Aktualny czas: 22.07.2019, 03:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rozdział 942
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,793
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział 942
Ech.

Mangastream
Jaiminisbox

PS. Przerwa za tydzień.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2019 13:20 przez Murgrabia.)
11.05.2019 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 218
RE: Rozdział 942
Co za chapter .. sądziłem, że go uratują, a tu taki dramat. Do tego Zoro był dość blisko, a wydawało mi się, że na pewno nie zdążą dotrzeć, m. Fajnie by było gdyby teraz Zoro wpadł w jakąś furie słysząc o Smile.

A zapomniałem .. najlepszy moment rozdziału: za tydzień przerwa, m.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.05.2019 20:18 przez Kaioken. Powód: Poprawiona ortografia)
12.05.2019 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,891
Poziom ostrzeżeń: 5%
Całkiem nieźle to sobie Yasuie wykoncypował. W ten sposób właściwie uratował nie tylko plan, ale i schwytanych więźniów. Mało tego, jeśli nikt nie narobi ognia, to i uśpi czujność szoguna, a już na pewno jego podwładnych. Długa przemowa, ale towarzyszył jej świetny klimat. W myślach słyszałem melodię znaną nam z anime, towarzyszącą chwilom jak ta, choć teraz nie umiem sobie przypomnieć, w którym momencie na pewno już słyszeliśmy, może Arlong Park?

W każdym razie zacnie oddany dramat całego tego wydarzenia. No i przyjemny retros z Odenem. Faktycznie tutaj wygląda jak jakiś rzezimieszek. No i Yasuie, powiedzieć, że się zmienił, to jak nie powiedzieć nic.

Trochę słabo, że z Hakumai, zdołali dotrzeć aż do stolicy. Zoro to jeszcze, ale jak to dziecko tam dobiegło? Po śniegu głębokim jeszcze? Pytanie też się rodzi, jak przekroczyli tę rzekę, oddzielającą poszczególne prefektury czy regiony. No dziwne to było trochę.

Teraz są tam wszyscy. Zoro, Kin'emon, Shutenmaru, pytanie, czy właśnie będą cicho czy też nie. Obstawiałbym raczej, że nie będzie draki, nie powinno.
Ciekawy też myk z tym owocem Smile. To by mogło w ciekawy sposób tłumaczyć, jak to jest, że oni faktycznie cały czas się śmieją. Myślałem, że to będzie wynikało z mechanizmu obronnego, jaki w sobie wytworzyli, by radzić sobie z trudną rzeczywistością, ale może nie do końca?

Yasuie umiera jak bohater. Właściwie nie pamiętam, czy w OP była kiedyś taka mocna, niemal męczeńska śmierć. Jedyne, co mi się w tej chwili kojarzy, to doktor Hiluluk, ale wtedy nie płakało za nim całe miasto. Wydaje mi się, że Wano z przytupem wchodzi w ostatni, decydujący akt.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2019 07:18 przez Komimasa.)
13.05.2019 07:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 218
Cytat:Myślałem, że to będzie wynikało z mechanizmu obronnego, jaki w sobie wytworzyli, by radzić sobie z trudną rzeczywistością, ale może nie do końca?
- tak samo pomyślałem, m ^^

Cytat:No i przyjemny retros z Odenem.
- to był Oden?! Skąd to info? xD
13.05.2019 17:12
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,232
Poziom ostrzeżeń: 0%
Nazwali go Odenem z tego co pamiętam.

Śmierć Yasuie zarąbista. Dobry chapter.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
13.05.2019 19:41
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama