Aktualny czas: 20.08.2018, 15:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Rozdział 891
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 891
Rozdział czeka na czytelników.

891 PL

W kolejnym numerze Jumpa OP ma przerwę.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2018 23:44 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
12.01.2018 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
FatZoro Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
RE: Rozdział 891
- Stussy i jej wzmianka na temat tamatebako w trakcie tea o'clock - ciekawe czy wzmianka o tym będzie miała jakiś wpływ na przyszłą fabułę, wcześniej zdradził Jinbei, potem atak terrorystyczny na pałac Big Mom za którym stało państwo isla...wyspa ryboludzi, bo w końcu stamtąd dostali tą skrzynie. Big Mom może dojść do wniosku że trzeba coś z tym zrobić...

- Flambe 33 córka Big Mom (15lat), z tego co kojarzę to pudding ma być 35, czyli niby jeszcze młodsza. Chociaż nie było nigdzie potwierdzone (mam na myśli panelu z napisem) że budyniowa jest tą 35 córką, chyba tylko w zaproszeniu na ślub, które dał Bege Sanjiemu była wzmianka że ma się ożenić z 35 córką. Może Oda się pomylił, może Pudding rzeczywiście jest tak młoda, może nie jest córką Big Mom np. jest adoptowana albo podszywa się pod jej córkę wymazując wszystkim pamięć bo należy do tajnej organizacji, która chce cośtam...hmmm.

- Walka dwóch takich co mieli własne fankluby - podobało mi się że luffy dostaje lanie, może katakuri jednak nie przegra (chciałbym). Te kwestie co sobie Luffy przypomniał to chyba Rayleigh mówi. No i oczywiście luffy coraz lepiej panuje nad swoim haki obserwacji (oczywiście zaraz będzie w tym lepszy od katakuriego).

- W końcu tort jest gotowy, nie mówię że mi się ten wątek nie podobał, ale jednak ciesze się że już się prawie skończył. Najlepszy był panel z Bege, po co komu trucizna jak mamy przepyszny tort. Fajnie było znów zobaczć evil budyń...my dearHeart.

- Panel z Luffym i Sanjim mówiących że mają wyznawców w nich wierzących jest nawet fajny.

- Chopper chce zrobic kamikaze (się tego nie spodziewałem), no i w końcu przypływa rescue team rozsiewając aromat deseru, który najprawdopodobniej przybliża nas do finału arcu

Ogólnie rozdział niezły. No i szkoda że przerwa za tydzień.

[Obrazek: sasasasasasas.jpg]
12.01.2018 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Najprostsze rozwiazanie to: big mom pada od tortu, luffy wychodzi z lustra trzymajac za fraki katakuriego, reszta zaczyna sie bac i slomiani uciekaja, ale pewnie oda wymysli cos zaskakujacego Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2018 13:23 przez Misiuz.)
13.01.2018 11:43
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 183
Rozdział dobry choć ta walka Luffi'ego z Katakuri'm zaczyna mnie męczyć. Myślałem, że Luffy da mu jakiś wycisk, a on znowu ciągle obrywa. W tym momencie on nie ma szans pokonać Katakuri'ego dlatego mam nadzieję, że skończy się na przerwaniu walki w jakiś sposób, m. Poza tym co do nauk Rayleigh'a mam wrażenie, że on także potrafi widzieć przyszłość za pomocą Haki, a co za tym idzie każdy koks jego pokroju to potrafi, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że dawał wskazówki na ten temat Luffy'emu, a Luffy teraz z tego korzysta?

Ostatnia strona znowu Big Mom szaleje (nie spodziewałem się, że tak szybko wywinie kolejne takie widowisko) no i nareszcie punkt kulminacyjny, m. Yonkou znowu pokazuje siłę, epic.
14.01.2018 21:22
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,096
Poziom ostrzeżeń: 15%
Dawał mu wskazówki, bo o tym po prostu wiedział.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
14.01.2018 21:38
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 951
Rozdział tak nudny, że pół dymków nie chciało mi się czytać. Klub fanów pączka... no no kurczę nie.
Wiedziałam, że jak Oda wróci do wątku Katakuri, Luffy, to będzie ziewanko, ale tyle stron na to? Co za niepowetowana strata.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
19.01.2018 13:55
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
FatZoro napisał(a):Flambe 33 córka Big Mom (15lat)

Zmieniono, że jest 36-tą córką.

Mnie przyznam też ten rozdział nie zachwycił. Najpierw dostajemy jakąś rozwydrzoną panienkę, która świata chyba nie widzi poza swoim pępkiem czy katakuriego. Tego równie dobrze mogłoby nie być i rozdział nic by nie stracił. Naprawdę nie rozumiem, po co ten wątek, ale po coś chyba Oda wprowadzał tę postać.
Nawiązanie do szkatułki na plus, no i ta walka. Jak interesowało mnie co tam się dzieje, jak Luffy sobie z nim poradzi, tak kiedy pierwsze skrzypce zaczęła grać akcja na Sunnym wolałbym, by to temu był poświęcony ten rozdział, a tak no fajnie, że walka, ale w obecnej chwili niewiele mnie obchodzi. Tyle tylko, że dostajemy pierwsze sygnały, że Luffy mógłby wiedzieć przyszłość i to trochę mnie gryzie.
Albo mi się wydaje, albo było powiedziane, że każdy specjalizuje się w jednym typie Dominacji. Władcy jest pośrodku i tę Dominację opanowali nieliczni. Dotąd Luffy cały czas szarżował z Dominacją Utwardzenia, a tu nagle miałby tak wysoko rozwiniętą Obserwację? Z drugiej strony Katakuri zdaje się mieć rozwinięte oba typy, więc z czym do ludzi.

Nadzieję daje końcówka, gdzie widzimy, że tort jest gotowy (swoją drogą imo prezentuje się świetnie) i Big Mom wyczuwająca tort z oddali. Ciekaw jestem, jak to się odbije na Perospero.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

19.01.2018 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,663
Luffy i tak ze wszystkich typów najlepiej opanował władcy. Za dwa lata treningu w największej mierze właśnie poświęconego dominacji nie widzę nic dziwnego, by był w każdym jej typie naprawdę dobry. Jakoś nie podoba mi się określenie "widzenia przyszłości". Przewidywanie ruchów te kilka/kilkanaście sekund w przód to już taka hej przyszłość, że szok Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.01.2018 01:27 przez Murgrabia.)
20.01.2018 01:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama