Aktualny czas: 27.05.2018, 17:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904
Odpowiedz 
Rozdział 880
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 880

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
29.09.2017 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Marotan Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10
RE: Rozdział 880
Rozdział miodzio!! 5/5
Choć mam zastrzeżenia. ;/
Coraz bardziej lubię Pudding i te jej osobowości są słodkie i nie wiadomo jak się zachowa w danej chwili i to jest jak najbardziej na plus.
Męczy mnie jedna kwestia mianowicie czemu Luffy nie użył królewskiego Haki na tych płotkach z lustrem i żołnierzami dookoła? Zostałby wtedy sam na sam tym gościem. Mam nadzieje, że Luffy pokaże jakąś nową technikę, bo w końcu musi zostać Królem piratów i musi osiągnąć pułap 1 mld berry, bo inaczej nie ma co się mierzyć z imperatorami. Chyba, że przegra teraz i będzie potem jakiś power up i jak na arcu z Archipelagu Sabaody? Co o tym myślicie?
29.09.2017 09:57
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,624
Poziom ostrzeżeń: 5%
Cytat:Mam nadzieje, że Luffy pokaże jakąś nową technikę, bo w końcu musi zostać Królem piratów i musi osiągnąć pułap 1 mld berry, bo inaczej nie ma co się mierzyć z imperatorami. Chyba, że przegra teraz i będzie potem jakiś power up i jak na arcu z Archipelagu Sabaody? Co o tym myślicie?

Jakby teraz Luffy rozłożył Katakuriego bez jakiegoś sensownego wyjaśnienia, to bym rzucił tę mangę na kilka rozdziałówTongue Takie nakama power mogło sobie być w FT, Naruto czy Bleachu ale nie tutaj.
Katakuri ma dużo racji w tym, co mówi. Pomijając jego naciąganą moc, to on nie tworzy wrażenia, że atakuje kilkoma kończynami, tylko faktycznie tworzy kilka kończyn, no to jest różnica, jak to powiedział "niewielka".
Przeskok czasowy już byłby bardziej na miejscu, choć trochę by zaleciało powtórką z programu.

Moim zdaniem Luffy, żeby zostać Królem Piratów, wcale nie musi być jakiś koksem. Mają odbitkę poneglyphu, teraz to dowieźć zebrać resztę i na Raftel, wcale nie trzeba wszystkich pokonywać.

Bardzo podobało mi się nakreślenie relacji Sanjiego i Pudding, aż ciekaw jestem jak to wyszło w oryginale, ale na to sobie poczekam. Ale sam pomysł, by udawali małżeństwo, że Pudding nie chce, by Sanji jako mąż jej rozkazywał, bardzo jestem ukontentowany.
No i te przydupasy w końcu coś zaczęły robić, niewiele, ale zawsze.

Cytat:Męczy mnie jedna kwestia mianowicie czemu Luffy nie użył królewskiego Haki na tych płotkach z lustrem i żołnierzami dookoła?

Podejrzewam, że jest zbyt słaby, żeby użyć Dominacji Władcy, albo co bardziej prawdopodobne, potrzebuje chwili skupienia, a musi się martwić o to czy o tamto i jeszcze Katakuri mu nie daje spokoju.

Natomiast sama końcówka, cóż, niby fajnie zbudowany dramatyzm, przypomina to trochę Luffy'ego na Longuetown jak przepraszał wszystkich, ale wątpię, by im stała się jakaś konkretniejsza krzywda. Ciekawe, co zrobi Zeusxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2017 10:21 przez Komimasa.)
29.09.2017 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Sai szczęściarz. Nie dość, że ma taką narzeczoną jak Baby 5, to jeszcze uniknął dołączenia do haremu tego kaszalota.

Shokugeki no Sanji bardzo dobrze się czytało. Z tygodnia na tydzień coraz bardziej lubię Pudding. Rzadko zgadzam się z Sanjim, ale w tym kostiumie kucharskim Budyniowa wygląda naprawdę ślicznie. Żeby jednak nie było zbyt słodko, dla równowagi mamy fakolca.

[Obrazek: acd768c802a0f61267d99d0bb57b7ca1.png]

A do tego jeszcze całe to udawanie małżeństwa i reakcja Sanjiego. Jak to dobrze, że cały ten proces powstawania tortu nie został zepchnięty off-panel.

(29.09.2017 09:57 )Marotan napisał(a):  Chyba, że przegra teraz i będzie potem jakiś power up i jak na arcu z Archipelagu Sabaody? Co o tym myślicie?
Ja liczę na jakieś sprytne wykorzystanie właściwości owocu albo przegraną. Mam nadzieję, że po tym, jak Luffy'emu urwie się kontakt z załogą, nie wpadnie po prostu w szał, a słowa o skupieniu się na Katakurim, przez co rozumiem zaangażowanie przynajmniej części szarych komórek, znajdą poparcie w kolejnych rozdziałach. Wolałbym też, żeby w trakcie tej walki nie pojawił się nowy bieg ani nie nastąpiło przebudzenie owocu Gumiaka. Na to jeszcze przyjdzie czas. Nowa forma G4 byłaby dobrym rozwiązaniem, ale nie wiem, na czym musiałaby polegać, żeby poradzić sobie z bardziej doświadczonym przeciwnikiem i samym mochi. Nie jest to logia, więc może sprawdziłoby się coś w stylu siekania - tak, żeby przeciwnik nie zdążył pozbierać się do kupy :v
Swoją drogą to jedna z najciekawszych walk w serii, a Katakuri pozostaje przekozakiem. Teraz żałuję, że nie głosowałem na niego w plebiscycie postaci.

Co do samej końcówki, to zrobiła na mnie wrażenie. Jednak co Imperator, to Imperator, jak to nie tak dawno rzekł Brook. Bardzo podobała mi się desperacja i przeprosiny Nami. Takiego czegoś w wykonaniu załogantów jeszcze nie widzieliśmy, ale też i oni sami nie stanęli przed żadnym z Imperatorów. Jestem bardzo ciekaw, co ich uratuje. Załoga Słońca? Bege? A może Germa? Bo w to, że Sunny zostanie podniszczony przez tsunami jakoś nie chce mi się wierzyć. No i "DON!", które widać na ostatnim panelu, nie jest raczej dźwiękiem fali uderzającej w statek :x

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2017 11:17 przez Hejs.)
29.09.2017 11:15
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,005
(29.09.2017 11:15 )Hejs napisał(a):  Co do samej końcówki, to zrobiła na mnie wrażenie. Jednak co Imperator, to Imperator, jak to nie tak dawno rzekł Brook. Bardzo podobała mi się desperacja i przeprosiny Nami. Takiego czegoś w wykonaniu załogantów jeszcze nie widzieliśmy, ale też i oni sami nie stanęli przed żadnym z Imperatorów. Jestem bardzo ciekaw, co ich uratuje. Załoga Słońca? Bege? A może Germa? Bo w to, że Sunny zostanie podniszczony przez tsunami jakoś nie chce mi się wierzyć. No i "DON!", które widać na ostatnim panelu, nie jest raczej dźwiękiem fali uderzającej w statek :x

Jak dla mnie świetna okazja, żeby największy specjalista od ryboludzkiego karate, który o dziwo jest ryboludziem, a jak wiemy nie ma co porównywać siły ryboludzia na lądzie do jego siły w wodzie pokazał nam prawdziwą siłę ryboludzkiego karate Wink - więc osobiście twierdzę, że w następnych chapach Jinbei miażdżyć i pokazywać, jak zaczepistym koksem jest, chociaż pojawienia się Słonecznych Piratów również nie wykluczam Wink. No, ale wierzę, że będzie to teatr Jinbei - w końcu osoba, która chce zostać członkiem załogi Króla Piratów nie może się bać "tylko" Yonkou Smile
29.09.2017 11:25
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
O właśnie. Zastanawiał mnie ten panel, na którym Jinbe w milczeniu przygląda się całej sytuacji. W sumie może coś w tym jest. Chociaż nie sądzę, żeby sam był w stanie przeciwstawić się takiej fali. Kilka rozdziałów temu Brook i Czopek widzieli w okolicy jakichś ryboludzi, więc pojawienie się Słonecznych miałoby sens. Razem na pewno mieliby większe szanse w walce z nowym ziomkiem Mamuśki.

29.09.2017 11:38
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,005
Skoro Kuzan potrafił zamrozić falę tsunami wywołaną przez Białego, to i Jinbei da sobie radę ;P!
Od zawsze mnie interesowało, jak wielka różnica w sile występuje u ryboludzi, między ich naturalnym, a nienaturalnym środowiskiem - niestety dotychczas mogliśmy to tylko u leszczy oglądać i serio jestem ciekaw tej różnicy u najsilniejszego z Ryboludzi (bo chyba za takiego można uznać Jinbei?) - więc nie będę ukrywał, że mam dość wysokie oczekiwania.
29.09.2017 11:48
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,054
Poziom ostrzeżeń: 15%
Rozdział świetny, więc zacznę od końca.

Nami przepraszająca i mamuśka niczym surfer okiełznała falę tsuNAMI i zaraz pokaże terror swojego autyzmu Big Grin Słowa naszej Pani nawigator były naprawdę fajne, dramatyzm mi się udzielił, nie spodziewałem się końca rozdziału i byłem zawiedziony, że to już Sad To dobrze świadczy!
Ciekawi mnie takżę jak i Komiego co zrobi Zeus! Czy odwali jakąś akcję z tą swoją przycpaną facjatą haha czy właśnie tym razem zasieje terror.

Podobają mi się słowa Kyou, "teraz Jinbei miażdżyć" XD Dokładnie też tak to widzę, że pokaże na co go stać i użyje całej swojej sił Ryboludzkiego karate! bo nie ma to jak usłyszeć słynne GYOJIN KARATEEE! Big Grin Wymyśli jakiś plan, albo jak sugerujecie wpadną słoneczni.

Katakuri - istny kozak, nie wiem ile można to podkreślać. Jest tak jak z JACKIEM!!! Przyjemnie patrzeć nawet gdy spuszcza wpierdziel Lufiaczowi. Co do walki, chciałbym ,żeby luffy przegrał, albo jakoś podszedł naszego nieLOGICZNEGO kolegę. Może walka będzie jak pojedynek na to, kto dłużej wytrwa strzały w ryj? Tongue (choć to już było u Frankyego, więc pewnie nie) Al chciałbym taką czystą walkę na siłę, niż bardziej na umiejętności. Wink
Też nie sądzę, by obudził owoc, ale może rozpacz da mu tę siłę, choć to nie FT. Albo po prostu się wkurzy i zdobędzie się na nadludzki wysiłek. Choć mnie cały czas chodzi po głowie, że to sanji będze miał najwięcej do powiedzenia i to jego działania doprowadzą do uwolnienia, odratowania, czy cokolwiek, załogi. Smile

Mówiąc o Sanjim: Super relacja z przeuroczą Pudding. Śliczna i niebezpiecznia Tongue Zdolności Sanjiego były najfajniejsze w całym rozdziale, serio odtworzenie składu tortu po zapachu, to było fajne! Fajnie, że CI kucharze się na coś przydadzą, ale widzę mega skjarzenie z ISHII 20 u nich WCI30? Tongue Jednak liczę na to, że to będzie prawdziwa walka z tortem i czasem! Big Grin

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
29.09.2017 12:45
Devzan Online
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,865
Poziom ostrzeżeń: 20%
Spoko rozdział. Nawet złapałem pojedynczą gęsią skórkę, gdy spojrzałem na ostatni kadr.

Miałem nadzieję, na jakąś większą dramę, ale jak napisaliście o tych Słonecznych Piratach to meh...

A co do Zeusa - fajnie, jakby zapodział się do końca arcu i Nami znalazła go w drodze na Wano. Polubiłem go.

Zawsze pamiętaj: jak musisz zobaczyć, kto ile ma w garnku,
robisz to tylko wyłącznie dlatego, że chcesz się upewnić, że jemu wystarczy.

29.09.2017 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
(29.09.2017 12:45 )fuszioms napisał(a):  Ciekawi mnie takżę jak i Komiego co zrobi Zeus! Czy odwali jakąś akcję z tą swoją przycpaną facjatą haha czy właśnie tym razem zasieje terror.
Jak na razie to razem z Prometheusem czeka na brzegu i nie może zrobić nic. Jednak znając Odę, nie bez powodu zobaczyliśmy Nami wabiącą Zeusa. Mogłaby go podkraść, jeżeli ma coś zdziałać w walce z innymi Imperatorami. Prometheusa zresztą też, ale do tego pewnie potrzebne by były płomienie Sanjiego i jakiś fortel, bo słoneczny ziomek jest wierny Mamuśce i nieco mądrzejszy.

29.09.2017 15:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama