Aktualny czas: 20.08.2018, 15:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Rozdział 881
Autor Wiadomość
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
Rozdział 881
Rozdział 881:
Wersja Manga Stream
Wersja Jaimini's Box

W następnym tygodniu brak rozdziału OP.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2017 08:56 przez Devzan.)
05.10.2017 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 224
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 881
Dobry rozdział, zastanawiałem się co Jinbei będzie robił w załodze a tu taka niespodzianka będzie serferem xD.
Ten panel z cieszacym się Luffym kocham xD

[Obrazek: z08fm7W.png]
05.10.2017 08:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Ano, też ciekawiło mnie jaką rolę będzie pełnił. I w sumie logiczne, ktoś bodajże w poprzednim rozdziale już wspomniał, że jego wiedza o (Nowym) świecie niesamowicie się przyda.

Podobały mi się kadry z Chopperem i Brookiem, którzy myśleli, że umierają. Może to moja nadinterpretacja, ale tylko Chopper myślał, że jest po drugiej stronie - pewnie dlatego, że Brook z autopsji wie, jak to jest :v

Fragment w świecie luster - rozmowa nieco dramatyczna, buduje klimat. Gdy Katakuri złapał Luffy'ego, a ten złapał się za twarz to myślałem, że robi nie chce wydawać żadnych dźwięków (bólu m.in.), żeby nie martwić załogi (ze mną wszystko ok! czy coś~). Niestety, po prostu połknął odłamek lustra :c

I ta Carrot... Znów na siłe budowana dramaturgia z domniemaną śmiercią Pedro... Bałem się, że to on ich uratuje. Na szczęście nie. I obym byl przewrażliwiony, ja naprawdę chcę, by on był martwy.

05.10.2017 09:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 809
Świetny rozdział, nawet lepszy niż poprzedni. Dużo akcji i wreszcie dowiadujemy się jaką funkcję będzie spełniał w załodze Jinbei (poza byciem tym mądrym). Spodziewałem się raczej, że zrobi w fali dziurę swoim ryboludzkim karate - coś jak w przypadku Aqua Laguny było xd Kozacki był panel, jak przepływali pod tą falą. Rozwalił mnie komentarz na Mangastream:

gość z mangastream napisał(a):I love how Jinbe looks directly at the audience when he tells them that the ship will be invincible with a good helmsmen. Its like he's staring into the souls of all the people who thought he would never join the crew.

Miał sporo racji. Rozwaliła mnie reakcja Choppera "Doktorze niedługo się z tobą spotkam" xD Jednak coś jest jeszcze w stanie mnie rozśmieszyć w OP. Świetna była też poważna Nami "to rozkazy kapitana!" pokazuje to tylko jak ciężka jest ich sytuacja. Luffy jedzący szkło, aż mnie zęby zabolały. Jeszcze ta jego mina na końcu - creepy xD Szkoda, że będzie przerwa, bo nahajpował mnie ten rozdział xd

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
05.10.2017 14:18
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Taboretto napisał(a):Świetna była też poważna Nami "to rozkazy kapitana!" pokazuje to tylko jak ciężka jest ich sytuacja.

Właśnie! Strasznie mnie hypują te sceny, tak samo jak np. ta kiedy Sanji pyta o zgodę. To pokazuje, że pomimo uważania go za debila, cała załoga respekuje Luffy'ego, a to jest czasem potrzebne obok tych scen, gdzie Luffy jest gnojony przez Nami czy Sanjiego.

05.10.2017 15:11
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,935
"Uśmiech Corazona" - zrobił tę minę wyłącznie po to, by dodać im otuchy i żeby się o niego tak nie martwili, tylko robili swoje. Jinbei przejrzał go na wylot. [Obrazek: 22195529_10155215965102515_6932166511101...e=5A7B0567]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
05.10.2017 15:52
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
To może jednak moja interpretacja była poprawna D:
Devzan napisał(a):Gdy Katakuri złapał Luffy'ego, a ten złapał się za twarz to myślałem, że nie chce wydawać żadnych dźwięków (bólu m.in.), żeby nie martwić załogi (ze mną wszystko ok! czy coś~). Niestety, po prostu połknął odłamek lustra :c
Bo w sumie nie wygląda, jakby on wypluwał te odłamki.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2017 16:38 przez Devzan.)
05.10.2017 16:38
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 951
Chyba nie będę czytać spoilerów, bo jakoś tak minął mi ten chapter bez żadnego echa...

Jinbe okazał się ogarnąć sytuację, nie stosując jakichś koksowych technik co wyszło całkiem fajnie i ma fuchę na statku zapewnioną^

Podobnie jak inni, lubię te poważne momenty w One Piece, jak ostatnio Luffy mówił o decyzji kapitana, a teraz jeszcze, dramatyzm i powaga Nami^

Ciekawe co zrobi Big Mom jak dojdzie do jej czerepu, że zatopiła tort^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
05.10.2017 18:56
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Zatopila tort?

05.10.2017 18:59
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 951
Big Mom była przekonana, że słomkowi mają na statku tort, więc jak zatopiła statek to i tort. Tort nie musi faktycznie istnieć, by Big Mom była przekonana, że zatonął.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
05.10.2017 19:04
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama