Aktualny czas: 24.05.2019, 19:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rozdział 941
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,780
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 941
Podwójny numer, Golden Week, a na Wano wstał nowy dzień, który ma zamiar obfitować w wydarzenia. KLIK

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
25.04.2019 08:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,006
RE: Rozdział 941
Na początku tak szczerze średnio mi się podobał ten chapter, ale kupiła mnie ta relacja Hiyori z Zoro^^
Trochę jak WCI^^ Teraz kolej na dziewczynę Zoro, ale Zoro wydaje się wierny Kushinie/Tashigi bo inaczej na nie reagował, a tu komurasaki jakoś go nie przekonała^^
Tylko czekać na reakcję Sanjiego ( jakby nie paczeć Zoro spał z Komurasaki^^) i spotkanie Hiyori z Momo.
Nie wiem czego się tam nawpierniczali Luffy z tym dziadkiem, ale chyba to wpłynie na Queen po tym jak on już za Komurasaki beczy.
Końcówka taka trochę... Fajnie że poszło to off panel, może ten Yasu, który kreowany był na ważną postać, celowo się dał złapać i ma jakąś sprawę do Orochiego. Teraz pozostaje tylko pytanie kim jest ta pierwsza mała dziewczynką, którą się opiekował Tengu. Kinemon też jaki strateg się w nim odezwał^^ No ale właśnie ta córka Yasu jak poleciała i za sobą "trupa" Hiyori i Zoro ciągnie za sobą.

Chapter wygrał panel ofc z Brookiem widzącego "rodzinkę" Zoro. Tylko nie w smak mi te oczodoły Brooka. Tu Oda mógł sobie darować^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
30.04.2019 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Imithe napisał(a):Nie wiem czego się tam nawpierniczali Luffy z tym dziadkiem
oshiruku czy jak to się tam nazywało, przysmaku Queen, którym nie chciał się z nikim dzielić, i tego, na co ochotę ma O-Lin.

30.04.2019 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,006
To tego.
Grubo^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
30.04.2019 17:40
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
To będzie bogaty w wydarzenia i chaos dzień na Wano ^_^

30.04.2019 18:20
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,201
A ja chyba muszę sobie zrobić przerwę na kilka, tak ze cztery chaptery. Mam problem z zapamiętaniem tych wszystkich imion na azjatycką modłę gdy to czytam z tygodnia na tydzień.

Chapter okej bo Zoro. No i zapowiada się niezła akcja.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
30.04.2019 19:51
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 213
940 - chapter nie powala .. do tego chyba dosłownie nic nowego się nie dowiedzieliśmy. Oda to chyba chce tą Mangę 50 lat ciągnąć, m. Ciekawe, kiedy drugi akt .. coś mi się zdaje, że już powinien być.

941 - Trochę lepszy chapter, Big Mom jest u wrót Udon, a tu nagle jakaś akcja w stolicy .. dość niespodziewanie, m. Ten Yasu też pewnie wyglądał masywnie jak Hyogoro sprzed lat xD Zoro i reszta co biegną wciąż są w zimowej części Wano, więc nie wygląda na to, aby mieli zdążyć ..
05.05.2019 22:40
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,821
Poziom ostrzeżeń: 5%
No dobra, już dawno był 940 więc powiem o tym krótko, że rozwaliła mnie scena z tonoyasu, fajnie było coś więcej się o nim dowiedzieć no i też sprawdziło się to, co podejrzewałem, że Ci kolesie dobrzy nie byli, dlatego Komurasaki ich wystawiła. Swoją drogą coraz bardziej zaczynam tę bohaterkę lubić. No Caribo i ta niechęć Luffy'ego do niegoxd

941
Ta scena w pałacu tak średnio wydaje mi się potrzebna. Choć z drugiej strony, jeśli spróbować zrozumieć ból orochiego to ten szczęsciorokuju całkiem sprytnie doprowadził do tego, że orochi chce się tam pojawić.
No i mamy zrozpaczonego Qeen, który dowiaduje się od podpitego jak zawsze kaido, że jego ukochana nie żyje. Faktycznie, gdyby się dowiedział, że Luffy i hyogoro zeżarli mu przez noc ten jego kleik z fasoli to już by chyba tam był potop. Ale fajnie wyglądają tacy okraglutcy Luffy i Hyo, tylko że Luffy to rozumiem, ale tamten? Przecież on nie jest z gumy? No niby gag, ale tak trochę mnie to gryzie. Tylko co teraz zrobi Linlin? Wcześniej to obstawiałem, że zeżre Qeenowi ten kleik, a teraz? Dziwnym trafem Luffy znowu zeżarł to, co "należało" do Big Momxd Najpierw słodycze na wyspie ryboludzi, a teraz ten kleikxd

Ta strategia Kin'emona wydaje mi się średnio trafiona. Chce doprowadzić do konfrontacji między piratami królestwa zwierząt a bandą górogłowie, ale te jego metody nie wydają mi się dobre. Szczuje ich na siebie. Co się więc stanie, gdy Shutenmaru pozna prawdę? Ciężko go będzie wtedy przekonać do współpracy... z drugiej strony on zajewanił zapasy, które zdobył Luffy, no to trochę są kwita. Może autorytet hyo, czy przemowa Yasuie wystarczy, by wszyscy chwycili za broń?

Rozbrajająca scena w Hakumai. Świetne wejście Brooka, ale i Komurasaki dowaliła tutaj do pieca! Babka jest naprawdę niezła. Podoba mi się ta relacja między nią a Zoro, Sanji to tam chyba spali się z gniewu jak się o tym dowie, a jak Brook jeszcze nieopatrznie napomknie, że "spali ze sobą", no to rozróba murowanaxd

No i jak mamy na końcu ciekawy zwrot akcji. Że to on był tą nocną zjawą to można się było domyśleć, podejrzewam, że on też zajumał te plany, za którymi po stolicy latał Franky, ale że jeszcze dodatkowo ma jakąś rolę do odegrania? W ogóle nie wydaje mi się, żeby to był przypadek, że go schwytano akurat teraz. Tyle czasu pozostawał nieuchwytny i nagle co? Wydaje mi się, że zrobił to specjalnie, bo chce coś przekazać, a w ten sposób wywrze lepsze uderzenie, niż miałby po prostu gdzieś to powiedzieć. Bo właśnie, rodzi się też pytanie, co tam chce powiedzieć. Tak czy inaczej przypomina mi jedną osobę, która właśnie musiała umrzeć, bo to powiedziało i zrobiło więcej, niż jak żyła, tylko kurczę nie pamiętam, kto to był...
Zaraz powinna być przerwa chyba przed ostatnim aktem, bo przecież konflikt tak się zaognia (i to dosłownie), że niemal już wkroczyliśmy w ostateczny akt.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2019 15:40 przez Komimasa.)
08.05.2019 15:38
Misiuz Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 116
Nie czytalem komentarzy, tylko chcialem sie pochwalic, ze nie czytam, juz mangi od rozdzialu 936 Smile Docelowo chce poczekac az anime dogoni mange w tym miejscu kiedy skonczylem. Nie wiem czy uda mi sie wytrzymac, ale na razie jest dobrze. Pierwszy czwartek/piatek byl najgorszy, zeby nie przejrzec spoilerow i potem samego chapa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2019 07:43 przez Misiuz.)
11.05.2019 07:42
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama