Aktualny czas: 25.02.2018, 03:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 
Rozdział 886
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 886

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
23.11.2017 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,001
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Rozdział 886
Carrot mówiąca o pełni, Luffy chcacy się rzowijać... Ale się podjarałem! Zarąbista końcówka!

Świetnie wypadł też Oven, Sanji no i mimo wszystko najlepszy kadr... Serduszkowo oczna Pudding <3
Bege oddał jeden celny i zarąbisty strzał :3

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
23.11.2017 19:15
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,554
Kolorowa strona! Big Grin O, w końcu dowiemy się, co się z minkami podczas pełni dzieje~ Będzie rzeź Angel
Mój ulubiony dziś kadr:

[Obrazek: J3EP1BR.png]

Co by się nie stało, Sanji się z tego małżeństwa nie wywinie Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
23.11.2017 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,301
Bege Usopp mode, Pudding Hancock mode, Luffy Goku mode. Sanji to zresztą kompletny dragonbol w tym rozdziale.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
23.11.2017 20:41
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 210
Sanji to mi jednak zaimponował w tym rozdziale, pięknie zagrał. Luffy który myśli to coś nowego.
Śmieszki, śmieszkami z Pudding ale mam nadzieje, że nie dołączy do SHP to było by straszne.

[Obrazek: z08fm7W.png]
23.11.2017 20:54
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,554
Jedna niewiasta i tak jeszcze dołączy, więc dawaj na pokład.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
23.11.2017 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
RaijinDamiano Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 58
[Obrazek: image.png]

Ten Bege to jednak dobry chłopak jest Smile kadr z Pudding zajebisty Smile Ale Bege to jednak jest czarny koń tego arcu nie ma co.

[Obrazek: dey3pc.png]
23.11.2017 21:56
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,538
Poziom ostrzeżeń: 5%
Bardzo dobra rozdział. Właściwie cieszył mnie prawie każdy kadr. Akcja z Ovenem, szybka podmianka przez Sanjiego, Pound chcący obronić swoją córeczkę, czy Pudding zachwycona Czarnonogim. Już samo to kupiło mnie w pełni, a dalej wcale nie jest gorzej, bo pojawia się Bege.
Pytanie tylko z czego on tam strzelił, kul z kamienia morskije strażnicy nie miał, no chyba że miał kilka sztuk i nie chciał marnować na Caesara wtedy. No i nader wszystko, to wygląda bardziej tak, jakby z rakiety dostał. Ale też wzruszające to, że przypłynęli po nią, Chiffon, która ich nie chce narażać. Aż miło, że ma nową prawdziwą rodzinę. Ci gangsterzy naprawdę mają ją za co szanować.

No i ta pełnia, niby nic, a bardzo ciekawe, co się teraz wydarzy, będzie akcja jak z Saiyaninami? Wielka króliczka? Może będzie ścierała się z Big Mom? Chyba bym nie wyrobił, ale wtedy rola czarnego konia przypadłaby jej w udziale.

No i Luffy, nie zgodzę się z tobą Oshhe, że myślący Luffy to coś nowego. Oda go tak kreuje na takiego niemyślącego podlotka, ale nie raz ruszył łepetyną. On wcale nie jest głupi, tylko myślenie przychodzi mi z trudem.
Też bym chciał, by Pudding dołączyła, ale byłaby akcja! Byłyby dwie osoby z tego arku! Ech, marzenie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.11.2017 23:16
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,097
Chyba nie muszę pisać jaki kadr jest moim ulubionymTongue Jak ja bym chciał żeby Pudding dołączyła do załogi.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
25.11.2017 10:28
Kaioken Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 154
Kadr z Pudding super, ale najlepszy dla mnie z Bege. Serio myślałem, że zaraz zejdzie na ląd i będzie próbował sztuczek (poddanie się = śmierć, więc to nie wchodziło w grę), a on odpowiedź natychmiast jeszcze z takiej odległości, ciesząca oko akcja, m. Ogólnie chap przepełniony postaciami za, którymi nie za bardzo przepadam (nie licząc kilku ostatnich stron), ale mimo to chap dobry i dwa widowiskowe wejścia Sanji'ego i Bege. Co do pełni to to jest coś na co wielu czeka tyle, że myślałem, że nastąpi to w innym arcu, a nie w tym gdzie jest tylko jeden mink (o ile się nie mylę). Chyba, że Oda chce zbudować hype już teraz na tą pełnię i teraz zobaczymy tylko tego przedsmak. Co do Luffy'ego to chyba dostaliśmy cynk, że jeszcze przez przynajmniej kilka następnych arc'ów nie będzie żadnego time skip'a, bo Luffy ma się stać silniejszy walcząc z silniejszymi, m. Nie wiem co Oda ma na myśli wciskając Luffy'emu w usta myśl, że może on też nauczy się przewidywać przyszłość .. na co powielanie tego skoro Katakuri już to ma i w tym jest oryginalny? Ogólnie nie sądziłem, że walka z Katakuri'm jest wciąż aktualna ^^ I chyba szykuje się jakieś przebudzenie słomianego.

Nie rozumiem czemu Sanji się wogóle waha w tym rozdziale .. na jego oczach biją kobietę, a on się martwi czy zostaną wciągnięci w bunt.
25.11.2017 14:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama