Aktualny czas: 18.11.2017, 06:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Rozdział 874
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 874
Przy okazji Sanji i Pudding zrobią tort, a Mamuśka da Nami Zeusa. Jestem za.

[Obrazek: Sygnatura.png]
04.08.2017 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,242
Poziom ostrzeżeń: 20%
Szczery, a co miałem niby pisać o tym że pokazywała ostrzejszą twarz? Łudzić się miałem że jednak zostanie złolem? Jak rzekłem, od momentu w którym na kolana padła, taki rozwój był oczywisty.

BTW, nie wiem czy to już stara nowina, ale Odacz zmienił owoc Katakuriego z logii na paramecie.

[Obrazek: a5d45uF.png]
05.08.2017 11:26
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870
Nami ostatnio bardzo plusuje.
Wcześniej pojechała po Czarku jak należy ( jest śmieciem). A teraz wykombinowała jak tu uniknąć ciosu Big Mom. Akcja z Zeusem była cudowna^
Kapitalny ten kadr z Sanjim. Taka podjarka, że Zeus się zgodził, a tu okazuje się, że to Kuk...
Oby Zeus dogadał się z Nami i został jej sługą. Ta przynajmniej by go karmiła^ Może z tego będzie coś więcej^ Już to widzę: Nami na Zeusie i z góry atakuje Tactem.
I w chwili gdy to piszę, przestaję wierzyć w tę optymistyczną wersję, bowiem cały bajer z długokrótkim clima-tactem poszedłby się kopać.

A na końcu wielka gratka dla fanów dobrej Pudding^ Wierzę że chce dobrze dla Sanjiego, bo tym razem mówi to z trzecim okiem. Mam wrażenie, że kiedy mówi coś z otwartym trzecim okiem to wtedy jest to prawda. Uwielbiam Pudding^

A Katakuri... błeh. Niech sobie będzie, jak już musi. Ale trudno mi pojąć, czemu skoro znaleźli ten statek słomkowych to go nie zatopili? Taki ten Katakuri niby mądry, przewidujący, a chyba chce sobie powalczyć.

I na koniec najsmutniejsze.
King Baum [*]

Prometeus, a żeby cię Aokiji zamroził!

Pudding Heart
Zeus Heart
Nami Heart
05.08.2017 15:31
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,242
Poziom ostrzeżeń: 20%
Może jednak sensowniejsze jest trzymanie statku jako zakładnika niż spalenie go i ryzykowanie anger boosta u słomków. Pewnie i tak by przegrali ale załoga mamuśki mogłaby doznać większych strat.

[Obrazek: a5d45uF.png]
05.08.2017 17:20
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870
Słomkowi przyczynili się rozwalenia planu zlikwidowania Germy i przejęcia jej technlogii. Podejrzewani są pewnie o cały bałagan na WCI. Zniszczyli zdjęcie "matki" Big Mom. Na pewno taki baddass Katakuri by się przejmował Rage'm słomianego.
05.08.2017 17:40
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
Spoiler z kolejnego rozdziału:

[Obrazek: kw_Av_Ep_S_1.jpg]

┬┴┬┴┤ ͜ʖ ͡°) ├┬┴┬┴

[Obrazek: Sygnatura.png]
08.08.2017 02:18
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,863
Mam nadzieję, że Pudding nie zaserwuje już kolejnego flipflopa - aktualny rozkład jest mniej więcej tym, czego chciałam. Joy Boy wybił mi już raczej z głowy moje zachciewajki typu Puddingowa na statku z Sanjim, ale po cichu wciąż liczę na panienkę z rollercoasterem emocjonalnym u boku pana rozwiąźlucha.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
08.08.2017 06:20
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089
Mi osobiście psychopatka zakochana w Sanjim pasuje. Nie spodziewałem się tutaj nie wiadomo jakich akcji z Pudding odkrywająca nagle swoje złe plany i coś tam coś tam za dużo kombinacji jak na szoneniaka. Do obecnej sytuacji tym bardziej jak pięść do nosa by to pasowało. Chociaż dalej ją z miłą chęcią bym na statku przywitał, ale podejrzewam, że sytuacja będzie podobna jak z Hancock. Miłość wzdychająca z daleka. Tylko ta wizja psychopatycznej przyzwoitki na statku razem z Jinbeiem jest bardzo kusząca Big Grin

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
11.08.2017 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kaioken Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 142
Rozdział ogólnie dobry, bo wiele się działo. Minus taki, że za dużo uwagi poświęcony dla pokemonów no, ale cóż .. taki arc. Ciesze się, że w przeciągu kilku ostatnich stron chapa znów się okazało, że słomiani praktycznie nie mają szans uciec. Wydaje mi się, że słomiani będą negocjować z Katakuri'm, aby uspokoić Mame czego bym nie chciał. Fajny kadr z Katakuri'm na Sunny, a Pudding jest mi obojętna. W sumie skoro jest ostatecznie dobra (co mnie nie dziwi) to będzie ciekawiej niż gdyby miała być zła, m.
15.08.2017 15:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama