Aktualny czas: 13.12.2018, 18:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
Rozdział 890
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,730
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Rozdział 890
A no właśnie, chodzi o ten niesmak. Oczywiście można by w ogóle nie szukać "logiki", ale jakby nie patrząc sam twórca tworzy jakieś fundamenty, których stara się trzymać. Gdyby się ich nie trzymał ludzie dawno by wzgardzili takim uniwersum, a Oda jako jeden z nielicznych ma wszystko dopięte niemal na ostatni guzik.

Kaioken napisał(a):skoro mogą jej się włosy palić dzięki Prometeuszowi to czemu równie dobrze nie może na nim latać bez oparzeń? ^^

No niby tak, ale na włosach nie siedzi, niesmak pozostajeTongue

A skoro już o niesmakach mowa, to trochę z innej beczki zawiodłem się na Daifuku. No nic facet nie pokazał, chyba tylko jak niszczyć własną flotę... A teraz Big Mom wzięła się osobiście do roboty i wątpię, by dostał jeszcze czas antenowy, tym bardziej, że jego flotę zepchnęło na bok... A kontrolowanie dżina to był taki spoko pomysł.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.01.2018 13:37 przez Komimasa.)
09.01.2018 13:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
FatZoro Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
RE: Rozdział 890
(29.12.2017 16:47 )Devzan napisał(a):  To samo zrobię z Zeusem - proszę, już bez następnym twistów, niech on zostanie w załodze jako maskotka i doda Nami trochę jakości bojowej, bo póki co zawadza w walkach.

Nie wiem czemu ale wyobraźnia podpowiada mi coś takiego:

[Obrazek: 1388901794-424662682-small.jpg]

[Obrazek: sasasasasasas.jpg]
10.01.2018 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama