Aktualny czas: 26.05.2018, 13:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904
Odpowiedz 
Rozdział 893
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 921
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 893
Rozdział 893 od jaiminisbox

Dlaczego nie manga coś tam? Bo oni ponoć słabiej tłumaczą^

O tym rozdziale powiem tyle. Na początek słabizna straszna i kawał aralkowego brązowego skrętu.
Potem lekki ochrzan tej irytującej siostry ( no nie mógł jej uderzyć, ale jakoś tak mało satysfakcjonujące).
Dominacja zawsze na plus, ale to całe "ja Cię zraniłem bo coś tam, więc siebie też zranię" to już takie sionen słaben. Ta walka mnie nie obchodziła, a tak się ciągnie niemiłosiernie. Strach się bać co będzie w anime.
Na plus, że pokazali dokładnie statek Leo^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
02.02.2018 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Marotan Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10
RE: Rozdział 893
Mnie osobiście rozdział się podobał. Po tej akcji co zrobił Katakuri zaczynam go trochę bardziej lubić. Gra fair i nie chce wygrać podstępem, co jest znacznym przeciwieństwem od np ojca Sanjiego. Luffy według mnie nie powinien pokonać Katakuriego teraz, zaakceptuje jak obydwoje padną wyczerpani i będzie walka niedokończona remisem. Gumiak dużo się podszkolił podczas tej walki. A walka trwa zbyt długo, żeby gumiak teraz przegrał. Kurde ciągle czekam na reakcje Pudding na Sanjiego za to jak Nami się przy nim przytulała. Big Grin Mam nadzieje, że Oda wykorzysta ten kadr w następnym rozdziale. Co o tym sądzicie?
Btw. Statek Leona ładnie pokazany Smile
03.02.2018 01:48
RaijinDamiano Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 58
Oj Katakuri jak ty mie zaimponowałeś w tym momencie Tongue Z tą Flambe to nie wiem czy to miał być gag czy też nie, ale jeśli tak to jakieś to takie nieśmieszne było...

[Obrazek: dey3pc.png]
03.02.2018 14:13
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Marotan napisał(a):Gra fair i nie chce wygrać podstępem, co jest znacznym przeciwieństwem od np ojca Sanjiego.

Może to moje uprzedzenie do tej walki, czy takich postaci.
Mam troszkę dość tego typu zagrywek, bo nie jest to żadnym zaskoczeniem, nie on pierwszy i ostatni. Taki to męski, honorowy pojedynek, który niestety niszczy jego, jak to się mówi: "baddasowość"?
Mam nadzieję, że ta poprawność sionenowa nie zniszczy załogi Kaido do której to już nie będzie na maksa pasować. Która mnie mało obchodzi, ale no bez różowych kwiatków.

"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
03.02.2018 17:12
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,084
Rozdział fajny i okej, jestem najarany na dalszą część tej walki i jej finał, ale motyw z samookaleczeniem niestety mocno mi ten rozdział popsuł.

Tak jak Imi uważam że to było takie typowe.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
03.02.2018 22:24
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,051
Poziom ostrzeżeń: 15%
Własnie to było super i podpudowało kozackośc Katakuriego. Zachował się honorowo, nie jest idealny i perfekcyjny, a mimo to też pokazał klasę. Narzekanie dla samego narzekania.

Flampe bardzo na plus, choć na koniec rozwydrzona panienka xD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.02.2018 23:38 przez fuszioms.)
03.02.2018 23:37
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 166
Cytat:Dlaczego nie manga coś tam? Bo oni ponoć słabiej tłumaczą^
- dobra decyzja .. ostatnio właśnie czytam z tej strony. Na mangareader mają pierdyliat mang, więc nie dziwota, że nie mają czasu na lepsze tłumaczenie, m.

Co do chapa to początek średni, bo od ostatniego rozdziału mimo, że Luffy poważnie przebity to nadal go Katakuri beznamiętnie leje. Potem jak zaczęła się ta akcja z Flampe (co z początku nie napawało optymizmem) to to co zrobił Katakuri poruszyło mną do głębi xD Mega szok, do tego chwile potem pokazał wszystkim swój węgorzy pysk - tym czynem naprawdę u mnie zaplusował, bo powoli stawało się to irytujące jaki to Katakuri jest ideałem, a sam to w tym chapie zanegował, m. Może to się niektórym nie podobać, że Katakuri sam siebie poważnie rani, ale widać było, że Luffy za bardzo szans na wygraną nie ma i teraz nawet jak Luffy wygra to i tak w połowie nie będzie można stwierdzić, że Luffy jest lepszy od słodkiego generała, m.

Mimo wszystko trochę boli fakt, że w tym arcu słomiani mają aż za dużo szczęścia .. albo Luffy'emu pomaga Nami w walce z Cracker'em, albo Katakuri sam się rani. Mam nadzieję, że na Wano tego nie będzie, m.
04.02.2018 20:18
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55
Samookalecznie sie zapsulo epickosc tej walki. Next arc pls. Tak jak niedawno myslalem, ze nareszcie bedzie dobra akcja, to wszystko wrocilo do normy, czyli do slabego poziomu.
04.02.2018 20:38
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,051
Poziom ostrzeżeń: 15%
(04.02.2018 20:38 )Misiuz napisał(a):  Samookalecznie sie zapsulo epickosc tej walki. Next arc pls. Tak jak niedawno myslalem, ze nareszcie bedzie dobra akcja, to wszystko wrocilo do normy, czyli do slabego poziomu.

Naprawiło * złego slowa użyłeś, popraw sobie.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
04.02.2018 21:05
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
ziom od fusów napisał(a):Narzekanie dla samego narzekania.

To że Ty fusku, lubisz tak robić, nie oznacza, że od razu robią tak inni^^
Może to i narzekanie, ale ma swoje podstawy. Walka się ciągnie jak jego mochi. Jest honorowy do bólu, bo nawet pyta przeciwnika, czy dostał już za dużo i można ogłosić jego zwycięstwo, czy przyjmie jednak jeszcze parę ciosów. Stali się ziomkami, odkąd Luffy zobaczył jego ząbki. No i za każdym razem daje mu wstać. Za każdym. Nawet miał czas pomyśleć o tym, że coś jego wspaniały przeciwnik ostatnio już sobie tak dobrze nie radzi i coś musi być nie tak ( no pewnie, dostał masę ciosów, ale co tam, to na pewno co innego). Więc jego honorowość była przewidywalna i nudna. I jak teraz nazwiesz to narzekaniem dla samego gadania, to ja nazwę to hejtem^^
A chyba jesteś dorosłym człowiekiem i potrafisz się pogodzić z faktem, że ktoś może mieć nieco inne zdanie, niż Twoje, prawda?

Kaioken napisał(a):Może to się niektórym nie podobać, że Katakuri sam siebie poważnie rani, ale widać było, że Luffy za bardzo szans na wygraną nie ma i teraz nawet jak Luffy wygra to i tak w połowie nie będzie można stwierdzić, że Luffy jest lepszy od słodkiego generała, m.

To jest właśnie niepokojące, że teraz Luffy może wygrać. Co prawda nie mamy tu boosta jak w niektórych shonenach, ale nie wiem czy nerfienie postaci jest dobrym rozwiązaniem. Być, może. Ale poszedł na to cały chapter, albo większość. Na tę durną siostrę również.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2018 23:34 przez Imithe.)
04.02.2018 23:33
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama