Aktualny czas: 24.09.2017, 23:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Ankieta: Ocena Rozdziału
Bardzo Dobry
Dobry
Średni
Słaby
Bardzo Słaby
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Rozdział 877
Autor Wiadomość
Sibilis Niedostępny
Trololololololol
Pirat

*
Liczba postów: 7
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 877
Rozdział 877:

W kolejnym wydaniu Jumpa nie będzie rozdziału OP.

Aaaaa, Mam Beke, Usunęłam tylko swoje posty. trzeba było nie dawać 13 latkowi moda
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2017 13:52 przez Sibilis. Powód: Poprawiona ortografia)
31.08.2017 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,855
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Rozdział 877
Zagłosowałem an dobry, z powodu, że:
Przezcały rozdzial czytalo mi się go jako taki totalny chaos bez ładu i składu. Byly fajne momenty kiedy Luffy przedarł się Hawkiem przez Candy Maiden no i jak starł się z Katakurim. Ale sama końcówka... Nie jest mi smutno, powiedziałem tylko jedno słowo: EPICKO...
Zakończenie jest genialne!

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
31.08.2017 13:05
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 974
Skoro Pell przeżył, to się nie zdziwię, jak i Pedro będzie cały... a przydałaby się czyjaś śmierć, żeby Luffy w końcu zrozumiał to, co mu Zoro na Zou wyłożył i zrozumiał w jakim gównie obecnie są, a co za tym idzie przestał być takim debilem, jakim jest, bo już mnie serio jego ryj <tutaj wstaw bardzo nieśliczne słowo>.
31.08.2017 16:22
Palkia Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
W sumie może Pedro nie żyje, jest nie bardzo istotny dla serii. Śmierć zwiększyłaby popyt i hape. Rozdział raczej dobry.
01.09.2017 01:26
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 45
No to pocisnął Oda po całości Big Grin Fakt faktem Pedro nie jest może postacią pierwszoplanową ale nie zbyt często giną "pozytywne" postacie. Jego gadanie że tutaj skończy nie było bez powodu... Ciekawe czy przy okazji sprzątnie Lizaczka, czy tamten zdążył się jakoś zabezpieczyć.
01.09.2017 19:45
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 782
Pedro: Omae wa mo shindeiru
Perospero: NANI? HABEGE *booom*

Dobry chapter. Widac jesteśmy już bardzo blisko końca. Nie podoba mi sie jednak to że Gumowiec jest w stanie walczyć na równi ze sweet commanderem. Jego wygraną z Crackerem jeszcze da sie jakoś wyjaśnić, ale tutaj jak dla mnie jest mały asspull. Dowiadujemy się też o nagrodzie Perospero i jego zamiana załogantów w cukierki skojarzyła mi się z walką z Mr. 3 jak też jego moc potrzebowała czasu vy uśmiercić przeciwnika. Wszystko jednak wygrywa końcówka. Oda proszę nie rób Pella. Myślę jednak, że pozostanie martwy, bo od początku arcu Pedro miał nad sobą deathflaga, gdy wspomniano o utracie połowy długości życia.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
01.09.2017 20:46
Serprine Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 28
Wodne i ogniste ataki dobrze działają przeciwko ich diabelskim owocom na bazie słodyczy.
01.09.2017 21:17
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,698
Poziom ostrzeżeń: 20%
Tak. Dostanmy od razu g5 w walce z oficerem w arcu "pobocznym". Po drodze na Wano natkną się na vice admirała i tam Luffy odpali g6, a na walkę z Kaido idealnie przebudzi owoc i może nawet g7.

[Obrazek: hCuLxPa.png]

01.09.2017 22:50
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
(01.09.2017 22:47 )Sibilis napisał(a):  2. Poza tym Luffy za chwilę będzie walczył z Kaido, więc dosyć logiczne jest, że podczas WCI maks do połowy arcu Wano musi wskoczyć przynajmniej na poziom mocy "pierwszego oficera Yonko". Śmierć Pedro być może będzie powodem ukazania jakiegoś nowego trybu lub techniki na G4 która pozwoli Luffyemu pokonać Katakuriego i wskoczyć na kolejny poziom.

Powiem tak - Luffy niech już <tutaj wstaw bardzo nieśliczne słowo> z tego Totlandu - pokonał jednego z oficerów mamuśki? Pokonał. Powiedział mamuśce, że skopie jej dupę, jak już załatwi Kaidou? Powiedział.
Zrobił więcej, niż miał zrobić, więc niech już serio tego dalej nie ciągną -_- - niech zrobią te pieprzone ciasto, będą wdzięczni Sanji'emu i się zakumplują ze Słomianymi (bo niestety tak to też się może skończyć) i idą dalej, bo już mnie serio pewne rzeczy irytują.
Ewentualnie jeszcze Sanji'emu mógłby Oda jakąś sensowną walkę dać, żeby podkreślić, że to jego rok jest.

Co do Wano i walki z Kaidou - już widzę, jak Luffy soluje Kaidou. Przecież na Wano wcale nie będzie, ani Kidda, ani Lawa, ani Apoo, ani X Drake'a, ani Hawkinsa. Wcale.
01.09.2017 23:08
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Dokładnie tak, jak teraz z Doffy'm - odpali jakieś super duper coś w trakcie walki (jak sam napisałeś - prawdopodobnie przebudzenie) i cyk! Z automatu wskoczy kilka poziomów wyżej.
Nic pośredniego nie będzie potrzebne, bo równie dobrze wiemy, że i tak cały początek walki będzie dostawał takie srogie baty, jakby totalnym randomem był Smile.

A na Wano raczej z żadnym oficerem nie będzie walczył, bo będą tam również - Zoro, Killer, Jinbei, Neko, Inu, Marco, a i pewnie wśród samurajów i ninja pojawią się jakieś mega pro koksy, przy których Kinemon ze spółką ogórami są xD.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.09.2017 23:27 przez Kyouchika.)
01.09.2017 23:20
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama