Aktualny czas: 17.12.2018, 21:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
Rozdział 913
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,715
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 913
Że też za cały dzień nikt tematu nie założył... Czytajta.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
03.08.2018 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 198
RE: Rozdział 913
Wow, zero komentarzy, a chap przedni, m.

Dziwi mnie tak niska wysokość nagrody Hawkinsa .. jak on ma konkurować z Luffy'm, kiedy ten ma grubo ponad 3 razy większą? Dużo shounen'owej walki czego dawno nie było, Hawkins zrobił na mnie wrażenie, a te jego karty i zasady ich działania na tę chwilę ciężko mi ogarnąć. Co do ostatniej strony .. Law znowu będzie na pierwszym planie tak na wszelki wypadek gdyby ktoś za nim tęsknił, m xD
05.08.2018 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,731
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nie wiem jak innym, ale mi średnio przypadł ten rozdział do gustu i jutro, jak już go będę tłumaczył, to zapoznam się z nim dokładniej, bo teraz tak trochę po łebkach. Niby jest ten Hawkins, niby robi marę ala Sarutobi z Naruto (No powiedzcie, ze nie), ale kurczę, większość już była na Sabaody. To że ciosy przechodzą na jego pachołków itd. No i Zoro też mógł wykazać większe zainteresowanie tym mieczem. Do tego ta kobieta nagle taka pomocna się wydaje, a wcześniej dama w opałach. No nie, jakoś tego nie kupuję. Tak prawie do końca w sumie nic się nie dzieje, aż do ostatniego kadru, gdzie pojawiają się Sercowi, taki wymuszony ten plot twist na maksa, co też niespecjalnie mi się podoba. A perspektywa powrotu Lawa to już w ogóle.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

06.08.2018 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,161
Dla mnie rozdział okej, Hawkins może nie pokazał nic nowego, ale spoko. Jedynie co to mega mi uwiera to, że zaraz znowu wróci Law... to mi trochę zepsuło rozdział.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
07.08.2018 06:46
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,731
Poziom ostrzeżeń: 5%
No dobra, zapoznałem się dokładniej z rozdziałem, przede wszystkim z tekstem i nawet były dość śmieszne te sceny, zwłaszcza jak Luffy miał pokazać jak to "ścina przeciwników", a i tak ich bije. Zabawny jest też ten urashima, a przynajmniej jego sposób gadania, i to, jak nieudolnie próbuje zdobyć względy okiku. Ta też w spoko sposób go gasi.

Niemniej no jakoś tak szybko przelatuje, a w informacje też zbyt bogaty nie jest.

Zastanawia mnie jednak ta moc Hawkinsa. Z tego co zrozumiałem, jeśli podejmie ryzyko, to może potem wyciągnąć kartę z tych "dobrych" dla niego, dzięki którym może stać się o wiele potężniejszy, niż na co dzień jest. Czy dałby radę takiemu Zoro? I jak rozumieć tę dodatkową moc, przekroczy jego możliwości, ale w jakim sensie? Szkoda, że teraz mimo wszystko nie było na ten temat więcej, skoro i tak prawie cały rozdział na to poleciał.

Ale muszę powiedzieć, że nie sądziłem, iż to Wano jest takie zdewastowane i zniszczone. Fakt faktem, że już połacie jałowe były pokazane rozdział czy dwa temu, ale nazwać miasto "miasto resztek"? No to już samo mówi za siebie.
Teraz też pytanie, co jest nie tak z siłą samurajów, że Kaido sobie tak wszystko podporządkował i może tak niszczyć ten kraj. Wydaje mi się, że jak mieliśmy dyskryminację rasową, tak teraz będzie coś więcej o klasowej. O traktowaniu innych ludzi jako gorszych, bo gdyby było inaczej nie pozwolono by do takiej degradacji niższych warstw społecznych. A jak wiemy już wcześniej w wiosce bambusowego kapelusza się nie przelewało. A może po prostu jest to teren technologicznie zacofany, czy po prostu żyją tam ludzie, którzy chcą być bliżej, nie wiem, natury?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2018 18:03 przez Komimasa.)
08.08.2018 17:59
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 975
Dzięki tłumaczeniu chapter zyskuje więcej w oczach przez fajny, japoński klimacik. Hawkins mnie w sumie nie interesował ( teraz też nie), ale i tak zaskoczyło mnie to, że walka nie poszła off panel. Jednak to musi coś znaczyć, że ujawniono moc hawkinsa. Fajny pomysł z lalką, szkoda że się w nią nie zamienił, no ale może to taka trochę marionetka.

Płaczecie nad tym Lawem, a on od początku ukazany był jako kozak. Dzięki niemu mamy cudowne^^^, wspominki z Corazoem i jeden z najlepszych owoców ( jak ktoś pragnie świętego spokoju). Cudowny gag zarówno z zmianą osób ( mistrzostwo Franky-Chopper) jak i cały epizod z serduszkiem Czarka. Jakby nie patrzeć, być może bez serca, Bege nie byłby wstanie szantażować Clowna i słomiani jak i firetank nie mieliby jak uciec. No i ta scena z pękającym lustrem^^
Mało tego Law podobnie jak Bege wyróżnia się na tle innych. Można powiedzieć, że są takimi małymi pieczareczkami, które wyrosły w tym niesławnej nowej generacji oborniku!
Bege zaatakował Big Mom, Law najpierw Dofle teraz zbiera siły na Kaido. To nie leszcz pokroju reszty, którzy wybierają służbę. On woli planować i zawiązywać sojusze, by coś znaczyć.
I bardzo dobrze, że Law będzie na Wano, jakaś osłoda po tych siłaczach "bo tak". Już był Jack, Katakuriego przez większość czasu musiałam przecierpieć, więc niech inni męczą się z Lawem, o!

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
08.08.2018 20:16
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
A to Law nie związał sojuszu tylko po to by umrzeć pokonując Doflę w ramach pomszczenia Corazona? (:

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
08.08.2018 21:57
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,026
Bege też przydupasił mamie, nim zdecydował się ją zaatakować xD. Ogólnie jestem pewny, że któryś z przydupasów Kaidou też taki plan ma Wink
09.08.2018 10:00
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,161
Ja się Kida nie mogę doczekać.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
09.08.2018 18:46
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,941
Ja do Lawa odobiscie nic nie mam, ale po prostu było go mnóstwo, dosłownie chyba lata z punktu widzenia czytelnika. Nie wiem, jak to można porównywać z Jackiem, który był i znikł. Dlatego mam nadzieję, że tym razem Trafalgar Square pozostanie jako postać drugiego planu i da się wykazać innym. Jest tylu supernovas których tak mało jeszcze widzieliśmy, jak X-Drake chociażby. Czekam na niego! I też jestem ciekaw co z Kidem.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

10.08.2018 09:43
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama