Aktualny czas: 20.11.2017, 13:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Rozdział 870
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 870
Rozdział 870:
Wersja Manga Stream

Post będzie aktualizowany na bieżąco.

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2017 11:30 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
29.06.2017 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Rozdział 870
Bege mnie zaskakuje. Zawsze w głowie miałem jego obraz, jako bezlitosnego mafioza, który pali za sobą mosty, oraz pozbywa się niepotrzebnych kłód spod nóg. I to był błąd, przecież on jest właśnie mafiozem, rodzina jest dla niego ważna. Piję tu do jego tekstu, że gdyby nie jego ukochana żona, dziecko i załoganci, nie miałby problemu z wyrzuceniem reszty na pewną śmierć.

Plan ogólnie z założenia ciekawy, a i Ceasar bystro zauważył, że długo w formie gazu nie pobędzie D: No, ale to nie mogło się udać.

Wydaje mi się, że Germa źle skończy. A szkoda, bo jak na rodzinę jednego z głównych bohaterów, powinna pobyć w świecie dłużej, niż jeden arc. Chociaż na śmierć nie ma co liczyć~

No i mamy to. Luffy w bezpośrednim starciu (co prawda z asystą Sanjiego, wsparciem Germy za plecami) z Big Mom.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
29.06.2017 10:27
Marotan Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9
Rozdział mega! Luffy zawsze musi zrobić po swojemu. Big Grin Co do Sanjiego to nie byłoby w jego stylu zostawić kobietę z tyłu i uciekać. Jak najbardziej na plus taka reakcja ^^ Tylko ciekawe czy ktoś zginie czy też będzie happy ending przez ucieczkę. Co o tym sądzicie?
29.06.2017 10:36
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Na śmierć nie liczyłbym. Znaczy ja liczę, ale to Łan Pis. Wszyscy uciekną szczęśliwie. Pytanie czy w trakcie, czy po walce z Mamuśką.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
29.06.2017 10:39
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*

29.06.2017 11:29
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
Akcja teraz nabiera tępa, zaczyna się walka w której Luffy jakoś szans chyba nie ma, ale pewnie będzie jakiś power up i oklepie wystarczająco Big Mom aby uciec Big Grin
Szkoda by była aby rodzinka kucharza padła teraz są dość ciekawi i mają potencjał.
29.06.2017 13:50
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870
Kurczę, zapowiadało się tak ekstra jak Germa zapewniła, że będzie eskortować resztę. To była naprawdę mocna rzecz. A tu wyskoczył i Luffy i Sanji. Sanjiego jeszcze rozumiem, motyw ma i w ogóle:

Marotan napisał(a):Co do Sanjiego to nie byłoby w jego stylu zostawić kobietę z tyłu i uciekać. Jak najbardziej na plus taka reakcja ^^

Ale ten Luffy?

Ciekawe czy Germa odpali germazorda, tak bardzo chcę^ No i w końcu, mam nadzieję ujrzymy siłę Germy, bo jak na razie to trochę zawodzą według mnie. A po wszystkim mam nadzieję, że Germa dołączy do sojuszu^

Najzabawniejsze jest to, że każda z osób, która wyszła na zewnątrz może jakoś "odlecieć". Sanji w miarę potrafi latać. Luffy na gear 4 też poleci^ Tylko Bege taki nieporadny i musi Czarka męczyć.

Ciekawi mnie też, a raczej nie będzie dane nam tego zobaczyć, czy dusza Brooka może opuścić ciało Bege, tak by ciało pozostało w środku, a on by odwracał uwagę przeciwników^
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2017 13:51 przez Imithe.)
29.06.2017 13:50
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 202
Bege świetnie się zaprezentował aż mam chrapkę obejrzeć Ojca Chrzestnego.

Szczerze jak Germa wyskoczyła to liczyłem, jednak, że Luffy i spółka zostaną w środku, że choć raz, przeca nie proszę o dużo, że coś przeskoczy u Luffiego i zachowa się inaczej, że coś się zmieni.

Judge i Sanji duży plus tego chapa w końcu pierwszy się zachowuje jak król który ma swoją godność, a drugi jak przystało na pirata Big Grin

[Obrazek: GkogmXw.jpg]
29.06.2017 13:57
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
[Obrazek: 8d205f8136d9ed1666775f7d225d50ea.png]
Ale to było dobre :0

Bardzo dobrze, że jedna chwila nie odwróciła sytuacji o 180* i Sanji wciąż nie chce mieć nic wspólnego ze swoją rodzinką. W ostateczności im pomoże, ale dalej radźcie sobie sami, germasy.

Bege ponownie zbiera plusy. Ojciec chrzestny jak się patrzy. Chiffon za to się nie popisała, tylko pogorszyła sprawę, próbując uspokoić mamuśkę XD

Co do sceny z Reijuu mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie byłoby zobaczyć nawet trochę więcej z konfrontacji dwóch kobiet: Linlin vs "germowa dziewczynka" niż wymiana spojrzeń (na szczęście Smoothie już na nią czeka~), z drugiej oczywiście, że to kobieta musiała potrzebować pomocy. Przecież nie mogło być inaczej :v

(29.06.2017 13:50 )Imithe napisał(a):  Ale ten Luffy?
Luffy odwracający się plecami do kogoś, kto mu pomaga? Nołp. Może gdyby wiedział trochę więcej o tym, jakie relacje łączą ich z Sanjim, to by się chociaż zawahał.

Czekam na wejście Pudding.

29.06.2017 14:04
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 202
W sumie dobrze, że Jinbei nie wyszedł bo sporo teorii jest, że padnie xD a jednak członek załogi który myśli strategicznie i jest silny nie będzie taki zły Tongue

[Obrazek: GkogmXw.jpg]
29.06.2017 14:14
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama