Aktualny czas: 24.10.2018, 05:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 
Rozdział 894
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,690
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 894
O, rozdział. MS, JB

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
08.02.2018 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,141
RE: Rozdział 894
No to jestem ciekaw co też Luffy pokaże nam za tydzień, albo za dwa, nie wiem czy teraz znowu nie będzie przerwy.

Ale tak poza tym to chapter okej, ale no bez przesady, mam nadzieję, że ta walka z katakurim nabierze barw. Może to przez to, że czyta się to tak wolno, ale po prostu nie jest ona dla mnie ciekawa (tak fuszi, to kolejne narzekanie dla narzekania, nie musisz się powtarzać). Najpierw Luffy zbiera łomot, potem się coś stara, ale znowu łomot, potem pojawia się ta Flampe i Luffy łomot. Katakuri mam wrażenie przez większość tego starcia z Luffym pogrywał i tyle, teraz sam się zranił dostał ledwo kilka ciosów i też wygląda jakby nie wiadomo co mu się stało. Nie podoba mi się ta walka, mam nadzieję, że jeszcze zmienię zdanie na finale, lub po prostu w anime będzie to zrobione okej.

Najbardziej ciekawi mnie sprawa z ciastem i Big Mom, rozwiązania tego pościgu za słodyczą nie mogę się doczekać.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.02.2018 11:21 przez Eikichi.)
09.02.2018 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,131
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nie potrzebuje, mam dyskusję na discordzie Tongue Tam tylko kyou narzeka na lufiego xD

Tak całkiem serio, to szanuję Twoje zdanie widzę, że opisałeś co Ci się nie podoba i może ja po prostu tracę podniecenie w ogóle historią jak czytam ją na bieżąco a nie cięgiem po kolei i daltego tak mniej narzekałem, bo nie oczekiwałem niczego wielkiego i wystarczyło mi to co było. Jeden rozdział na tydzień i to czekanie trochę zabija hajp. Także daje zły obraz własnie takiej walki. Ale jak to rozpisałeś to argumenty są dośc słuszne.

Faktycznie niby walka jest, ale tak trochę jakby zbyt gladko to szło. Katakuri niby wygrywa, a potem nagle sytuacja się wyrównuje. Też mam trochę zarzut, że przedłuża i tak trochę odbiera katakuriemu siły, by luffy mógł się wykazac, by na siłę wepchać nową technikę, retrosy z rajlejem itd. Ogólnie wszystkie były fajne, i nowatecnika mi odpowiada, tylko mogło to być inaczej trochę zrobione, bo budowanie Katakuriego jako badassa, który nagle staje się ofiarą przemocy słownej z dziecinstwa, to tak trochę... Choć okej, to nawiązanie do Totlandu, który niby jest wielką wspanialą krainą, która lączy wszystkie rasy, ale tak naprawe ludzie dalej pokazują swoją prawdziwą naturę, gnoi, którzy znęcają się psychicznie nad innymi ludźmi, jeśli CI odbiegają od normy. Możę faktycznie katakuri chce przegrac, przestać być idealny i móc wpierdzielac pączki w taki sposób jaki ma ochotę na środku ulicy, nie bojąc się o swoją nienaganną reputację. Jak toBrulle mówiła wcześniej, to facet, który nigdy nie pzegrał, jest superczłowiekiem. To by jakoś tłumaczylo całą tę kwestię. Jednak po co zatem tak długo ta walka trwa i tak długo Oda budował jego postać zupełnie inaczej. Wpierw reakcja: Zabije cie luffy, i tych randomów, którzy widzeli jak wpierdzielam pączki. Potem? Flampe widziała moją twarz.Randomy widziały moją twarz. A KIJ Z TYM. HAKI BUM, mam wywalone, walczymy porządnie, to męskaw alka. Tak trochę z dupy, ale napisałem, ze narzekanie bo jednak motyw jest fajny i katakuri wyszedł kozacko.

Ogólnie uważam, że Oda zaczął pier*lić te walki, stracił werwę do nich. wszystko przeciąga, wszystko coraz dłuższe, niektóre sytuacje wymagają kilku strzałów w pyska dochodzi do przemów, plot twistow, intryg itd. itp. Fajnie, że się stara, ale móglby nam czasem oszczędzić takiego przedłużania każdej sagi, arcu itd. Ludzie już myslą, że będzie się coś działo a tu dup, sanji odjeżdża i mamy WCI które trwa 2 lata.

PS: Nie mam pomysłu na sagę czy arc... ROZDZIELĘ SŁOMKOWYCH! To nie metoda.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.02.2018 13:49 przez fuszioms. Powód: Poprawiona ortografia)
09.02.2018 13:31
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 963
Czekam na Polskie tłumaczenie ( Komiś~~ ) bo nawet ten poprzedni, tragicznie przeciągany chapter, dużo lepiej się czytało po PL, jakoś tak nawet tę Flampe przełknęłam.

Eickichi napisał(a):Nie podoba mi się ta walka, mam nadzieję, że jeszcze zmienię zdanie na finale, lub po prostu w anime będzie to zrobione okej.

A hahaha^^
No właśnie tego się boję, że jak w mandze czuję, że to jest przedłużane, to w anime będzie dopiero ciężkostrawne.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
09.02.2018 19:37
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 193
Hype! Teraz będzie tydzień radosnego czekania na coś mega! Big Grin Snake czyli coś cienkiego, albo szybkiego, tak czy inaczej to co chciałem czyli pewnie G4 w wersji chudej Big Grin Tak wogóle do dziś pamiętam jak ludzie hejtowali Boundman'a, bo cytuje: "balonowy Luffy", ale przyjął się bardzo dobrze czyż nie? Już nie ważne, że Luffy już dawno powinien być nieprzytomny jest Hype XD Dziwne tylko, że tak długo z tym zwlekał .. może niczym wąż zrzuci skórę i będzie jak nowo narodzony? XD

Co do reszty chapa to pierwsze strony rozbawiają z treningiem sprzed dwóch lat, klimatycznie, tym bardziej podczas takiej walki, m. Co do Smoothie to dziwna sprawa z jej owocem zapewne dzięki, któremu stała się taka wielka .. może to sokowa powłoka, a ona sama jest wciąż normalnego rozmiaru wewnątrz? Na plus beczkowy zegar (chyba na Sunny). Ucieczka słomkowych czarno się zapowiada .. wygląda na to, że będą musieli uciec od całej załogi Big Mom z dwoma generałami na czele, Big Mom i flotą 10 x 1000 (albo więcej). Ciekawe jak oni to zrobią, m xD
11.02.2018 19:33
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,131
Poziom ostrzeżeń: 15%
Raczej G4 jest hejtowany jak dla mnie.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
11.02.2018 21:35
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,690
Takie tam z ćwierkacza:

[Obrazek: image.png] [Obrazek: image.png] [Obrazek: image.png]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
12.02.2018 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
RaijinDamiano Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 58
(11.02.2018 21:35 )fuszioms napisał(a):  Raczej G4 jest hejtowany jak dla mnie.

Nie wiem dla mnie Bound-Man wygląda kozacko, to ten snake może być jeszcze fajniejszy. Jest HAJP!!!

[Obrazek: dey3pc.png]
12.02.2018 23:51
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 79
Jak ktos nie chce czekac, w spoilerach juz sa strony z Snakemanem.

Spoiler :
Wyglada jak poprzedni GEAR 4 tylko chudszy. Pod koniec chaptera finalowe ataki, za tydzien przerwa, w nastepnym chapie dowiemy sie kto wygral, jak Oda nie stroluje i nie przeniesie akcji

Notatka od Devzan, 15.02.2018 16:47 :

Wrzuciłem to w normalny spoiler Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2018 16:47 przez Devzan. Powód: Poprawiona ortografia)
15.02.2018 13:04
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama