Aktualny czas: 22.07.2019, 17:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rozdział 945
Autor Wiadomość
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76
Rozdział 945
Będzie się działo

Akcja nabiera tempa Smile
07.06.2019 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,021
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rozdział 945
Ohoho Sanji i Zoro to miód na oczka^^ Brook tym razem gaśnie przy nich.
Więcej gagów z Zoro i jego nową dziewczyną.

Hawkins, głupotą już bardziej zgrzeszyć nie mógł. Ładnie pomyślał, ale jak nie ma asa w rękawie to po walce. Po co ryzykować? Mógł po prostu zagrozić, że pokatuje tych jego kompanów, a tak co to dla Lawa rozczłonkować wszystkich i potem swoich scalić, a hawkinsa jako "nieśmiertelnego" zakopać w rowie^^
Ciekawe wydaje się zagranie z Bepo, bo tutaj nie wiem, czy jak Law w roomie rozczłonkuje Hawkinsa, to Bepo nie będąc w roomie mógłby umrzeć. To zdecydowanie najciekawszy dla mnie wątek.

A w więzieniu też nie dzieje się źle. Big Mom na pełnej K wbija kulturka do środka. Już tem iny z oczami mi się przejadły, ale pies. Fajnie że się Queen wkurzył i od razu transformacja. Fajny ma też owoc, bo myślę sobie że zwykły Dinozaur, a tu ten mityczny wielkolud. Może to jest tak narysowane, ale Big Mom jest wielka, to ten Queen to o matko, Pika mniejszy. No i pada, mam nadzieję, na hita. Bo Big Mom na głodzie to czysta siła i nawet jak czegoś tam zapomni, to ona haki chyba instynktownie używa, wiec to nie problem. Zastanawia mnie tylko gdzie Prometeuszi Napoleon, bo Zeusik służy już nowej "bogini" ^^.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
08.06.2019 12:00
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 218
RE: Rozdział 945
Ten chapter .. wow. Epickość wylewa się litrami .. ile ja na to czekałem, m. Zanim zacząłem czytać ten to już wiedziałem jaki jest tytuł kolejnego i od razu założyłem, że ten drugi pewnie będzie lepszy. Jak się okazało ten chap jednak też wymiata. To wejście Big Mom i raporty o tym, że bramy upadają, coś pięknego xD Przemiana Queen'a .. wow. Wygląda przeepicko. Do tego Big Mom mimo, że straciła pamięć to zdołała wpaść na koniec w furie! Już jutro czytam kolejny, m ^^ Poza tym rozwalił mnie ten detektor w oku Sanji'ego, który zlokalizował damę w potrzebę, a gag z wejście Zoro genialny. Chap po prostu sztos, m. Drugi chap widziałem, że stron mniej, więc na bank dużo dwustronnych. Nie rozumiem tylko dlaczego Big Mom wyczuła O-shiruko skoro podwładni Queen'a i reszta mówią, że nic nie ma?
23.06.2019 19:39
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama