem czy władają Ichiji i Yonji xD Za Ichim pojawiły się płomienie jak po wybuchu, a za Cebulionem dym. Tylko pytanie czy ten dym od Dżina czy od Yoniona. Ale raczej tego pierwszego. Scenka Sanji x Nami <3 Jaki świat dzisiaj piękny! I ta Pudding zaraz potem jak złapał ją w ramiona. Masz za swoje.

Jejku, akcja za akcją. Jestem pod wrażeniem rodzeństwa Charlotte, ale szkoda mi Bege. Nie chcę, żeby umierał! A ten cios w głowę na samym końcu wyglądał mega groźnie. Mam nadzieję, że Luffy nie pozwoli mu zginąć. Dobrze, że Big Mom się ocknęła, chociaż teraz to nie wiem czy się z tego cieszyć.

Brulee odzyskana xD W sumie to jej współczuję. Pewnie jest nieźle roztrzęsiona. Komentarz Smoothie na temat Reiju <3 Chcę dalej te dwie panie w akcji!!! Uwielbiam to, co się dzieje na dalszych planach. Vito w końcu dorwał się do swoich idoli! Ciekawe o czym rozmawiają. Sanji wygląda jakby go coś trapiło. Oby nie zrobił nic głupiego. Chociaż domyślam się, że trapi się tym, że wszyscy przez niego znaleźli się w takiej sytuacji. Uch, nie dręcz się! Będzie dobrze!

Świetny rozdział! Jestem zachwycona i w sumie cieszę się, że za tydzień przerwa. Trzeba odetchnąć. Sensei znowu odwalił kawał wyśmienitej roboty <3

A, jeszcze jedno. One Piece zazwyczaj w rozdziałach ma tyle dialogów, że szok. Fajnie, że sensei ograniczył to w tym rozdziale. Było klimatycznie i tak inaczej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2017 10:31 przez Ayo3. Powód: Poprawiona ortografia)
15.06.2017 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 181
I znowu Brook niszczy atakuje nas cała załoga Yonko jesteśmy na skraju śmierci więc to najlepszy czas na wypicie herbatki xD.

Ten panel jednak wygrał jak dla mnie ta reakcja Pudding na Sanjiego ratującego Nami miodzio może będzie z tego coś ciekawszego.
[Obrazek: QXL1EpH.png]

Czekam tylko jeszcze żeby Germa wyciągnęła swojego Zorda i będzie git : )

[Obrazek: GkogmXw.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2017 10:38 przez Oshhe.)
15.06.2017 10:32
Usoppfan Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
Sytacja kryzysowa jest świetnym momętem by zaprezentować jakąś nową silną postać np. Przybrany syn białobrodego z matką która okazuje się karmel, przybywa po słomianego czym bigmom się wścieka na karmel gdy ją poznaje i daje szanse słomianym uciec.
15.06.2017 10:53
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Miejscami nadzwyczaj słabe skany dziś MS wyszły. Na szczęście w najważniejszych momentach trzymały przyzwoity poziom.

Spoiler :
[Obrazek: 88f34e1265434d03fddc883691be8e17.png]
[Obrazek: f0f5a6bee86d6069cc02bf150913a5e5.png]
[Obrazek: 3347890d20cb773a8066f131522a0020.png]
Po tym ostatnim spodziewam się kolejnej zmiany osobowości Pudding.

A tak poza tym, warto zauważyć, że nawet w takiej pozycji, w jakiej znajduje się Reijuu, atakując Smoothie, Odacchi nie zdecydował się na panty shota. Cenię. Podoba mi się też to, że to właśnie siostra Sanjiego ratuje Nami. Z wiadomych względów jako pierwszy mógłby pobiec w jej stronę Yonji, a jednak nie.

No i sentaiowa transformacja. Propsuję mocno. Czekam na Germazorda. Patrzcie, Judge właśnie zastanawia się, czy to dobry moment, żeby go użyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
[Obrazek: 703838c1a3d844e9cdd77467b8443580.png]

[Obrazek: Sygnatura.png]
15.06.2017 11:35
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 142
Poziom ostrzeżeń: 5%
(15.06.2017 11:35 )Hejs napisał(a):  No i sentaiowa transformacja. Propsuję mocno. Czekam na Germazorda. Patrzcie, Judge właśnie zastanawia się, czy to dobry moment, żeby go użyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
[Obrazek: 703838c1a3d844e9cdd77467b8443580.png]
Hahaha, dobre xD Germazord albo Rozkaz 66 xDDD
15.06.2017 11:39
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 840
W rozdziale się faktycznie dzieje dość sporo. Nie sądziłam, że już się Big mom ocuci. Epizod z Tamatebako też przyjemny. Sanji wyszedł naprawdę cool, z tym gestem do "rodzinki". Przemiany Germy pozamiatały i też chcę to w anime^ Czekam na Germazorda^

Ale zastanawia mnie czemu wszyscy siedzą w tym Bege. Co on jakiś niezwyciężony. W tym momencie miał działa zaklejone, ( ekstra motyw) potem go unieruchomili. I Big mom właściwie dobija, a ci sobie siedzą jak w niezniszczalnej fortecy. Bege by oddał Ceasarowi serce, to by się do walki nadawał, jest Germa która już pokazała, że są przynajmniej na równi jak nie więcej, z tym całym charlotte rodzeństwem. Mogli by wyjść z nory i pomóc w walce. Luffy na gear 4 też by dużo zdziałał. Pomógł Bege walczyć z mamuśką. Nami mogłaby stać na murach hauru i rzucać pogodowe jajka na wrogów.

Ale najciekawszy i tak jest wątek z Pudding^
15.06.2017 12:39
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
Kurcze nie wiem co sądzić :x Wszystko cacy, Bege legitnie, Katakuri badass wciąż. Piekne kadry z Germa, super przemiana, do tego Sanji łapiący Nami :3 Reakcja Pudding <3
Tylko co teraz, bo to grube babsko się obudziło i będzie psuć wszystko swoimi zdolnościami z dupy (pokonanie gigantów jako dziecko mnie wkurza w dalszym ciągu) Nie patrzę na nią jak na yonkou która jest mocna, a na jakieś wyciągnięte z pupy moce.

Co zrobią nasi bohaterowie za 2 tygsy hmmm (przykro, że trzeba czekać, kiedy tak się podnieciłem Tongue )

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
15.06.2017 14:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama