Aktualny czas: 24.09.2017, 23:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rozdział 874
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 874
Rozdział 874:
Wersja Jaimini's Box
Wersja Manga Stream

To wydanie Jumpa było podwójne, więc za tydzień przerwa.

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.08.2017 11:08 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
04.08.2017 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 181
RE: Rozdział 874
Zawiodłem się trochę na tym rozdziale szczególnie ostatnie panele. Miałem nadzieje, że Oda nie zrobi czegoś tak banalnego.

Ale duży plus za akcje z Zeusem pośmiałem się.

[Obrazek: GkogmXw.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.08.2017 12:50 przez Oshhe.)
04.08.2017 11:39
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,225
Poziom ostrzeżeń: 20%
Wow! Ale zarąbisty plot twist z Pudding! No kto by pomyślał że ona już lofcia Sanjiego i jego przyjaciół i chce ich ratować? Normalnie przez cały ten arc nie było ani jednego momentu który by nawet ledwo hintował na to, że Pudding stanie się dobra. Ja naprawdę myślałem że pozostanie złolem, jako że nie było żadnych oczywistych znaków że przejdzie na jasną stronę mocy. Dobra walić, już dość naspamiłem, pieprz się Sanji i twoja okofilia też niech się idzie paść, oczywista oczywistość stała się faktem ale i tak wielka szkoda. Ale luj z tym szajstwem, Nami zacna manipulatorka a Maokai dobry nakama.

[Obrazek: a5d45uF.png]
04.08.2017 11:48
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
Chyba z Zeusem? xP Przez chwilę bałem się, że on się serio zgodzi i będzie minionem Nami... Chociaż może dzięki temu byłaby jakoś użyteczna w walkach Big Grin

Kupił mnie też mały panelik, gdzie Jinbe jest "przyzwoitką" Sanjiego - "Ona nie mówiła do Ciebie" XD

Końcówka meh, ale wygląda na to, że Pudding jednak po naszej stronie :x Meh.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

04.08.2017 11:56
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
Pudding na plus bo ja lubię romantyczne pozytywne wątki.

Rozdziałowi daję 9/10 bo płakałem ze śmiechu... Zeus dał mi ubaw, jaki miałem czytając początkowe rozdziały Beelzebuba xD Po prostu kocham to, co Oda tam wymyślił i ta mina chmureczki Big Grin
Pomysł z minionem Nami kupuję w całości, niech to się stanie xD

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
04.08.2017 13:03
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Nami została bardzo ładnie narysowana w tym rozdziale, zwłaszcza na większych panelach Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
04.08.2017 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,464
(04.08.2017 11:48 )Weather napisał(a):  Wow! Ale zarąbisty plot twist z Pudding! No kto by pomyślał że ona już lofcia Sanjiego i jego przyjaciół i chce ich ratować? Normalnie przez cały ten arc nie było ani jednego momentu który by nawet ledwo hintował na to, że Pudding stanie się dobra. Ja naprawdę myślałem że pozostanie złolem, jako że nie było żadnych oczywistych znaków że przejdzie na jasną stronę mocy. Dobra walić, już dość naspamiłem, pieprz się Sanji i twoja okofilia też niech się idzie paść, oczywista oczywistość stała się faktem ale i tak wielka szkoda. Ale luj z tym szajstwem, Nami zacna manipulatorka a Maokai dobry nakama.

Ale jak był rozdział, że Pudding jednak pokazywała swoją ostrzejszą twarz, czyli taką którą zarzekałeś się, że się już nie pojawi, to siedziałeś cichutko jak mysz pod miotłą. A teraz nagle bohater lasu Zakoleckiego.
Ale nie powiem, też mi szkoda, że chce ich ratować. Ale może wciąż nie będzie wcale słodkim, zakochanym dziewczęciem, i skończy się na tym, że ich uratuje, ale każe im spierniczać (spierniczać, łapiecie? Bo tam wszystko jest z.. ech, nieważne), pozostając po prostu sobą, czyli wrednym suczyskiem (można tak pisać na forum?), które jednak doceniło dobroć okazaną przez Sanjiego. Bo powiedzmy sobie szczerze, nie ma gorszych villainów, niż villaini stuprocentowo źli dla każdego, we wszystkim, w każdej sytuacji. Pudding jest jednak człowiekiem, a nie spuścizną Szatana, więc ma prawo do ludzkich emocji. Byle właśnie jej nie przesłoniły całkiem tej egoistycznej, byczowskiej natury.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

04.08.2017 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Piękny rozdział.

Mamuśka używająca tego samego ataku co Dorry i Brogy na Little Garden i Luffy zwracający na to uwagę to dwie spore niespodzianki. A to dopiero początek rozdziału. Baum stawiający się Linlin w imię miłości też był świetny.

Zaskoczył mnie trochę komentarz Luffy'ego, ale ostatnio Gumiak ma jakąś dziwną tendencję do mówienia z sensem. Niby taka pierdoła, ale jeszcze niedawno wrzeszczałby wniebogłosy albo robił śmieszne miny. A tu proszę, pan kapitan chyba powoli nam dojrzewa.

Katakuri jest już na Sunnym. Dobrze, Słomkowi będą mieli mniej problemów z zaproszeniem go do załogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy tylko wyrzucić za burtę mamuśkowy plebs.

Końcówka z Pudding też niezła, chociaż nadal nie wiem, co o samej Budyniowej sądzić. Wciąż mam nadzieję, że pozostanie w niej sporo z tej szczwanej lisicy, którą poznaliśmy. Najważniejsze jednak, że wyrwała się ze schematu damy w opresji.

No i oczywiście gwóźdź programu - złodziejka Nami wkracza do akcji. Tym razem zamiast portfeli okolicznych mieszkańców kradnie jednego z ziomków Mamuśki. Ciekawe, jak podskoczyłaby nagroda za jej głowę, gdyby ten plan się powiódł. Zapewne niedługo dowiemy się, że vivre card Linlin pozwala na podróżowanie Zeusem :o

[Obrazek: 265c47c32286a7b18c71a662e856efcd.png]

<3

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.08.2017 15:37 przez Hejs.)
04.08.2017 22:07
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,464
(04.08.2017 22:07 )Hejs napisał(a):  Katakuri jest już na Sunnym. Dobrze, Słomkowi będą mieli mniej problemów z zaproszeniem go do załogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy tylko wyrzucić za burtę mamuśkowy plebs.

W sumie, to byłby niegłupi motyw że ulokował się tam przewidując, że głodna Mamuśka zrobi pogrom wśród bliskich, i chciał po prostu wykorzystać okazję do spierdzielenia z wyspy. Ale wydaje mi się, że jest na to zbyt lojalny.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

04.08.2017 22:11
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
A może coś jak Law? "Słyszałem, że lecicie na Kaido. Wiecie, nam, załodze Mamuśki, dużo by pomogło gdy go nie było. Mam dla Was propozycje, jednak po cichu, bo Mamuśka nigdy by się na to nie zgodziła, duma jej nie pozwala. Pomożemy Wam, ale w zamian przygarniemy sobie to co było jego, a Wy nie będziecie nam tego utrudniać."

[Obrazek: hCuLxPa.png]

04.08.2017 22:28
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama